У Ковелі виплатять допомогу на дитину, яка народилася у США

26 Червня 2017, 13:15
3564

Державна реєстрація народження дитини була здійснена у місті Санта-Клара, що знаходиться у знаменитій Кремнієвій долині штату Каліфорнія, де тимчасово перебувала вагітна жінка родом із Ковеля.

Після народження доньки громадянка скерувала поштою до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради заяву про призначення допомоги при народженні дитини разом з документами. Згідно рекомендованого повідомлення, її заява отримана установою 2 грудня 2016 року, а 7 грудня рішенням управління було відмовлено в призначенні виплати у зв’язку з відсутністю довідки про реєстрацію дитини громадянином України та закінченням 12-ти місячного терміну з дня її народження.

До речі, в рішенні зазначено, що жінка звернулася до управління 6 грудня, хоча її заява надійшла 2 грудня, а довідку про реєстрацію дитини громадянином України було додано до заяви.

Пізніше департамент соціального захисту населення Волинської ОДА надав відповідь, що заяву написано 1 грудня, проте документи надіслані поштою, а тому питання виплати може бути вирішено в судовому порядку.

Установа заперечила проти задоволення позову, мовляв при зверненні не були надані всі необхідні документи, а саме відсутній паспорт чи інший документ, що посвідчує особу заявника та оригінал свідоцтва про народження дитини.

Ковельський міськрайонний суд визнав неправомірним та скасував рішення управління соціального захисту населення, зобов’язавши призначити та здійснити виплату допомоги при народженні дитини.

Коментарі
26 Червня 2017, 17:56
і в америці гроші получить
26 Червня 2017, 18:46
Які гроші, за що?
26 Червня 2017, 20:23
Просто жінка проживає в Америці(але прописана в Ковелі) буде утримувати першу допомогу при народженні дитини 10000 грн., а далі кожен місяць по 1000 грн. Так багато українок які живуть в Білорусії (але прописані на Україні) отримують дитячі кошти, бо ні в одній країні як у нас такого немає. А ми будем платити податки для розвитку іншик країн.
26 Червня 2017, 20:40
Прописана а де живе понад 6місяців реєстрація....і тд. І в А мериці отримає і тут чоловіка прогодує..А сама перед цим платила податки-сумніваюсь.Напевно з віруючих ...дома сиділа дітей гляділа...а тепер ще й допомогу дайте...а зто буде прайювати
26 Червня 2017, 21:43
Кацапе дурний, правильно - в Україні і на Росії!
27 Червня 2017, 02:58
жмоти ви всі
27 Червня 2017, 03:29
По перше: Санта Клара це силіконова долина в там &quot;айтішники&quot; живуть і працюють які приїхали по робочій візі я таких знаю з Ковеля.<br/>...а &quot;віруючі&quot; живуть в районі Сакраменто і вони там не тимчасово перебувають а на ПМЖ і за $40 бігати по судах це смішно...<br/>Люди працювали,родилась дитина і повернулися в Україну по закону 100% мають допомогу
27 Червня 2017, 10:36
ВІКІПЕДІЯ: Санта-Клара (англ. Santa Clara) — місто у штаті Каліфорнія, США, в Кремнієвій долині. Географічно Кремнієва долина включає долину Санта-Клара, місто Сан-Хосе та навколишні громади, південну частину півострова Сан-Франциско і південну Східну Затоку (англ. East Bay (San Francisco Bay Area)).
27 Червня 2017, 10:49
Кре́мнієва доли́на (англ. Silicon Valley) — регіон у штаті Каліфорнія (США), що позначає південну частину території затоки Сан-Франциско, входить до міської агломерації. Також її іноді помилково називають «Силіконовою долиною», плутаючи англійські слова silicon ([ˈsɪlɪkən], кремній[1][2]) та silicone ([ˈsɪlɪkəun], силікон[3][4]).<br/>Так що, перед тим як писати, треба заглянути хоча би у Вікіпедію!
27 Червня 2017, 15:10
Точно вірюча, бо прості смертні до такого не додумаються.
27 Червня 2017, 23:43
Нема різниці &quot;силік валлей&quot; чи як каже народ наш&quot;силіконова&quot; <br/>....краще раз там побувати чим 10 раз у вікипедії прочитати.