Гуртожиток у центрі Ковеля провів два дні без води

20 Червня 2017, 18:25
3677

Група мешканців гуртожитку колективного підприємства «Ковельбуд», який знаходиться на вулиці Незалежності у Ковелі, разом зі своїми малолітніми дітьми прийшли до міського голови Олега Кіндера зі скаргою, що їм ще у понеділок вранці відключили воду.

За словами ковельчан, ця будівельна фірма заборгувала значну суму коштів «Ковельводоканалу», а винними у нас, як завжди, зробили простих людей.

Загалом же, КП «Ковельбуд» має кілька гуртожитків, але воду перекрили лише в одному, де на першому поверсі розміщено офіс підприємства, яким уже багато років керує Володимир Сидорук. Без води залишилася 51 кімната.

«Ми платимо за комунальні послуги у касу «Ковельбуду». Де наші гроші діваються? Де?» – запитує одна із мешканок гуртожитку.

Володимир Сидорук посилає розгублених жильців у водоканал, а звідти їх посилають до Сидорука. Виходить своєрідне замкнуте коло.

«І нам кажуть, що води не включать», – скаржаться ковельчани.

Міський голова Олег Кіндер, який у зал засідань виконкому прийшов разом із своїм «комунальним» заступником Андрієм Товстигою, сказав, що мешканцям потрібно зорганізуватися, а він особисто буде кликати Товстенюка, щоб вирішити з ним питання приватизації гуртожитків. Хто такий цей Товстенюк – мер не уточнив.

Як повідомила журналісту нашого видання депутат Ковельської міської ради із фракції «Солідарність» Тетяна Кибиш, невдовзі після візиту до мерії жильців гуртожитку останнім подали воду.

 

Коментарі
20 Червня 2017, 22:20
Нема кокнутих і розмова конструктивна і ніхто не верещить.
20 Червня 2017, 22:25
от тільки не потрібно приплітати сюди різні партії. Нема горо робити піар на людському горі. Не забувайте про те, що саме ці партії і партійки довели країну до такого стану.
20 Червня 2017, 23:12
Товстенюк-власник гуртожитку.
21 Червня 2017, 00:41
а в нього є якесь ім'я, посада?
21 Червня 2017, 12:59
Чому Водоканал не укладе договори з кожним квартиронаймачем окремо, так як це зробило ПТМ "Ковельтепло".
21 Червня 2017, 20:39
Якщо кожен мешканець отримав безкоштовно житло, то нехай трошки потратиться на власний лічильник !
22 Червня 2017, 16:43
що небуть пишеш...не безплатно а через ряд бюрократичних та інших корупц схем і роками сплачують комуналку на рівні 1 ..2 кімн квртири і давно вже викупили за власний кошт ці кімнати тож справа приватизації це обов*язковий єдинний законний крок постійних мешканців тож риба гниє якзавжди з голови бо прокуратура сліпа разом з поліцією
22 Червня 2017, 16:45
молодці давно пора було піти та підняти шум бо це вже давно в цих гуртожитках при цьому керівнику відбувається
23 Червня 2017, 02:24
коли ж той бардак пройде подобові квартиранти заколопали з п*янками гулянками а світло напалюють будівельники нового ковчега вже про масу липових прописок зовсім мовчимо бо писали скрізь і без толку
23 Червня 2017, 15:58
порядок до вас прийде тоді, коли ваш Сидорук пригрітий вашими грішми піде на пенсію на років так з 8...а в синка його відіжмете магазин побудований за вашу сплату по комуналці...
23 Червня 2017, 16:01
...шановні жителі гуртожитків...прокуратура вже займається Вашою проблемою разом з міським головою!
23 Червня 2017, 16:02
власниками являються люди
23 Червня 2017, 16:04
люди без води сидять а син магазини далі відкриває, сором за нашу владу
23 Червня 2017, 16:08
збираймось усі знову і виходимо пікетувати поліцію та прокуратуру за наведення ладу в даному питанні!..
23 Червня 2017, 16:10
то нехай утонять органи правопорядку
23 Червня 2017, 18:31
правильно все зробили мешканц,і бо ця шабала вже давно наживається на простих людях.
23 Червня 2017, 18:32
звертайтесь до нас ми допоможемо!
23 Червня 2017, 18:35
обращайтесь к нам мы всем поможем и все решим