Зелена: діти обікрали школу

22 Травня 2017, 14:01
4401

У Ковельському районі двоє 15-річних підлітків проникли у школу, в якій навчаються, та поцупили близько 4 тисяч гривень.

Поліцейські викрили зловмисників і за фактом крадіжки розпочали кримінальне провадження, – повідомляють волинські поліцейські.

18 травня до Ковельського відділу поліції звернувся директор загальноосвітньої школи села Зелена Ковельського району із заявою про крадіжку. Жінка повідомила, що протягом двох тижнів із двох навчальних класів та учительської викрадено близько 4 тис гривень. Кошти знаходились у шухлядках столиків.

Працівники поліції встановили причетність до скоєння крадіжки двох 15-річних учнів цієї ж школи. Поліцейські з’ясували, що спритники проникли в приміщення школи через незачинену майстерню та викрали гроші.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статі передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Триває слідство.

Коментарі
23 Травня 2017, 10:36
з лвпу<br/>8 березня 2015 року, 19:13 - Відповісти<br/> 0 <br/>вєрняк Будуємо майбутнє pf заходимо на сайт Батов геннадій федорович Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але злочинця Батова до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки:: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! НЕ РЕАЛЬНО ПОБУДУВАТИ ТОЛКОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ - БЕЗ КРИМІНАЛЬНОГО МИНУЛОГО !!!<br/><br/>минуле і сьогодення<br/>8 вересня 2015 року, 11:16 - Відповісти<br/> 0 <br/>Учні обікрали школу, а керівники ЛВПУ та управління УОН розкрали училище.<br/><br/>майбутнє і сьогоденн<br/>8 вересня 2015 року, 21:57 - Відповісти<br/> 0 <br/>Зайди на сайт Батов Г. Ф . в училищі ще не такі обвали і обломи Як розпочнеш - так і закінчиш. Перед початком нового навчального року ЛВПУ охопило масове звільнення з займаних посад майстрів виробничого навчання. Позвільнялись молоді люди, серед яких були і перспективні. В авральному порядку &quot;обезголовлені&quot; групи закріпили за майстрами, які ще залишились в училищі (здебільшого пенсіонери: кожен з них тепер &quot;веде&quot; по 2-3 групи). В чому причина масового звільнення? - Звичайно, в кожного є своя. Але є й спільна: - &quot;чуйне&quot; ставлення керівників до молодих спеціалістів. Для чого молодому майстру давати додатковий заробіток годинами спецпредметів? Нехай працює за 1,5 - 2 тисячі. Вистачить. Зато засудженому злочинцю - пенсіонеру дали 1,5 ставки. Авторитет! - Якась зекоманія охопила училище і управлівння! А страдають від цього учні. Навчальний процес в 2015-2016 р.з показниками найвищого травматизму : каліцтв духовних і реальних . Тепер уроки виробничого навчання будуть проводитись &quot;заочно&quot; чи, можливо в онлайн режимі з допомогою майстрів з інших училищ???...... Знову проявляє інтерес до співпраці з училищем технічний університет. Але, навряд, чи всі керівники училища зацікавлені в об*єднанні з ВНЗ. Новий (перевибори якого скоро відбудуться) ректор може швидко оцінити ділові якості і можливості кожного...зокрема і в тому числі *золоту середину* -... прошарок між двома каторжанами , який зовсім втратив глузд , бездарній женє зека (якій комісія перервала *фанеру* і виперли з конкурсу - профнепридатність) він на педраду підготував хвалебну оду , та ти ще к*злу... у віршовій формі вихвальну заготовку видай . === знову буде : &quot; К*злик пропонувати...можна я вам віршик розкажу , можна я вом пісеньку заспіваю ! )))))))))))))) пяна директорія Досвід з розвалу колгоспів ( добровільних колективних господарств ),... ті одиниці господарств які не дали : 1. розкрасти адмініструючому активу все до нитки... , 2. попропивати , поздавати , попродавати за безцінь &quot; своїм &quot; , поприватизовувати. 3. не дали себе ошукати ...масовими виходами. Успішно господарюють ; люди не шкодують , що не лоханулись . ... Попали в &quot; пастку &quot; масово позвільнялись-виручили , є зацепка значні втрати кадрів ... , але до бабки не ходи і гони більшу половину бригаДИРів- *керівників* ЛВПУ - гірких алкоголиків ( частина &quot;підшитих&quot; ) з якими педагогічна нива , гіркий неродючий солончак .
25 Травня 2017, 00:45
Що за &quot;брєд&quot;?????
11 Червня 2017, 22:45
