Ковельські футбольні фани «запалювали» на аматорському матчі

30 Травня 2017, 18:00
2894

У Ковелі відбувся матч 19-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1).

У турнірі ковельська команда програла гостям з рахунком 0:1.

Проте фани вирішили підтримали ковельську команду яскравим шоу. Фото з події опублікували у Facebook-спільноті Ковельські фани.















 

 

Коментарі
31 Травня 2017, 00:38
хтопці не будьте бидлом не паліть будь-ласка ці димовухи і спілкуйтесь без матів, прошу як простий мешканець який проживає біля стадіону а то всі молоді гарні люди а ведете себе як бидло , ви ж наше майбутнє
31 Травня 2017, 01:54
Нам пох..й
31 Травня 2017, 02:23
Полегше з коментарями, ато правда в очі коле і чинушики закриють анонімне коментування, як от в район Шацьк уже неможна анонімно прокоментувати дерибан землі, будьте обережні
31 Травня 2017, 03:09
До фаната ,ти скотиняка а не фанат.
31 Травня 2017, 03:10
пересідайте дальше і дітей забирайте,ми так пітримуємо команду,а ви там по дальше лускайте насіння.
31 Травня 2017, 03:12
в ідеалі треба сектор відгородити
31 Травня 2017, 12:22
Гарно хлопці зігують...
31 Травня 2017, 13:38
А мене цікавить куди поліція дивиться????<br/>Пане полковнику Тусь!!!!!!!!!!!!!!<br/>Рапорт про відставку написати не хочете???????????? Ще один такий футбольний матч з такими &quot; вболівальниками&quot; відбудеться, і такого начальника поліції як Ви, в Ковелі бути не повинно.<br/>Цікаво було б дізнатися рішення місцевої федерації футболу що до поведінки вболівальників на стадіоні<br/>Як мінімум клуб і стадіон мають бути покарані . Клуб має бути оштрафований, і декілька наступних матчів на стадіоні має бути без глядачів. Далі можна говорити про дискваліфікацію команди.<br/>Чому мовчить федерація футболу???????????
31 Травня 2017, 15:37
Працівники поліції!!!!!!!!!!!!!!!<br/> Чому не забезпечений громацький порядок під час проведення матчу???????????<br/>Чому футбольні хулігани на стадіоні палять фаєри????<br/>Чому не один порушник не був затримани <br/>Для чого нам така поліція?????????<br/>Тусь і його заступник з громацької безпеки мають написати рапорти про відставку<br/>Начальник УМВС у Волинській обл має зробити кадрові висновки, адже для глядачів громацька безпека не була забезпечена. <br/>Чому мовчить федерація футболу??????????<br/>Чому не покарані керівники стадіону????????
31 Травня 2017, 15:38
ці &quot;фанати&quot; зборіще аклашов
31 Травня 2017, 22:36
шановні читачі а до чого тут поліція чи федерація якщо навіть по повідомленнях видно що ті вболівальники звичайне бидло яка невіть тут пише що їм по. . . то що виженіть їх то будуть палити між будинкам. перш за все потрібно звернутись до самого цього стада алкашів і до їх батьків, і було б непогано заборонити зовсім проводити тут такі матчі якщо люди неможуть спокійно себе вести.
31 Травня 2017, 23:05
Більше алкашів та бидла збирається на сусідніх секторах та в будинка. Шановний &quot;г&quot; якщо на фото покажите хто з них алкаш то наведіть будь ласка докази.
31 Травня 2017, 23:36
Сасйте бери ....Піротехніки не злочин...у всьому світі палять і будуть палити
31 Травня 2017, 23:46
А поліція тут до того, що трибуни стадіону , це громацьке місце, де збираються вболівальники футболу, щоб безпечно , повторюю БЕЗ ПЕЧ НО подивитися футбольний матч. В даному випадку конторою , яка називає себе словом поліція, безпека для решти людей вболівальників забезпечена не була.<br/>Ви дякуйте що тільки фаєрами все закінчилось , а не масовим побиттям людей , зривом матчу, розтрощеними машинами і магазинами.<br/>У всьому світі з бидлом, яке називає себе футбольні ультрас розбираються дуже жорстко. Для початку поліція їх просто на стадіон не пускає. А якщо вже пустили, то при появі фаєрів затримують , виводять, і притягають до відповідальності.<br/>Тому я і кажу, що поліція і федерація футболу мають зробити певні висновки.
01 Червня 2017, 14:01
Ти - це той ультрас в білій тенісці та чорній панамі з червоним фаєром. який є працівником Ковельської податкової?
10 Вересня 2018, 00:57
Ай тш так