Ковельчани нарікають на розкидане сміття

19 Червня 2017, 14:09
2358

У Ковелі нарікають на розкидане сміття, з яким не може дати ради підприємство, відповідальне за чистоту в місті.

Про це йдеться у дописі користувача Максим Бурда у Фейсбуці.

«Дуже складно жити у місті де ТзОВ «К.П.Верес» не може впоратися із своїми обов'язками.

Звичайно, можна все скинути на те, що голуби, ворони або ж коти із собаками розносять все сміття по місту, але таку картину я бачу не вперше. Навіщо нам ТзОВ «К.П.Верес», яке своїми «діями» породжує безлад.

Зате ми маємо європейський потяг Ковель - Холм, і не зовсім європейські дороги та узбіччя. Не знаю як ви, а я вже відчуваю запах Європи, тільки от пахне ця «Європа» тухлятиною».



 

Коментарі
19 Червня 2017, 17:37
Ух ти! Шедеврально!
19 Червня 2017, 18:13
а які клумби а біля бордюр що робиться повний срач
19 Червня 2017, 18:13
Все по ділу сказано
19 Червня 2017, 18:20
По вул. Володимирська скоро вовки будуть бігати))!!!! Скрізь хащі, нескошена трава, все заростає, ніякого благоустрою території а про клумби в цетрі міста я вже взагалі мовчу
19 Червня 2017, 20:37
одним давай баки,другим вони смердять!!! то ЯК?
19 Червня 2017, 20:39
і на Володимирський і у міському парку працюють вірнопіддані Товстиги, яких він усіма правдами і неправдами протягнув до виконання цих робіт. Вересу дав халявний конкурс на управителів, злочинно відібрав у КП Добробут роботу, звільнив 50 працівників, у ЖЕК2 пристроїв Памідориху, яка вже ось - ось доконає підприємство і разом з ним всі будинки, які ЖЕК 2 обслуговує. Олег Олексійович, скіфльки ковельчани будуть терпіти виходки хох аферистів? Вкотре звертаємось до Вас, прийміть міри, звільніть цих недолугих керівників. невже ж за якогось Товстиги вам хочеться, щоб вас у сміттєвому контейнері повозили по місту? Я б цього не стерпів.
19 Червня 2017, 21:11
Мер не може відповідати за бездіяльність кожного м....ка. Давайте краще покатаємо Товстигу з памідорихою.
19 Червня 2017, 23:07
При в'їзді в м. Ковель, по вулиці Володимирській, приїжджих зустрічає будинок №105 - перша багатоповерхівка на їх шляху. У зарослях зілля ,яке майже в зріст з людиною, скоро вовки вити будуть. Яке враження про європейський Ковель може скластися у гостей міста, коли вони таке бачать? На неодноразові звернення в ТзОВ "К.П.Верес" навести порядок на прибудинковій території (ця послуга ,до речі,включена у рахунки за послуги) - результату нуль - "а в ответ - тишина"і бездіяльність.
20 Червня 2017, 02:10
Верес говорить, що їм недоцільно.....
20 Червня 2017, 02:14
До того всього ще й самі люди свинячить.<br/>Мій будинок прибирає ЖЕК2 ніяких нарікань. Ремонт в під'їздах роблять. Сусідній Верес...скрізь кучки з сміттям роблять, а вітер розносить.....ДІСТАЛИ!!!!!
20 Червня 2017, 10:00
А першу чергу людям треба навчитися прибрати за собою,а не звинувачувати когось,тому що викидають сміття з доми де попало-свині
20 Червня 2017, 10:13
на те комунальні служби й поставлені, щоб за свиньми прибирати. Так що виконуйте свої обовязки сумлінно. вам за це гроші платять. а з Вересом потрібно негайно угоду розірвати і повернути їм гроші, що вони роздали на хабарі деяким шарлатанам.
20 Червня 2017, 14:07
Тих, що викидають сміття де вздумається слід притягувати до адміністративної відповідальності, однак ті що наділені повноваженнями складати протоколи про правопорушення нічого не роблять і не зацікавлені щоб жити без сміття.
20 Червня 2017, 14:12
рівняємось на Европу. Там зараз теж все потопає у смітті.
23 Червня 2017, 01:44
Всі намагання владців міста створити видимість європейськості міста та забезпечити добробут жителів схожі на потуги парочки геїв зачати дитину: чим більш намагаються, тим більш болить дупа.