Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Артефакти радянської та німецької армій експонують у ковельському музеї

15:13 14.05.2017
758

У Ковелі, в історичному музеї, відбулось відкриття тематичної виставки «Ковель у період Другої світової війни».

Першими її відвідувачами стали заступник міського голови Ігор Прокопів, директори шкіл разом зі своїми вихованцями, – повідомляють у ковельській мерії.

Більшість артефактів для експозиції отримано від членів пошукового загону «Відродження», який очолює полковник Вадим Дорофєєнко. Вони знайдені на території Ковельського району у ході проведення пошукових робіт місць захоронень вояків, що загинули під час визволення Ковеля під час Другої світової війни, з метою їх належного, почесного перепоховання.

На виставці представлено понад 40 раритетів. Серед них – як речі воїнів радянської армії, так і німецької. Зокрема, віднайшли плакат, осколкові, протитанкові, фугасні установки, металевий нагрудник, який використовували лише у вуличних битвах та в рукопашних сутичках, кулемети, стрілецьку, артилерійську зброю, протитанкову рушницю, що належали нашим солдатам. Є також копія прапора, ручні гранати, фаустпатрони, міномет, пістолети, карабіни, гвинтівки, багнети, копія пропагандиського плакату ворожої армії.


Коментарі

123456

22:40 14.05.2017

Неоднозначно сприймається фраза : "нашими солдатами". В світлі новітньої історії,яку намагаються навязати, "нашими солдатами" скоріше всього, можуть бути фашисти.

Богдан

06:43 15.05.2017

Тобі не різниця, хто з двох вусатих виродків більш людяніший був? Комуністи, фашисти - дві сторони одного гав...на

До Богдана

23:58 15.05.2017

Ні, не все одно. Нацизм засуджений у ВСІХ державах, які іменують себе цивілізованими. соціалізму -* ясності немає, Швеція і Норвегія країни соціалістичного спрямування, а Китай взагалі комуністична країна.
І я також ношу вуса. І був членом КПРС. Для мене справжній комуніст той,хто життям мі гпожертвувати за інших та за свої ідеї, хто бїх не вважав правильними чині, і перший піднімався з окопів в атаку.
До речі, вусатий Сталін своїх синів від фронту не ховав, всі воювали. І олігархом не був, статки після себе не залишив. Не хочете порівняти з Порошенком чи іншими йому подібними?

правда

08:58 16.05.2017

"наші солдати" - це хто? хоча в принципі і там й там воювали українці. правда німці були порядніші

До правди

12:24 16.05.2017

Це ти про тих порядних, які наші села разом з жителями палили? Розкажи про це в Кортелісах, Хатині...

Богдан

22:04 16.05.2017

Що ти на буржуїнів рівняєшся? Там негрів вішають, кров випивають і взагалі там монархія. Ти прикладом показуй кубу, кндр (там взагалі кризи не існує, що до неї, що після неї - все рівно траву жруть). І буде тобі чучхе.
Особисто піднімався в атаку, клочков? тоді привіт передай 28 панфіловцям. А що ти зробив для розвалу срср? А для врятування? тюльпан в ополонці.
Не ховав синів. Яша в перші місяці попав у полон (був у першому ешелоні і думав малою кров'ю на чужій землі), васілій - з такою охороною і фанера полетіла би, а після війни - вся москва знала про його попойки.
Що що? Катинь? Хатинь? ні, не чув

Богдану

13:27 17.05.2017

Ти. синку, не чув, бо родився глухуюватий і є наслідком статевого акту між биком та віслюком. Одне слово, в гейропі тебе вже чекають з короваєм і у вишиванках.

Богдан

22:14 17.05.2017

совкодрочеру, вірніше тюльпану в ополонці:
На перекрестке между тачками мельтешат неестественно возбужденные студенты-активисты с ленточками.
— А почему у вас нет ленточки, щас мы вам ее на зеркало...
— Отойди от машины.
— Вы что?!! Это же память!! О великой победе!!
— Кто был командующим 2-м Белорусским фронтом в 1945-м году?
— Ээээ... мммм... А! ЖУКОВ!!!!
— Рокоссовский. На йух себе ленточку намотай на память.
[зеленый-сцепление-первая-газ-занавес]

До богданчика

23:30 17.05.2017

з такої пурги можуть сміятись якраз в європі з їх збоченим почуттям гумору. А ти, дитино, якщо хочеш навчитись розказувати нормальніанекдоти, візьми пляшку, найди будь-якого старого Сільмашівського роботягу або воділу з Гапа або автобусного, вони тебе цьому навчать.Може, ще й грамоті навчишся і вивчиш анатомічні особливості Людини, а не таких як ти.

25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
20.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин