Моторошні світлини з ковельського ветсанзаводу

14 Травня 2017, 10:08
3579

Ветсанзавод у Ковелі вже не перший день чи тиждень – в епіцентрі скандалів.

Там одні спершу люб’язно запевнять: шкури вивезли, туші вивезли. Тільки пір’я, сухі кості й боєнська сировина, що вже не шкідливо, – йдеться у репортажі Волинь24.

Інші ж показують, як під тим таки пір’ям промовисто «спочивають» роздуті туші свиней. Гнилі свинячі голови, вуха, ратиці... Із гір відходів, що досі лежать у дворі заводу, витікають смердючі струмки трупної рідини. Куди течуть? За парканом заводу смерті – яма на ямі із закопаними відходами та справжнє болото. Земля від гнилизни аж чавкає. А людям кажуть, що довкілля – безпечне.

«Безпечність» красномовно підтверджують фото.

1

1

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1


1

1

1

1

1

1

 

Коментарі
14 Травня 2017, 13:29
і що начальник фітосанітарної служби області Лозинській про це незнав??? брехня головного винуватця ніхто і незгадує ...роблять видимість роботи, а схема стара - ( по схемі Палиці старшого), завод закривають , чекають , продають за копійки самі собі і потім здають приміщення в оренду !
14 Травня 2017, 13:34
А де директор який довів завод до такого стану та ще й отримував за це зарплату?....
14 Травня 2017, 16:01
А тепер НАЙЗЛОЧИННІША ДІЯ яку можуть зробити злочинці-можновладці - заразити не лише це місце а й увесь РАЙОН. Що, в принципі, таємно від людей вони й роблять. Це можна порівняти з горезвісним Чорнобилем. Уявіть собі що було б якби радіоактивні чорнобильські відходи не хоронили б на місці під саркофагом, а розвозили б по ночах в ліси, кар`єри по яких бігають діти й ходять люди збираючи, наприклад, маслючки??? Уявили...Жах? Безумовно. А ось для нашої влади і для де-яких горе-мітингувальників -розповсюдження ЗАРАЗИ - норма. Кожен факт незаконного вивезення з зони лиха отрути повинен розлідуватись на ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ. БЕЗ УЧАСТІ МІСЦЕВИХ "правоохоронних" органів. Вони надто залежні і лише виконують команду "Фас!!"
14 Травня 2017, 17:23
А хто це робить? особа №1 - та що пообіцяла звільнитись з роботи якщо до 28 квітня з заводу не вивезуть всю падаль. Особа №2 - керівник штабу по ліквідації наслідків бездіяльності інших можновладців. Думаю, що саме Товстига, як керівник штабу віддавав розпорядження по вивозу зарази за межі заводу. Тому він перший заслуговує на &quot;шконку&quot; років так на 15.<br/>А по третє - зберіть ту бидлоту з площі, організатора того шабашу, виділіть їм участок території на заводі і нехай вони на власному прикладі покажуть, як потрібно хазяювати. А то взяли малоліток і раді що сиронули владі. Зробіть щось корисне. А ті, хто давав слово і писав заяви, повинні чисто по мужицькі піти з посад.
14 Травня 2017, 19:39
Пора Мавпу в клітку
14 Травня 2017, 19:54
То Кіндера вже оголосили в розшук,а то ненароком прибють Мавпу
14 Травня 2017, 22:31
А Кіндеру пофіг ,він допродує землю
15 Травня 2017, 03:03
Щось Кіндер та можновладці дуже відірвалися від народу-мають нас за бидло,прийшов час спустити на землю еліту чи вище підняти у небо...
15 Травня 2017, 10:14
На одній із світлин наче Рома-космос і Паша-шрек. Невже Городищаки іх там закопали? Ай молодці!!!
17 Травня 2017, 18:30
Так не тільки по району розвозять. 6 вантажівок без жодного дозволу вивезли в с. Задиби Турійського району. І ще здається 4 з тої ж партії розвантажили на смітник в Турійську. Все це робилося під егідою Кошика та місцевого депутата Микитюка.