списуйте по максимуму<br/><br/>2016-03-29, 22:32:13<br/>гниє далі Сьогодні, 22:28 Хто в долі ? Списали ; розібрали РОБОЧИЙ фрезерний верстат ; по відпрацьованій схемі,- всі вузли і деталі ретельно зберегли ; по факту експлуатації - агрегат до якого боялись підійти *теоретики*(підприємливі торгаші державним майном за для наживи) , обкатали , перебрали . Після зборки на такому засобі працювати можна довго й нудно хоч в три зміни . ...Було сказано : &quot; ... в акти на списання включайте побільше ... я все підпишу ...&quot; . На момент вивозу ... підписчик відсутній . ВАС не судять , просто констатація фактів , а якщо &quot;судять&quot; найгуманнішим продажним судом - то липа . На ТОМУ суді ... ВСЕ БУДЕ... !!! ??? ! ! ! (Відпов
04 Січня 2018, 21:19
гпз<br/>26 грудня 2017 року, 21:14 - Відповісти<br/> 0 <br/>Хтоб що не говорив, а найкраще було при Валерію Миколайовичу.майстри мали по дві ставки.і всі вчителі години мали і набір учнів був і ремонт училища був.Якби не гуртожиток - училище сьогодні процвітало<br/><br/>теоретично відносно<br/>30 грудня 2017 року, 00:51 - Відповісти<br/> 0 <br/>Не тільки по словах ...? ,.ай по ділах ..., ще й по діяніях ... *********** , справедливий БУДЕ СУД . *********** люті звірі , ... прости Господи ! свідомо гадять,- роблять процвівшим нелюди , чужинці , стараннями загарбників прогнившим ... Спопеляють ще одну сторінку з &quot;книги життя училища&quot; славного чи вже безславнаго минулого ... Кого неугодного &quot;владці&quot; відомою від нечистих практикою , &quot; сплавляють &quot; ? ... знову є звільнений ... , щоб далі й надалі до своєї нечисті / нище дна подонки/ &quot;загружати нечистю зі смітника&quot; до самого &quot;перебору - перегрузу &quot; й мовчки ... ІДЕМ НА ДНО ! ! ! ? ? ?<br/><br/>директоріада
04 Січня 2018, 21:30
гпз<br/>26 грудня 2017 року, 21:14 - Відповісти<br/> 0 <br/>Хтоб що не говорив, а найкраще було при Валерію Миколайовичу.майстри мали по дві ставки.і всі вчителі години мали і набір учнів був і ремонт училища був.Якби не гуртожиток - училище сьогодні процвітало<br/><br/>теоретично відносно<br/>30 грудня 2017 року, 00:51 - Відповісти<br/> 0 <br/>Не тільки по словах ...? ,.ай по ділах ..., ще й по діяніях ... *********** , справедливий БУДЕ СУД . *********** люті звірі , ... прости Господи ! свідомо гадять,- роблять процвівшим нелюди , чужинці , стараннями загарбників прогнившим ... Спопеляють ще одну сторінку з &quot;книги життя училища&quot; славного чи вже безславнаго минулого ... Кого неугодного &quot;владці&quot; відомою від нечистих практикою , &quot; сплавляють &quot; ? ... знову є звільнений ... , щоб далі й надалі до своєї нечисті / нище дна подонки/ &quot;загружати нечистю зі смітника&quot; до самого &quot;перебору - перегрузу &quot; й мовчки ... ІДЕМ НА ДНО ! ! ! ? ? ?<br/><br/>директоріада
05 Січня 2018, 00:11
Хто б, що не говорив, але елементи розквіту училища можна побачити неозброєним оком і в нашому сьогоденні.: <br/>1.Зроблено дах над майстернями. Тепер опади дощу та мокрого снігу не падають на голови учнів та майстрів виробничого навчання. Хай і за більш ніж подвійну ціну, хай і не всі роботи зроблено, але факт залишається фактом: не тече.<br/>2. Облицьовано гресовською плиткою сходи центрального входу, вестибюль майстерень та перехід до них. Хай і примітивною плиткою, хай і по ціні імпортної, але факт є фактом: облицьовано.<br/>3. Перефарбовано панелі коридорів майстерень в жовтокоричневий колір. А де ще можна стільки фарби по невідомій ціні сплавити ?<br/>4. Для новоприйнятого вихователя - сумісника створено індивідуальний кабінет зі спальним відділенням.<br/>5. Як і належить сучасному навчальному закладу, в учнівському гуртожитку створено кабінет практичного психолога. На черзі кабінети психологічного розвантаження, релаксу та СПА.<br/>6. За новітніми технологіями розпочато ремонт водопровідної системи гуртожитку. Розпочато у вересні 2017р., а закінчать у вересні одого з наступних років. Кажуть , що стартова ціна вартості цього ремонту в 70 тисяч гривень явно не достатня. Правда , сімейний мешканець гуртожитку пропонував зробити всі роботи за два тижні і за пів ціни від стартової, але очевидно, ... без &quot;новітніх&quot; технологій, через що й отримав відмову у своїх послугах.<br/>7. З метою покращення житлово - побутових умов мешканців гуртожитку, в ньому прописались деякі працівники училища. //////<br/> &quot;Розквіт&quot; училилища беззаперечний.... Кажуть, що цвіт папороті - умовний. Та й очевидців того цвіту ... не багато.... Автор нічного коментара (теоретично відносно) стверджує, що БУДЕ СУД та ІДЕМ НА ДНО. - Важко йому заперечити....
08 Січня 2018, 22:55
Буде похід освітян на управління освіти. Управління буде ліквідоване, як розплідник корупції та хабарництва. Замилити свої злочини ділкам від освіти не вдасться.