У Ковелі учасники бойових дій просять землю під забудову

19 Травня 2017, 09:30
4065

На постійній комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства депутат Галина Стасюк озвучила колективне звернення військовослужбовців, які є учасниками бойових дій, з проханням надати їм на території колишнього військового містечка на вулиці Володимира Кияна (донедавна – вулиця Ватутіна) земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво.

«В той час, коли на майданах України проливали кров і гинули кращі сини і дочки України за її суверенітет і незалежність, ковельська міська влада «дерибанила» військові містечка», – йдеться у зверненні.

Депутат міської ради, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук сказав, що особисто він категорично проти роздавання на території містечка земельних ділянок, в той же час виступає за багатоквартирне тут будівництво.

«Так сталося сьогодні, що з усіх, кому надавались земельні ділянки, зокрема учасникам бойових дій, дуже мало хто з них реально будує собі житло. Це швидше за все використовується для того, щоб колись було дітям, або продати і якусь копійку отримати», – мовив Сергій Кошарук.

Він додав, що з тих, хто отримав у Ковелі земельні ділянки під забудову, будується не більше 5-ти відсотків. За його словами, на вторинному ринку вартість ділянок у місті коливається від 6-8 тисяч доларів США аж до 20 тисяч за ділянку.

«Віддавати все під садибну забудову – це не відповідає на сьогодні містобудівній документації і я думаю, що ці території ми не зможемо перевести під садибну забудову», – переконує заявників головний архітектор міста Людмила Мурай.

Депутат Галина Стасюк запевняє, що військовослужбовці налаштовані дуже серйозно.

«Зараз може весь Ковель піднятися. Що це таке? У Ковелі землі немає?! Та дайте їм по десять «сотих»! Шановні, про що ми говоримо?! І я перша з цими хлопцями вийду і підпалю скати, бо вже мене все це дістало! Чесно слово!» – емоційно заявила Галина Миколаївна.

«Давайте замість того, щоб підпалювати скати, замість того, щоб блокувати дороги і створювати незручності один одному, і казати, що немає контролю, то давайте цей контроль зробимо», – запропонував своїй колезі по міськраді Сергій Кошарук.

«Скільки ви мене будете крутити навколо колеса?! Вони воювали, кров проливали, а ви сиділи тут штани протирали і не дати землі тієї… Дайте дітям землю! Нема справедливості!» – обурювалася в сторону влади ковельчанка Надія Тарасюк, яка втратила в зоні проведення АТО свого сина.

«У чому моя вина?!» – не розуміла звинувачень секретар міської ради Віра Федосюк.

Коментарі
19 Травня 2017, 13:01
шановні стасюк пініс і косцовят візьміться за розум бо від вашої революції тошнить
19 Травня 2017, 13:29
Коли хлопці захищали нашу неньку ,то депутати "гріли "кармани.Не вже не можна виділити по одній ділянці тим хлопцям,яка різниця, що вони зроблять чи побудують ,чи продадуть вони іі заробили ціною свого життя.Чи ділянка важніша для Вас шановні депутати ніж наші захисники.???
19 Травня 2017, 13:31
А сьогодні вони ще змушені доводити, що вони мають права на кусок землі.Владо, побійся Божого суду!!!
19 Травня 2017, 14:13
а в них є гроші будуватись ? , якщо надають землю під будівництво пільговикам ( атошнікам ) то нехай без права продажу надають .
19 Травня 2017, 14:20
а як це з точки зору законності "без права продажу надають"? знову в суд люди підуть
19 Травня 2017, 14:20
Вообще Кошарук а не Галя задвінув тему на обсужденіє. Кіндер з Веркою були протів. Галя кричала і всіх обвіняла. Кошарук предлагав що можна дальше делать шоби бойци получили землю і жильо. Укропи за лохов всех мають і задрали уже со своїми скатами і палатками
19 Травня 2017, 14:49
маю 38 роки прожив в с.Липини але немаю не городу не землю під забудову ???? писов чотири рази заяку! А село тупо забудовали потрібні люди землеміру і голові
19 Травня 2017, 14:58
Потріні люди заселились в Ліпінах, от через те все пішло не так. Вам повезло, Ви хоч не отримали землі, але вдумайтесь, багато ще людей претендують на поселення в Ліпінах, то ж не заважайте.
19 Травня 2017, 16:24
Якраз до УКРОПА звертається найбільше людей,бо вони найбільше реагують на незаконні дії БЮТ.
19 Травня 2017, 17:11
У 2015 році більшістю депутатів БЮТівців зі згоди Пініса, Печенюка,членів ПС були внесені зміни до мораторію на виділення землі .Саме через ці зміни була вкрадена земля у кількох сотень учасників АТО,Перед кожною сесією журналісти сайту повідомляли про проекти "земельних" рішень і вказували конкретні прізвища осіб,які в незаконний спосіб мають отримати земельні ділянки.Подайте в правоохоронні органи ці матеріали і для батьох АТОвців вирішиться питання виділення земельних ділянок.
19 Травня 2017, 17:19
Для блага людей ідля Ковельщини теперішня влада нічого доброго.не робить все старається для себе " бідних" і для своіх прибічників. Вони ніхто не відповідає займаній посаді, бо іхня мета не побудова нового суспільства , а навпаки все гальмувати і дискредетувати ідеі Майдану.
19 Травня 2017, 18:24
А ви звітки знаєте що до укропа найбільше звертаються? дурень думкою багатіє
19 Травня 2017, 19:55
Косцьовят за розум взятися не зможе з медичних причин...
19 Травня 2017, 20:27
краще звертайтесь до розумних які не янчать а тихенько працюють на результат
19 Травня 2017, 22:27
Одне бютівське падло стільки захапало поки хлопці воювали,яка гидота
19 Травня 2017, 23:19
Там в кожного депутата від цієї злочинної політичної помийки БЮТ до десятка наділів наданих у безкоштовне користування,а по факту для продажу...
19 Травня 2017, 23:20
Ти ДЕБІЛ?????
19 Травня 2017, 23:53
Кіндер казав що поки він мер не в одного бютівця не позабирають землю
20 Травня 2017, 01:14
Якби ці хлопці не були тоді ТАМ, то ТУТ сьогодні були б ті &quot;реб<br/>ята&quot;.
20 Травня 2017, 03:17
ПРО НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ В УКРОПА КАЖУТЬ ВИПИВШІ КІНДЕР ГЕНА І ЙОМУ ПОДІБНІ ,ЯКИМ СЕКРЕТАРІАТ ПИШЕ.
22 Травня 2017, 17:52
дебіл ти сам , як що роздавати безкоштовно земельні ділянки без черги то потрібно щоб були якісь умови щоб на них не наживались , тоді не буде так багато бажаючи х їх отримати , заявник повинен показати рахунок у банку на якусь суму приблизно тисяч на 200 000 що піддержує ой го можливість побудуватись , і заборона продавати дану ділянку на 5років , а то через через пільговиків звичайним людям не буде де взяти ділянки