У Ковелі поліція завдала «удару» по «валютчиках»

02 Червня 2017, 22:16
5004

Протягом квітня-травня цього року співробітники управління захисту економіки Національної поліції України у Волинській області затримали на Привокзальній площі у місті залізничників двох покупців американської валюти.

Одного з них правоохоронці «взяли» 1 квітня після того, як він незаконно придбав 100 доларів США у невідомої йому особи, добровільно здавши «бакси» поліції, а іншого, з такою ж самою сумою і теж з добровільною здачею, – через місяць – 2 травня. На обох було складено протокол про адміністративне правопорушення.

Першого суд оштрафував на 510 гривень, другого – на 680. Обоє мають ще заплатити по 320 гривень судового збору. Валюта конфіскована в дохід держави.

Коментарі
03 Червня 2017, 01:30
Першоквітневий жарт. Інакше це не назвеш
03 Червня 2017, 01:54
Слів немає. Я сьогодні цих невідомих осіб, що продають долари на привокзалці, нарахував аж 11 чоловік. Людина збирала гроші, щоб вберегти ту нещасну копійчину від інфляції, то й ту відібрали. А чому в банках неможливо купити?
03 Червня 2017, 02:00
Не було б так смішно якби не було так страшно.<br/>Сліпа міліція бачить тільки покупців, всі інші невстановлені особи просто пють каву зранку до вечора на привокзалці
03 Червня 2017, 02:31
Оце і провели супер спец операцію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слава нашій доблесній поліції!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ура товариші!!!!!!!!!!!!! Полковника Туся за проведення такої супер операції Указом президента України П.Порошенка за поданням міністра МВС А.Авакова присвоєно чергове звання генерал-майор!!!!!!!!!!! Ура товариші!!!!!!!!!!!!<br/> А буквально недавно на стадіоні Верес (Сільмаш) бидло ультрас під час проведення футбольного матчу палили фаєри. І от там чомусь не було ніякої поліції , нікого там не затримали і нікого там не притягли до адміністративної відповідальності<br/>От така то казочка малята. <br/> А мені хочеться знати, що до обміну валюти, в чому полягає незаконність?????????? Невже ми знову повернулись в СССР??? Подібне за тих часін називалось словом - валютні махінації. То невже ми знову повертаємось у часи де обмін вадюти це злочин??
03 Червня 2017, 03:45
А я кулак показала то всі мусора і порозбігалися
03 Червня 2017, 03:50
То може та худенька що закриває на своєму табуретику вхід в Брестський ринок
03 Червня 2017, 03:52
Так вони всі башляють по 100 баксів на бензин мусорам за місце
03 Червня 2017, 10:37
Для показника !!! Новітній поліції ми це робимо .
03 Червня 2017, 10:45
Дайте підзаробити до злиденної пенсії секретарки
03 Червня 2017, 11:41
і не смішно таке друкувати, валюта продається і купується тисячами а зловили для галочки і то дядька який останнього кабанчика продав для дітей. с м і х та г о д і
03 Червня 2017, 13:12
Не чіпайте валютників їх потрібно занести до червоної книги.Лишилося якихось 30 одиниць
03 Червня 2017, 15:35
У Ковелі поліція завдала «удару» по «валютчиках» - не правильное название! &quot;Нанесла сокрушительный удар&quot; - звучит!? Разменивая 200 баксов &quot;не свидоми&quot; подорвали финансовую систему Украины. Суд - однозначно и расстрел тоже однозначно! А где в выходные или праздничные дни в Ковеле можно разменять валюту? В каком банке? Не надо трогать колорит этого города. Или еще хуже! Пытаются разогнать торговлю возле вокзала. Ну мешает она жить кому то. Послали меня в командировку в Финляндию в воскресенье везут меня в Свеаборг загорать. В порту настоящая барахолка. Финики чего только там не продают. Прилавки стоят в 20м. от стен дворца Президента!!! Не вокзала!!! Запах рыбы стоит на весь порт, шум, гам сильнейший! Президент наверное в противогазе ходит или с утра пьет пиво Коф! В 18.00 час. возвращаемся с острова тишина, никаких запахов. Все помыто, чистенько и приятно пахнет. Господа! Это Европа и она не цурается вот таких блошиных рынков, а вы о толкучке у вокзала пену со рта пускаете. Не надо этого делать. Это колорит города, это прямое общение между людьми и еще финансовая помощь вашим крестьянам, которые собрали урожай и за копейки его дарят вам. Не рубите сук на котором сидите.
03 Червня 2017, 17:42
у нас в банках не тільки у вихідні дні валюту не поміняєш, а й в будні там ніколи валюти немає. Працюють тільки на прийом.
03 Червня 2017, 20:27
Який жах! На таку суму попали!..
03 Червня 2017, 20:38
ці два за могар мусорам помогли а на валючиків розписали їх штраф а чому цікаво не можуть всіх одразу валючиків з їх усім баблом положити це ж по ходу звичайне озу і обшуки відразу по їх домівках провели би і був би результат ато курам на сміх така робота
03 Червня 2017, 22:12
Оце так результат. Кожному учаснику &quot;операції&quot;<br/> по медалі!
03 Червня 2017, 23:55
А ЯК ВОНИ СВОЇХ ПОЛОЖАТЬ ТА НАКРИЮТЬ У КОЖНОГО З ЦИХ ГІВНЮКІВ ХТОСЬ В МУСАРНІ .Або брат або швагерко кончений або просто свояк...
04 Червня 2017, 02:07
круто!!!!
04 Червня 2017, 12:13
Одного чи двох зловили а 100ні далі роблять своє діло...
04 Червня 2017, 15:15
Тепер будуть брати по 200 доларів за місце в місяць з кожного валютника
04 Червня 2017, 16:03
Позор. Ганьба. Це ще один доказ того що в наший мусаркі не помінялося нічого крім форми і машин
04 Червня 2017, 21:20
Тих хто продає валюту на привокзалці знає весь Ковель!!!!!<br/>Чому за продаж штраф не наклали????<br/>Це означає, що міліція-поліція &quot;кришує&quot; цей бізнес!!!!!
05 Червня 2017, 04:44
рука руку миє стукачество хто шо еришування і тб і тп короче суцільне блядство
05 Червня 2017, 10:30
Виложіть будь ласка адреси міняйл
05 Червня 2017, 12:02
а звідки ти взяв, що цю &quot;статтю&quot; писали саме менти?
18 Червня 2017, 02:40
як стояли так і стоять,всі ті самі і там само