У ковельському дитсадку влаштували толоку

13 Травня 2017, 13:52
2622

Добру українську традицію реалізували в дошкільному навчальному закладі №11.

Тут, дотримуючись давніх звичаїв, провели весняну толоку, участь у якій взяли понад 100 батьків, – повідомляють у ковельській мерії.

За мету поставили продовжити облаштування ігрових групових майданчиків та озеленення території дитячого садка.

Учасників гурту урочисто привітали та запросили до роботи Господар і Господиня дійства. Тож всі енергійно взялися за діло. Завзято і старанно трудились дорослі та малі. Хорошого настрою додавали весняний настрій і весела музика. Дружня робота задля доброї справи перетворилася у справжнє свято.

Спільними зусиллями батьківської громади та працівників установи було виготовлено нові цікаві споруди з дерева та використаних автомобільних шин для проведення дитячого дозвілля. Випускники старших груп №№1,2,3 разом з татами і мамами висадили на згадку дерева.


1


 

Коментарі
13 Травня 2017, 17:17
МОЛОДЦІ БАТЬКИ ТА ВИХОВАТЕЛІ, А ДІДКИ СУПЕР.
14 Травня 2017, 01:42
Хай розкажуть як після висадки під садіком валялися ті батьки.
14 Травня 2017, 15:32
А ви побільше грошенят здавайте в садок щоб завідуюча мала за що столи накривати........
14 Травня 2017, 17:51
Дивіться,бо ще будите кору мить ,батьки..
15 Травня 2017, 01:37
О да ,там і таке буває знущаються з працівників як з рабів
15 Травня 2017, 01:41
"Толока" від слова "товкти". Воду в ступі.
15 Травня 2017, 13:42
Зроблено для ваших дітей. Але ж,як завжди, не догодиш.
15 Травня 2017, 15:48
О да тут зава любить погулидибасити
15 Травня 2017, 15:51
Розкажіть комусь іншому.Чому діти миють руки в холодній воді? особливо молодші групи.Правельно, завідуюча получить десятки тисяч економіі, а ви мовчіть ,бійтеся сказати слово,за своіх дітей.А по правилам повинні мити в теплій і бойлери стоять за Ваші гроші
15 Травня 2017, 18:24
А про батьків,які нібито, валялися за садком..чи Ви хоч когось там бачили?
15 Травня 2017, 19:15
А я задоволена роботою садка, вихователів. Гарна територія, гарна група. Дитина відвідувала інший садок, то мені є з чим порівняти.
15 Травня 2017, 22:08
Якби не бачили то не писали.Я там працюю і все бачу...
16 Травня 2017, 23:39
То якщо там так погано, чому ж працюєте. Невже паспорт забрали і не віддають? Чи може таку "працівницю"ніде не чекають.
17 Травня 2017, 01:18
Більш всього тому,що потрібні гроші і вибору іншого немає,мусово терпіти це все.
17 Травня 2017, 01:38
Я щодня довіряю садку найдорожче,що вмене є- дитину!!!.Що там терплять?? Гарні,привітні. відповідальні вихователі. На майддданчики приємно глянути (особисто з чоловіком брали участь у толоці , бо це для своїх дітей)В групах чистенько. Якщо працівники не бажають долучатись до спільної роботи на благо всім, то хто і яким чином може змусити? Відпрацював з 8 до 17 і йди до дому.
17 Травня 2017, 02:32
Все бачать