Аварія біля Ковеля: водій BMW Х5 утік з місця події

07 Липня 2017, 15:32
4539

Біля Ковеля сталася аварія, учасник якої втік з місця пригоди.

ДТП трапилася 7 липня, – повідомляє ВолиньPost.

Аварія сталася біля в'їзду в Ковель з боку Луцька. Одним учасників події був автомобіль BMW Х5 чорного кольору на іноземній реєстрації.

Відомо, що він не залишився на місці ДТП, а поїхав у бік Луцька.

Коментарі
07 Липня 2017, 18:50
Хер знайдуть. Обріз і машина на закородонних бляхах старт ап по українські. Не вже не можуть заборонити цю херню... Скоїв дтп кинув машуну і все.... Відстежити майже не можливо...
07 Липня 2017, 19:12
ти дебіл! тебе і таких як ти треба заборонити! Дайте людям спокій і можливість пересуватись на нормальних авто! Баррран...
07 Липня 2017, 19:20
Держава Україна, мова українська. Гроші гривні. Все решта херня.... На норамальних машинах???? Да на польських бляхах в основнону це такий шлак що просто жопа..... Держава Україна значить номери україньські.... Все решта це протизаконно.... А ти дід панас не те що дебіл ти видно набагато гірше....... Мабуть у самого машина на бляхах? А ні ти ж дрищ прищавий звідки у тебе машина......
07 Липня 2017, 19:44
Сьогодні польські бляхи завтра мова польська. Ти сєпар коньчений. Так Ураїна і здається такими вородками як ти. Виїзджаєш на дорогу і не розумієш в якій державі ти в Польщі чи Україні. Самі підари на польськийх чи литовських бляхах. Підари бо їздять як підари.
07 Липня 2017, 20:01
Ти сам ровниц дебiл та баррановитий осел який злiз з гip! Ти що не бачиш скiльки говна вiд цiх авто! Що дорвалися до халяви???
07 Липня 2017, 20:06
Держава Україна значить номери україньські.... значить влада клептократична, а винні прості громадяни, що не можуть собі купити авто за нормальну ціну, найвищі мита у найбідніші й країні Європи. Чомусь литовці і поляки не їздять на українських бляхах, а чому?
07 Липня 2017, 20:39
"бляхи" геть!!!
07 Липня 2017, 20:42
Дід Панас, а якби з вами таке? Де винних шукати? <br/>Давно час позбавлятися від таких блях !
07 Липня 2017, 22:05
Польські бляхи на смітник. На польських бляхах їздять одні гобліни. Підійдіть до любої машини і подивіться уважно в обличчя водієві. на лобі буде написано -ГОБЛІН. Всі ці машини ввезені в україну для контрабаса. Користі державі від них повний нуль.
07 Липня 2017, 22:21
Ага..ага... дупутати беруть сотні нєфті, наприклад за бурштин розенблати і полякови і іжє с німі, а прем'єр взагалі не може пояснити звідки в тещі квартира на Печерську, а громадяни винні в тому що не хочуть жити на мінімалку 3200 (після сплати податків 2600 чистими на руки) і заробляють контрабасом...ага...така собі рашка в мініатюрі з єдинай рассєєй в центрі...
07 Липня 2017, 22:47
Геть з доріг секонд ...на іноземних номерах! Шмаркачі і нероби за кермом таких &quot;блях&quot;..
07 Липня 2017, 23:01
серед власників непотрібу на польських бляхах немає не одного страждуючого. У всіх рила випасені, маєткі вибудувані. Поїдьте в Городилець і поцікавтесь власниками будинків, або завітайте на вул. будищанську,загородню, гагаріна. Тоа ви побачите які замки вибудували нероби на польських бляхах. І за те все не заплачено ні одної копійки податку. Навідейтесь ввечері до &quot;Аркану&quot; чи &quot;Нашого міста&quot; і ви побачите ситі морди, яки приїхали бухати на машинах на польських бляхах.
07 Липня 2017, 23:07
