У Ковелі пройшлися маршем у пам’ять про Героїв

22 Травня 2017, 10:09
2180

Напередодні Дня Героїв у Ковелі пройшов марш, присвячений героям України, які у всі часи боролися за суверенітет та свободу нашої держави.

Про це пише в себе на сторінці у Facebook Павло Онофрійчук.

Об'єднана колона націоналістів Національного Корпусу та Свободи пройшлась масштабним маршем вулицями міста. До маршу також долучились представники ГО «Західний Корпус» та ВГО «Сокіл».

«У цей день ковельчани згадали дружинників Князя Святослава Хороброго, запорізьких козаків, Українських Січових також не забули про славетну операцію солдатів армії УНР, які під проводом Петра Болбочана звільнили Крим,повстанців УПА та ОУН ну і звичайно ж сучасних українських Героїв, які в своєму поколінні продовжують боротьбу з одвічним ворогом українців – Московією», – йдеться в його дописі.

Колона пройшла від пам'ятника величному Кобзарю до монументу Борцям за волю України, де всі присутні зачитали молитву українського націоналіста.













Коментарі
22 Травня 2017, 13:43
Нац корпус молодці !!!! Респект вам !!!
22 Травня 2017, 15:09
Саме це покоління може змінити хід історії
22 Травня 2017, 15:15
Знаете, я никогда не верил в искренность националистических партий. Но вот смотря на этих молодых ребят почему-то вижу искренне желание что-то делать. В своем юном возрасте кто-то уже был и на майдане и в ато, а говорит это о том, что они не просто "активисты", а ГРАЖДАНИ своей страны и имеют чёткую позицию и взгляды на жизнь. Желаю удачи ребятам из Корпуса и молюсь за них
22 Травня 2017, 15:40
Цей натовп ніколи не буде будувати. Він створений для руйнації. Подібними маршами розпочинала гітлерівська Німеччина. Чим закінчила - всім відомо.
22 Травня 2017, 16:37
і що дає це блудження по місту? основне що молоді не має чим конкретно зайнятись а відділ молоді міської ради не чухається бо вони отримують зарплату і все
22 Травня 2017, 16:44
Цей марш це лише захід в пам'ять про героїв.<br/>Не так як ви звикли згадувати загиблих - за столом з чаркою горілки, а ось такою яскравою ходою.<br/>Молоді немає чим зайнятись? - Саме ця молодь відкрила першу у Ковелі секцію в якій діти і підлітки можуть тренуватись безкоштовно , а також організовує багато спортивних змагань накшталт зустрічей з письменниками та поетами, літературні вечори і т.д. <br/>Хотіла б я дізнатись чим займаються ті, хто любить погадити в коментарях. Нити про те,що всюди зрада можна довго , а хлопці - роблять справи.
22 Травня 2017, 17:54
зграя недоумків
22 Травня 2017, 19:57
Так чому не підійшов і не сказав це?<br/>сміливості вистачає лише на небагатослівний анонімний коментар? <br/>Шкода тебе
22 Травня 2017, 23:04
себе пошкодуй, ви ж стадне бидло, поодинці не ходите.
23 Травня 2017, 00:19
Націоналісти показали, що вони разом. Різні покоління, різні організації об'єднались в єдину колону і у ковельської вати прорвало пукани. Бо ж воно не вийде і не скаже що воно проти Бандери, а лише писати може. Майбутнє належить саме нам, молодим амбітним націоналістам. Дякую Нац Корпусу за організацію і за запрошення. Було ефектно. Лише за останніх півроку це вже не перший марш. І Головне цей марш підтримали, як ветерани УПА так і сучасні Герої війни
23 Травня 2017, 12:51
Духу ні в кого не стане підняти руку на націоналістів. а те що дєди десь там воювали це ваші проблеми. Я особисто прошу вибачення за свого діда котрий воював в &quot;красний армії&quot;
23 Травня 2017, 12:51
Духу ні в кого не стане підняти руку на націоналістів. а те що дєди десь там воювали це ваші проблеми. Я особисто прошу вибачення за свого діда котрий воював в &quot;красний армії&quot;
23 Травня 2017, 14:28
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ !
23 Травня 2017, 14:50
Духу не вистачить, щоб підняти руку на націоналіста? Серйозно? Та вас скоро вішати на деревах і ліхтарях почнуть, голото малолітня. Подібні вам розвалили Україну і ще деруть носа, що вони най-най-най-самі-самі. Кіплінга почитай, там побачиш, хто ще в джунглях був самий-самий і най-най.
23 Травня 2017, 15:20
Ти не українець, ти дебіл. Справжні українці ніколи свою державу не руйнували, як ви зараз це робите. Ви жидомасонські запроданці. Ви ще справжніх українців і в очі не бачили.
23 Травня 2017, 17:15
коли будуть Україною правити справжні укпаїнці, то пороти в дупу будуть тебе, виродок.
23 Травня 2017, 21:48
Жах!!! Невже ж у нас відроджується фашизм? куди ми йдемо?
24 Травня 2017, 13:12
Слава Дивізії Галичина!!!
24 Травня 2017, 13:14
ще раз прошу вибачення за свого діда котрий воював в &quot;краснай арміі&quot;. мав два ордена героя союзу. але я старатимусь виправити карму