У Ковелі в акваторії пляжу виявили кишкову паличку

07 Червня 2017, 11:35
3447

Комісія фахівців обстежила міський пляж на предмет готовності до початку цьогорічного купального сезону. І якщо берегова зона знаходиться у задовільному стані, хоч тут проведено благоустрій, то у річці знову знайшли кишкову паличку.

«У воді повторними аналізами підтвердилося перевищення кишкової палички. Тому будуть встановлені таблички про заборону купання», – доповіла на апаратній нараді головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконкому Ковельської міської ради Оксана Козакевич.

«Потрібно шукати збудника. Все таки звідки скидається? Беріть, я даже не знаю яким шляхом, як в прошлому році там було. Давайте, починаючи чуть лі не з Городильця», – давав настанову міський голова Олег Кіндер.

«Плануємо залучити водолазів з рятувальної станції», – додала Оксана Козакевич.

За її словами, у водосховищі є менші показники кишкової палички, ніж в акваторії міського пляжу.

Коментарі
07 Червня 2017, 16:10
От "великий" еколог - не знає звідки скидається палочка і яким шляхом!
07 Червня 2017, 16:23
В вас волинян завжди якісь проблеми бо волинянка не машина а волиняка не людина. Маєте костомельний ірадійте бо знов до пільг чорнобильських ще додадуть інші ви завжди хочете вірвати в держави
07 Червня 2017, 18:37
бо АЗОВУ бандерня рукою не махнула, ось і мовчить. Там піару не буде.
07 Червня 2017, 18:53
а що зробила великий еколог Козакевич? чи її завдання тільки доповісти та приготувати каву Дідковіському.? Яку роботу вона зробила за час перебування на посаді а премію отримує аж 150 відсотків! такі спеціалісти працюють в раді
07 Червня 2017, 20:38
зате двірників поскорочували в ЖЕКАх майже на 80 % .
07 Червня 2017, 22:45
ви подивіться що робиться по бульварі лесі украінки на клумбах срач посадили 2 квітки і ті ніхто не полив ні разу а грошей скільки відмили під заборами біля тротуарів бурян нема ні перевірки ні перевіряючих стидоба ті бідні дві жіночки зранку пів ковеля метуть бо ж скорочення скоротіть машини біля білого дому хай виідуть на уборку куди дивиться мерія і депутати
08 Червня 2017, 16:28
От дивина, ніхто не знає де джерело забруднення. Будуть все літо шукати як в попередні роки. Клоуни.
08 Червня 2017, 16:38
«Потрібно шукати збудника. Все таки звідки скидається? Беріть, я даже не знаю яким шляхом, як в прошлому році там було. Давайте, починаючи чуть лі не з Городильця», – давав настанову міський голова Олег Кіндер.<br/>«Плануємо залучити водолазів з рятувальної станції», – додала Оксана Козакевич.<br/><br/>Вони просто насміхаються з нас!
08 Червня 2017, 16:40
Пропоную всім скидати фото стоків Козакевич та Кіндеру на ел.пошту