Коротше кажучи польські бляхи це підари а хто їх захищає їхні сучки. Недавно якийсь гандон на міні купері людей покалічив. Зараз цей гандон зкоїв ДТП і втік і такі випадки постійно. Був свідком коли підар на ауді сіра А8 на бляхах підрізав маршрутку біля Сяйва що на сільмаші. Бо їхав підар і вирішив повернути і те що по зустрічній їде маршрутка начхати.
07 Липня 2017, 23:09
Чомусь литовці і поляки не дозволять собі, скоївши ДТП, покинути місце аварії,на яких би бляхах вони не їздили. А шмаркачі українські, які на права ''здавали'' в зейка чи долінка (або взагалі їх не мають!) не їздять на тих корчах, а літають. Таких дебілів хоч на підводу посади і віжки в руки дай, то і собі і людям геморой зроблять.
07 Липня 2017, 23:44
Далеко ще нам до європейської культури, і у висловлюваннях коментуючих, і поведінці<br/>водіїв на дорогах ( певен,що тільки на українських дорогах) . А держава повинна все<br/>зробити для того, щоб не було можливості уникнути покаранняя за ДТП / у даному випадку заборонити їздити громадянам України на іноземних &quot; бляхах&quot;./
08 Липня 2017, 00:45
Люди добрі, яка різниця яка бляха. Якщо воно дебіл, то ти його українськими,польськими,німецькими бляхами обвішай йому пофіг. Це від культури залежить. Ну нема її в нас. Не набули. Чому в Європі,в яку нас пустии, так не роблять. Хтось поспорить?.
08 Липня 2017, 01:13
Хто не хоче створити в Україні реєстр всіх &quot;блях&quot;? Зейки-долінки!
08 Липня 2017, 01:41
водій на польських бляхах не дебіл - він Гоблін.
08 Липня 2017, 02:17
як не пл то купуйте запорожці та вази тази а на нас не дивіться проросійські сучки,в кого нема лаве воєр на лт чти пл чт Д.всі сосніть в рос бєрози...
08 Липня 2017, 02:18
правильно все нехер тази купувати всі купуємо авто на євро номерах а остальні комун фафист русіш9 швайне суки
08 Липня 2017, 02:48
Скажіть своєму дорогому президенту хай не ветує закон. Люди платять по 300 баксів на митниці (це на руки) . І з бюджету красти не потрібно, все відразу і карман
08 Липня 2017, 03:06
На даний момент в державу ввезено близько двох мільйонів авто. Помножце це на 300 у.о.
08 Липня 2017, 09:22
До кінця року БУДЕ 3 000 000
08 Липня 2017, 16:30
Через &quot;бляхи&quot; салонщики верещать, як недоколоті свині. Менше у них беруть нових автомобілів за ціною впівтора-вдвічі вищою, ніж на Заході (Загниваючому, звичайно ж).<br/>Це вже плюс. А радикальне рішення - це приведення ставок розмитнення до середньоєвропейських і створення міжнародного реєстру транспортних засобів. І не стане проблем з &quot;бляхами&quot;.
08 Липня 2017, 16:38
Всі тільки за середньоєвропейське розмитнення, залишилось тільки зарплату підтягнути до такого рівня (а то як у платіжках Ковельтепло порівнює вартість гігокалорії у нас і у Данії, то хочеться їм плюнути в очі, що забули порівняти якість життя), і середньоєвропейські тюремні реальні строки, тому шоблу, що наверху
08 Липня 2017, 18:49
Повністю згідний
08 Липня 2017, 20:56
як казали у 95 кварталі - не обов&quot;язково було й майдан робити для того щоб збільшити ціну на газ у 7 разів, підняти долар у три рази ну і так далі. Це можна було й без майдану зробити. І люди буди б живі.
09 Липня 2017, 00:51
Ну з іншої сторони якби не Майдан, то долар не у три рази, а був би по 65 рублів)
09 Липня 2017, 11:38
В тебе є чемодан. В Ковелі є вокзал. На Москву ще навіть ходить потяг з Ковеля...