Хмари та дощ не завадили Ковелю гучно відсвяткувати День міста

03 Липня 2017, 09:18
8213

Цьогоріч Ковель відсвяткував 499-річницю.

Гуляння на центральній площі зібрало безліч ковельчан та гостей міста. Усі розважались та веселись. Уже традиційно в парку імені Лесі Українки було багато атракційних, кулінарних забав для малечі та дорослих. Тож ніхто не сумував.  

Святкування Дня міста на центральній сцені розпочалось із вітання міського голови Ковеля Олега Кіндера.

«Ковель завжди буде містом особливої величі і краси, з багатим минулим і достойним майбутнім. Приємно спостерігати як на наших очах Ковель розквітає. У ньому з’являються нові об’єкти і споруди. Вітаючи із Днем Ковеля, бажаю всім миру, здоров’я, любові, злагоди, добробуту і щасливих років життя! Цінуймо кожну хвилину, бо вона проходить в рідному, найкращому для нас місті», – сказав у привітальній промові Олег Кіндер.

Чудовий настрій та ритм задала концертна програма «Ковель – рідне місто моє!», під час якої виступили місцеві музичні колективи. Народні пісні у їхньому виконанні додавали святковості та урочистості дійству. 

Остаточно запалили та змусили танцювати натовп учасники українського поп-рок гурту «Антитіла», котрі під час свого виступу неодноразово вітали ковельчан та гостей із Днем міста, записували відео та робили селфі на фоні юрби, що заполонила центральну площу.  А головний фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя зі сцени спонукав людей підспівувати головні хіти музичного гурту.  

Чудовий вечір завершився виступом Олега Скрипки у супроводі Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ), що продемонстрували власну інтерпретацію хітів музиканта, а також відомих українських народних пісень. Окрім цього, музикант виконав відомі французькомовні романси, що змушували автоматично ринути у парний танок. 

2








1







 

Коментарі
03 Липня 2017, 12:29
Єдине що псувало свято так це Мавп
03 Липня 2017, 13:18
Не псуй людям настрій
03 Липня 2017, 14:00
назвіть хоч один твір - музика і слова О. Скрипки. Щаба що - робітники заморились працювати, і будуть танці.
03 Липня 2017, 14:27
такий "допис" з матюками як у тебе потрібно видаляти, або взагалі блокувати ай-пі
03 Липня 2017, 15:04
Враження таке, що ви, ковельчани і в будні і в свята готові пожерти один одного. Хоча в 70% паспортах ваших чи ваших батьків в графі "Місце народження" м. Ковель не зазначено
03 Липня 2017, 15:17
А ти звідки, такий "розумний" знайшовся?! Чи може на форумах чи сайтах інших міст дописувачі не лаються між собою?
03 Липня 2017, 15:27
З району
03 Липня 2017, 15:39
ось тому й порять життя ковельчанам когути з різних глухих сіл і хуторів.
03 Липня 2017, 16:04
спеціально писав з матами щоб переконатись в модераторах!!!! За що +.а так то " розумники" повторюсь що День міста вдався!!! Кому щось не так - тре було їхать в ліс чи на озеро!!!! Р. S. сайт - дійсно попахує,))) бо профжурналісти в такому стилі( односторонньому) - не мають права на існування....
03 Липня 2017, 16:56
якби я був журналістом, бо тебе "Ку" заблокував би, тобі вони дають змогу висловитись, а ти на них ще й лайном. якщо вважаєш, що сайт "не має права існувати", то чого ти сюди заліз?
03 Липня 2017, 17:13
калодописувачам тут не місце!
03 Липня 2017, 18:11
ПРАВИЛЬНО то самознищся! ))))))
03 Липня 2017, 18:17
А мені свято сподобалось!!!! Дякую організаторам!!! Було дійсно все гарно!!!! Ковель -я люблю тебе!!!
03 Липня 2017, 19:16
Я в Ковелі не люблю Мавпа
03 Липня 2017, 19:25
Людей серед БЮТ немає ,одні продажні скотиняки
03 Липня 2017, 19:32
найбільше вразив Кіндер неповагою до ковельчан, коли розвернувся на сцені дупою до громади і зробив селфі з Іваховим на фоні ковельського люду
03 Липня 2017, 20:01
Їм обом по конику
03 Липня 2017, 20:09
Я ОДНОГО РАЗУ ПОДУМАЛА І ТАК ВОНО СТАЛОСЯ
03 Липня 2017, 20:27
Кажуть, що Кіндер з Івахівим з балкону "Апельсина" робили "селфі" дупами до народу...
03 Липня 2017, 20:34
Лягає день. Він віддає свої надії ночі. Робітники Заморились працювати. Там вогні, Яскраві блищуть лампи. Приходьте, люди, на вечір у клуб, Там будуть танці. Там, там танці. Та-та-та, танці. Танці. Ми вспомінаєм цілий тиждень. Багато є балачок та думок. Ждемо коли прийде добра неділя. Танцзал запрошує нас. У клубі були любі танці. Та-та танці. Веселі, бодрі, добрі танці. Ла-ла-ла танці, танці. Та-та-та танці, танці, ла-ла-ла Та-та-та танці, танці, ла-ла-ла. Оп, оп.
03 Липня 2017, 22:56
Івахіва до логопеда,Кіндера у клітку
03 Липня 2017, 23:00
Раніше в місті Мавпи НЕ ВОДИЛИСЯ
04 Липня 2017, 02:25
Шановні дописувачі! Невже вам самим не бридко від цієї ганебної писанини? Не виставляйте на показ ваші негативні сторони. Шукайте позитивні моменти, тоді, можливо, й у вашому житті відбудуться зміни на краще!!!
04 Липня 2017, 09:13
По вчинкам влади
04 Липня 2017, 13:03
Всіх, хто з балконів махав руками та викрикував гасла, дивлячись зверхньо на народ (Сталін, Гітлер, Мусоліні і ониє) - час відправив в небуття...
04 Липня 2017, 13:26
Ті хто не махав руками і не викрикував гасла... також там
04 Липня 2017, 14:02
Нова кістка від влади. Далі Купала. Пів України плаче,а половина скаче.
04 Липня 2017, 22:04
ще хочу Вакарчука побачити і таліту - кум.
05 Липня 2017, 18:22
Мендельсона з оркестром слабо?
07 Липня 2017, 10:57
Піду і втоплюся у річці глибокій