У Ковелі шукають свідків ДТП, яке було в районі «Сільмашу»

11 Липня 2017, 09:10
6376

Шукають свідків, що бачили ДТП на «Сільмаш».

У Ковелі в мікрорайоні «Сільмаш», автомобіль збив велосипедиста. ДТП сталося 10 липня, приблизно о 10.30 год. ранку. Зі слів працівників Авторемонту, водій був на автомобілі Volkswagen Golf 2 чи 3, сріблястого кольору. Водій запитав чи все добре, побачив що велосипедист живий і поїхав.

«На той момент, машину не було видно, коли він пересікав. Він (автомобіль) їхав настільки швидко, що зачепив заднє колесо і його (велосипедиста) перевернуло. Номерний знак вилетів, тому фари передньої лівої – точно немає. Ушкоджений бампер, подертий», –  розповідає донька велосипедиста.

Сім'я потерпілого має надію, що хтось стояв на зупинці в цей час і бачив номерний знак. 

Прохання свідків зателефонувати за тел.0501822281. 

Коментарі
11 Липня 2017, 12:34
починайте вайн за бляхи
11 Липня 2017, 14:14
буквально 30 хвилин назад переходжу дорогу еа пішохідному переході біля швейної фабрики. Летить бидло зі сторони Володимирської і повертає на незалежності. бачить же, скотина, що я йду по пішохідному переході і навіть не тормозить. Проїхав метрі від мене. таких падлюк треба вішати. Потрібно негайно обмежити швидкість руху в місті до 20 км на годину. Щоб ті недоумки могли хоч трохи аналізувати дорожню ситкацію.
11 Липня 2017, 17:11
на тому повороті більше 15-20 і не поїдеш, до речі там є відеонагляд, подай в суд. а ні то не гавкай.
11 Липня 2017, 17:55
Починати потрібно з себе!!!! А то значить дайвайте будемо усіх велосипедистів давити, чи як???? І помахати ім ручкою навздогін!!!! Будь лудиною - це тому водію. що вчинив це- передзвони потерпіломи і принаймні спитайся. чи можливо чимось допомогти!!!!! а то просто б*длом і залишешся!!!!
11 Липня 2017, 19:53
Поліцію викликати потрібно було....а не зараз через інтернет шукати. <br/>Вони б і розібрались хто винен а хто ні.
11 Липня 2017, 20:28
а я з сьогоднішнього дня ношу в сумці дві каменюки. Одна буде по машині, а друга в морду тому придурку, якщо зупиниться і спробує щось там виясняти.
11 Липня 2017, 23:16
Водій авто неправий що втік. А водій велосипеда неправий що переїжджав трасу. Велосипед навіть на пішоході треба переводити в руках
12 Липня 2017, 12:05
В останні дні на сайті з&quot;явилося стільки помилок, що страх господній. Мабуть, редактор у відпустку пішов/пішла, а хтось безграмотний підміняє. І ось у цій новині - у самому заголовку: &quot;ДТП, яке...&quot; ДТП - дорожнього-транспортна пригода (!) - для нетямущих - жіночого роду, і аж ніяк не яке.