Кіндер хоче, щоб АТОвці почали у Ковелі будуватися

08 Червня 2017, 18:27
2442

Таке бажання-вказівку ковельський міський голова висловив головному архітектору міста Людмилі Мурай.

«Людмила Любомирівна, на вашій совісті ПДП [проекти детального планування, – ред.], тому що практично, я думаю, десь 100 з лишнім земельних ділянок – це земельні ділянки АТОвців. Нехай люди починають будуватися. Починають, ну саме перше вироблять землевпорядну документацію і починають будуватися в цьому році», – заявив на нараді Олег Кіндер.

При цьому мер доручив начальнику управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрію Стернічуку прискорити «земельні роботи по водовідведенню» на вулиці Зерова, де місцева влада роздала учасникам АТО під житлове будівництво ділянки, які підтоплюються.

«Я постараюсь з вами виїхати. Це мова йде в першу чергу – вулиця Зерова. Водовідведення. Поки літо, дощів вродє би немає бути багато, і ми говоримо, що земельні роботи по водовідведенню», – сказав міський голова головному комунальнику. 

Коментарі
08 Червня 2017, 22:24
Мер периживає за людей
08 Червня 2017, 22:49
тільки нехай дасть АТОвцям ті ділянки, які були на халяву виділені різноро рангу чиновникам по вул. Черняховського. Блатные незай йдуть освоювати целинні землі по вул. Зерова, а героям дайте Черняховського. Це буде справедливо. Сподіваємось, що земельна комісія разом з прокуратурою приймуть єдине правильне рішення відносно цієї проблеми.
08 Червня 2017, 23:00
Незабудьте повернути десяток ділянок депутатки від БЮТ Дубій.Цікаво в яких корупційних обуратках потрібно приймати участь, щоби бути такою заслуженою...
08 Червня 2017, 23:21
а якщо атовець продає земельну ділянку то половину грошей хай вертає в казну
09 Червня 2017, 00:12
1- ти спочятку піди в ато получіш ділянку і будиш віддавати своі гроші в казну герой еврей
09 Червня 2017, 00:48
Кіндер хоче щоби половину грошей вертали йому
09 Червня 2017, 01:43
Та хай хоча б дадуть Атовцям ті ділянки, бо в серпні вже 2роки буде як обіцяють. І до Кіндера ходили, а толку? Обіцянка - цяцянка.... От брехун!
09 Червня 2017, 01:51
Олеже Олексійовичу! Так де ж нам будуватися, як земельні ділянки виділили рішенням від травня 2015 року, а генерального плану досі немає, на місцевості ніхто ці ділянки не виділив, а ж Ви першими відрапортували, що атошники в Ковелі отримали землю? То як бути?
09 Червня 2017, 01:56
Хай падлюка розкаже про земельні ділянки депутатиків своєї корупційно злодійської фракції БЮТ ВИДІЛЕНІ НА ПІДСТАВНИХ ОСІБ
09 Червня 2017, 02:26
усе в п'ятницю
09 Червня 2017, 11:13
Кіндер хоче відкатів
09 Червня 2017, 16:28
а більшисть і не думала будувати,-основна ціль перепродаж
10 Червня 2017, 02:25
все правильно... хто вже з юійців получив той СЛАВА Богу бо теж попобігав 2 роки тоді як і всі а дехто з ато вців положив на це все коли був час зараз жаліються на Зерова і т.д,дають там то беріть з руками і ногами бо нічого не буде
10 Червня 2017, 02:29
мені здається що атовці в 14,15 рр відкати за розподіа зароблених на крові зем ділянок тим паче не давали бо зовсім інші люди йшли туди і про землю тоді нізто не думав бо і статус УБД заробляли роками через суди тож це липа,=----а єдиний вихід нинішніх бійців які чекають через суд по закону вимагати забезпечення своїх прав на землю і т.і.
11 Червня 2017, 00:29
Право на земельну ділянку має кожен громадянин. Атовцям їх дають позачергово. В такому випадку потрібно з усіх хто і раніше по черзі отримав ділянки, паї тощо половину з продажу забирати?!<br/>Ст. 121 Земельного Кодексу України вам в поміч!
11 Червня 2017, 00:32
Сам від повісток ховався а тепер щось там мичить. Іди в ато чи кишка тонка