Стало відомо, на кому «погорів» ковельський суддя

09 Червня 2017, 13:46
8659

З неофіційних, але надійних джерел журналістів нашого видання проінформували, що за 4 тисячі гривень хабара суддя Ковельського міськрайонного суду Олег Василюк обіцяв прийняти позитивне рішення у справі про адміністративне правопорушення Богдана Щ., 1991 року народження, жителя селища Голоби.

На правопорушника поліція склала протокол за дрібне хуліганство, яке тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Справа по «адмінці» тричі призначалася Олегом Василюком до розгляду – у лютому та березні цього року.

Якось Олег Степанович розглядав позов ковельського міського голови Олега Кіндера про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди до ковельчанина Віктора Каваса, який публічно назвав мера «взяточніком».

1 березня 2012 року Олег Василюк оголосив «вердикт» по даній справі, задовольнивши позовні вимоги, причому зробив це (на знімку) без нагрудного знака судді та за відсутності державного герба, який обов’язково має бути над суддею в момент проголошення судового рішення в ім’я України.

До речі, міський голова потім письмово попросив апеляційний суд Волинської області залишити без розгляду позов та скасувати сумнівне рішення Ковельського міськрайонного суду.

Коментарі
09 Червня 2017, 17:01
пройде тиждень і суддя буде далі судити і приймати корисливі рішення. Чи може піде двірником працювати? Хотілося б побачити з віником його. А кажуть що чиновникам треба зробити астрономічні зарплати і вони не будуть брати хабарі. Це все туфта. Корупціонери від влади це придумали для того, щоб тупорилі громадяни вірили в казку про чесного чиновника. Пока не буде, як в Китай, за один вкрадений юань -розстріл, то і не буде толку. Пелька крахобора ненаситна, скільки йому зарплати не давай. Як видумаєте, звідки пішло паганяло "Сашка Доллар" і хто його носить?
09 Червня 2017, 17:43
сьогодні на 10-у годину була запланована колегія Ковельського суду, відповідальний був за її проведення суддя Василюк
09 Червня 2017, 19:47
Україна - це країна чудес ...!!! Де можливе все , але не для всіх ...!!!
09 Червня 2017, 20:37
Сашка Долар це взірець українського судді.А ТЕ ЩО БАКСИ ЛЮБИТЬ ТАК ВІН НЕ ВИНЯТОК...
09 Червня 2017, 23:45
Щоб не отримати штраф 3-7 НДГ (51-119 грн) або 15 діб, Богдан Щ. запропонував судді 4000 гривень!...... "надійні" джерела журналістів.
10 Червня 2017, 01:50
Підставили Олега Степановича.
10 Червня 2017, 01:54
Не оправдую Василюка, але хто його знає - він фактично був напівсліпий. Йому прес бабла поклади на стіл за півметра - не побачить. Все життя на роботу проходив у кросівках, ніколи машини не мав. Чиста підстава, тим більше такий дрібязок.
10 Червня 2017, 02:31
Так склалося в житті, що особисто стикалася неодноразово в житті та й по роботі із Олегом Степановичем. Знаю його як людину чесну та непідкупну. Сьогодні немає криминальному чесних людей, в тому числі і в Ковельському суді. Шкода Степановича, чомусь складається враження, що це провокація деяких служб.... замість того щоб дійсно працювати на користь держави будують собі репутацію...
10 Червня 2017, 03:06
а цей чоловік з смт Голоби має якусь совість чи ні?
10 Червня 2017, 03:13
Треба перейменувати вулицю Перемоги в Голобах
10 Червня 2017, 11:38
Щур Богдан Миколайович! Ви взиваєте до совісті чоловіка який вказав судді що перед законом усі рівні? Якщо чоловікові було б незначне покарання, то хіба б він ніс судді чотири тисячі гривень? Василюк хабар взяв, значить заробітної плати йому мало.Такі як ви дають хабарі, а потім скаржаться що суд продажний, а ви такі ж.
10 Червня 2017, 11:58
А що в цій країні не продажне, починаючи з самого верху? І коли було інакше? Віриш в те, що щось може змінитись? Риба гниє з голови.<br/> До речі, а гроші Щуру хто дав? У нього самого не було.
10 Червня 2017, 22:07
Покажіть мені хоча одного суддю який не брав хабарі
11 Червня 2017, 03:05
То покажи тих, хто бере. Тільки підійди прямо і ткни пальцем, якщо такий чесний.
11 Червня 2017, 07:45
Повністю підтримую п. Юриста та п. Олену - підставили Василюка та зробили показову справу на всю Україну. Неодноразово була на засіданні із пенсіонерами у Василюка та часто у бабусів та дідусів (це наші клієнти) були справи у нього. Жодного разу не чула про хоча б якісь натяки на хабар від судді, жодного слова від пенсіонерів про Василюка поганого, ну лише трішечки &quot;побурчить щось&quot; і все, тому.... Головне, щоб Василюк спокійно пережив ці всі неприємності...
11 Червня 2017, 21:51
Видать злякався Кіндер Каваса, раз вину визнав і від позову, відмовився...Нова хатка не хоче знову спалахнути...
12 Червня 2017, 11:33
є інформація, що цьому ж судді вміняють ще чотири епізоди. У кабінеті розміщена відеокамера над столом. Можливо не тільки у його кабінеті.
12 Червня 2017, 12:15
Гроші - то є дуже зваблива штука. І чим більше їх є, тим більші витрати і тим більше їх хочеться мати. І це стосується не лише Василюка, просто інші навчилися брати через &quot;своїх&quot;, а Василюк не боявся брати сам, на чому і спалився. Не переживайте так дуже за Василюка, він вже не судитиме і хабарів більше не братиме, але на власній шкурі відчує те що вершив він. От чи візьме хто хабар від нього чи його родичів?
12 Червня 2017, 14:00
а якщо погодиться на співпрацю зі слідством і дасть покази за чиєю вказівкою брав, кому передавав ?
17 Червня 2017, 02:03
Я б краще казочку склав