Люблинець: відбувся Чемпіонат Європи з мотокросу

29 Червня 2017, 09:18
3266

У Ковелі, на мототреку урочища «Люблинець», вкотре провели Чемпіонат Європи з мотокросу та Кубок М. Клімашевського.

Майже 70 учасників прибуло до Ковеля з Польщі, Білорусі, Росії, Естонії, Латвії, Литви, України, – повідомляють у Ковельській міськраді.

Понад 10 тисяч глядачів спостерігали за видовищною боротьбою за перемогу у кожному заїзді.

За підсумками у заїздах 65 куб. см І місце виборов Максимілян Чмалік (Польща), ІІ – Алик Махнов (Білорусь), ІІІ – Крістерс Янбергс (Латвія).

У заїздах 85 куб. см І місце здобув Маріс Пумпурс (Республіка Латвія), ІІ – Ромео Кару (Естонія), ІІІ – Олексій Орлов (Росія).

У класі мотоциклів «ОРЕN» 500 куб. см перемога у Дмитра Асманова (Україна), ІІ результат – у Володимира Тарасова (Україна), ІІІ – Крістерса Древінскіса (Латвія).

Серед наймолодших учасників (7 – 8 років) у змаганнях на Кубок М.Клімашеського у заїздах мотоциклів 50 см куб. першість здобув Нікіта Бортошевич (Білорусь), ІІ місце – Олександр Фрідлендер (Білорусь), ІІІ – Павло Рябчук (Україна).

Призери та переможці у всіх класах мотоциклів в командно-особистому заліку були удостоєні кубків, грамот і медалей.

Після закриття змагань на засіданні оргкомітету президент FIM Європи Пітер Хансен подякував за відмінну організацію проведення чемпіонату Європи.