Ковельчани б’ють на сполох: у місті на кладовищі рубають дерева

30 Червня 2017, 09:20
5441

У Ковелі на кладовищі відбувається рубка дерев.

Ковельчани б’ють на сполох, оскільки не знають причини, з якої знищують дерева.

Про це у спільноті Ковель Life написала Ліна Новачук.

«Шановні, хочу запитати чи може хто чув або знає про ту рубку дерев, що зараз проходить на кладовищі по вулиці Володимирській? По перше, як можу судити по зрізаних деревах то не є санітарна чистка. Питання перше: з якою метою нищать дерева? Зробити такий пустир як на могилках за сільмашем? На якому витримати в спеку пару хвилин важко, бо нема під що сховатись? Питання друге (не менш важливе), спаплюжили памятник і просто розвели срач! На фото добре видно як надбили кусок могильної плити(!!!), вирвали з корінням лавку, а огорожу взагалі знесли (де наша огорожа поділась, блін?!)! Скажіть, будь ласка, може хто знає куди звертатись і хто за оту наругу над могилою буде нести відповідальність?» – ідеться у дописі.

Коментарі
30 Червня 2017, 13:07
такий само бєзрпрєдєл і на черемешенському цвинтарі
30 Червня 2017, 13:19
Але коли дерево впало від вітру нам на памятник. ми його востанавлювали самі (черемушки). Дерева правильно зрубують на кладовищах вони непотрібні, по районі у селах люди самі за вирубку дерев щоб потім невостановлювати памятники.
30 Червня 2017, 13:27
Старі, сухі та трухляві дерева, дійсно треба зрізати. На Ковельських кладовищах це як правило акації. А на кладовищі по вул. Воля зрізають міцні дуби які від вітру точно не падатимуть, ще запросто кількасот років простоять. І куди потім дівають дубові стовбури? Словом вітер та падаючі дерева не наробили такої шкоди як ті горе-лісоруби. А хтось на цьому нормально так заробляє.
30 Червня 2017, 13:38
А те що 20-30 причіпів листя треба вигрібти звідти то ти про те не думав7
30 Червня 2017, 13:47
На те і існують комунальні служби, щоб листя прибирати. До того ж найчастіше те листя прибирають ті хто доглядає за похованнями. Якщо так міркувати то треба всі дерева по місту позрізати бо ж з них листя також падає. Власне цим Кіндер і зайнятий. Колись було дуже зелене місто а тепер...
30 Червня 2017, 14:12
на кожне зрізане дерево видається ліцензія. так що можете сміливо підійти до того, хто зрізує дерева і перевірити документи. Кожне дерово оприходується і видається підприємствам для опалення зимою. А якщо дуби знову опиняться на пилорамі у кіндера, """""?????? Значить це злочин.
30 Червня 2017, 15:40
А ріжуть дерева ті самі алкоголіки з Добробуту ,якими кереє хамовита майстриня . До речі зимою вони нищили дерева на Сільмаші. І дерева опиняться або на пилорамі Кіндера , або на Ковельтепло, бо там давно стоять котли для опалення дровами, от тільки ми чомусь платимо за опалення квартир з розрахунку ціни газу, і злодій Бойко на цій різниці нормально так заробляє
30 Червня 2017, 16:39
а ви візьміть на котельні ковель2 прорийте кругом споруди траншею і побачите скільки труб йде від котельні до будинків. Дровами топлять а газ заганяють в будинки і списують на опалення. Подвійна вигода.
30 Червня 2017, 21:44
так у нас цілмй вілліл екології є в міській раді і там працює великий еколог Козакевич ось і спитайте її на якій підставі зрізують дерева вона за це отримує зарплату від наших податків і не малу
30 Червня 2017, 22:03
я за те щоб всі дерава та чагарники повирубували на цвинтарі
01 Липня 2017, 00:59
Вырубка необходима на кладбищах с целью предотвратить падения деревьев на памятники и их разрушения. На кладбище желательно сажать тую или можжевельник.
01 Липня 2017, 17:24
Небагато дерев такого віку, а в даному випадку, навіть, таких міцних дерев,як дубів, взагалі, є в місті... Хай би росли.
01 Липня 2017, 17:29
Дерева на кладовищі це непотрібство. З них відламуються і падають гілки на памятники. Ворони роблять гнізда і зверху гадять на могили. Восени опадає купа листя і потім гниє. Правильно роблять. Треба позрізати.
02 Липня 2017, 10:15
майстриня з добробуту н1чого не розум1е в озелененн1 йди бабо на пенс1ю зв1льни м1сце для молодих
02 Липня 2017, 10:15
майстриня з добробуту н1чого не розум1е в озелененн1 йди бабо на пенс1ю зв1льни м1сце для молодих
02 Липня 2017, 17:16
Кажете на сільмаші позрізували осінью? Так тепер гляньте як все гарно! А то дійсно, купа гілляк та листя.