Екс-депутату Ковельської райради суд «дав» п’ять років умовно

26 Червня 2017, 17:14
3748

Колегія суддів у Ковелі оголосила вирок у справі колишнього депутата Ковельської районної ради (2006-2010 рр.), тодішнього члена партії та фракції «Батьківщина» та голови фермерського господарства «Агротехліс «Полісся», а нині офіційно ніде не працюючого Марка Сідоренка, якого обвинувачували у незаконному заволодінні транспортним засобом.

Як стверджує слідство, Марк Сідоренко самовільно взяв ключі та документи від «Toyota Corolla», які належали іногородній жінці. Таємно заволодівши іномаркою у вечірню пору доби, він передав її під керування мешканцю приміського села Воля-Ковельська Віктору Калінчику.

Близько 7 години наступного дня Віктор Калінчик, перебуваючи за кермом викраденої машини, в салоні якої знаходився і Марк Сідоренко, спричинив на вулиці Ватутіна (тепер Володимира Кияна) дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок чого загинув ковельчанин Віктор Кістенюк, а «Toyota Corolla», 2008 року випуску, зазнала пошкоджень (на знімку), чим було завдано потерпілій значної матеріальної шкоди.

Розбита іномарка була з луганськими номерами. Марк Сідоренко, який є уродженцем міста Стаханов Луганської області, свою вину визнав частково та пояснив у суді, що з початку війни на сході України він запропонував своєму двоюрідному брату та його цивільній дружині перебратись до нього в Ковель.

Коли жінка зі своїм чоловіком була на заробітках, він взяв зі столу кімнати, де вони проживали, ключі від авто і поїхав у місто. Біля магазину «Сяйво» зустрів своїх знайомих, разом почали вживати спиртні напої. Потім він передав керування Віктору Калінчику, і вони до самого ранку «двіжнячили» по Ковелю, аж поки не збили на смерть чоловіка…

Суд визнав винним Марка Сідоренка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України, та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі, звільнивши його від відбування ув’язнення, якщо він протягом 2 років не вчинить нового злочину. Засуджений також має сплатити в дохід держави судові витрати за проведення експертизи в сумі 1 100,50 гривень та 228 880 гривень потерпілій за заподіяну майнову шкоду.

А щодо Віктора Калінчика, уродженця села Кріпке Красноперекопського району АР Крим, працюючого тренером по дзюдо Федерації дзюдо України, то вироком Ковельського міськрайонного суду від 25 листопада 2016 року він засуджений на 6 років позбавлення волі. Втім, апеляційний суд Волинської області під головуванням Петра Філюка ухвалою від 23 березня 2017 року скасував вирок та призначив новий судовий розгляд у Ковелі в іншому складі суду.

Коментарі
26 Червня 2017, 21:47
Абсурдний за змістом вирок скасовано апеляційним судом, а ти пишеш, що Калінчик був за кермом. З чого взяв? Повний нуль в юриспруденції чи своїми очима бачив?
26 Червня 2017, 22:22
скільки Каліна забашляв продажному голові апеляційного суду Філюку, що той відзмазав його від тюряги?
26 Червня 2017, 22:38
Головне щоб вони реально сіли на кілька років...
27 Червня 2017, 02:10
"Калінчик був за кермом. З чого взяв? Повний нуль в юриспруденції чи своїми очима бачив?" При чому тут журналісти? Читай вирок суду. Твій собутильник Сідор сам і розповів на суді, як дав тобі кермо, як вбили людину. Він - перший свідок!!!
27 Червня 2017, 02:28
Представників БЮТ варто відстрілювати на місці
27 Червня 2017, 02:49
Сідор був за кермом!
27 Червня 2017, 09:57
БЮТтівці з Лугандоса цікаво
27 Червня 2017, 11:41
Вбили людину і нічого..ото закони! Головна потерпіла власниця машини? Люди схаменіться!
27 Червня 2017, 11:46
про водія-вбивцю писали в інших статтях, а ця стаття "присвячена" викраденому автомобілю
27 Червня 2017, 13:15
Як ото все це почитати, виходить, що машина сама збила насмерть людину!!! О це по нашому, по українськи...
27 Червня 2017, 14:21
Ми гарно склали репертуар, підібрали трупу, розставили клоунів, затвердили виставу в Ковельському суді. Але апеляція її скасувала. Не вийшло відмазати Сідоренка, який був за рульом.
27 Червня 2017, 14:28
який же ти "спостережливий", коли читаєш не уважно! Яка "машина сама збила"?! Де ти вичитав таку дурницю??? Ось написано у статті: "спричинив на вулиці Ватутіна (тепер Володимира Кияна) дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок чого загинув ковельчанин Віктор Кістенюк", "Потім він передав керування Віктору Калінчику, і вони до самого ранку «двіжнячили» по Ковелю, аж поки не збили на смерть чоловіка…" ЧИТАЙ УВАЖНО "спостережливий"!!!
27 Червня 2017, 14:57
А скільки коштує так звана "апеляція"? Нехай розкаже Каліна, скільки він забашляв Філюку, щоб не посадили.
27 Червня 2017, 16:05
Почитай вирок ковельського суду, це бред. Люба апеляція таке скасує.
27 Червня 2017, 17:33
Тим хто пише "дурні" вироки теж платять, бо суддя свідомо йде на це, знаючи наперед результат апеляції. Кошторис розписаний від міського до апеляційного: перша інстанція - "штука", апеляція з трьох суддів - решта 5 "штук" (бо судили ж на 6 років), з чого Філюк має більше за всіх.
27 Червня 2017, 19:58
За скасовані рішення суддя набирає мінуси а потім досрочно йде на пенсію
28 Червня 2017, 09:41
ч. 3 ст. 289 КК України передбачає позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна, а ніяк не 5 років та ще й 2 з яких умовно.
28 Червня 2017, 12:35
Мєнти свого стукача одмазали. На зону Марку не можна, там йому капєц!
01 Липня 2017, 17:33
Гарно пишеш:репертуар, трупа,клоуни,вистава.Страшно тому, що серед нас живуть такі мерзавці, які вбили людину і не визнають своєї вини.І якщо не покарати таких "подонків", то завтра ти будеш учасником такої вистави, тільки участь твоя буде в ролі потерпілого.