Бордюри та плитка: показали, як у Ковелі ремонтують двори

13 Липня 2017, 18:03
5226

У Ковелі на вулиці 40 років Перемоги,15 ведеться облаштування дворової території.

У дворі встановили нові бордюри, плиткою виклали пішохідні доріжки, під’їзну дорогу та місця для зон відпочинку. Територія біля будинку №15 на вул. 40 років Перемоги стала найбільшою для впорядкування цього року. Усі будівельні роботи проводяться за кошти міського бюджету.

Однак, мешканці цього будинку повинні самостійно забезпечити подальші роботи з благоустрою. Вони уже мають привести в порядок клумби, висадити дерева, за бажанням встановити столики і лавки, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

 У 2016 році оновлено двори за адресами: Незалежності, 86, Косачів,28, Володимирська,3, Ватутіна,74А. Капітальний ремонт заплановано також провести на вул.Грушевського, 5 та Ватутіна, 74. На це спрямовано 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Потреба в заміні асфальтового покриття у ковельських дворах – дуже велика. Подекуди вони неремонтувалися з часів зведення будинків. 

1

1

1

1

 

Коментарі
13 Липня 2017, 22:12
мабуть в тому дворі якась шишка живе. Хто знає?
13 Липня 2017, 22:20
Третину забере злодійкуватий БЮТ
13 Липня 2017, 23:04
А яка ціна бруківки???<br/>По чем нинче откат 12%??
13 Липня 2017, 23:53
Нарешті буде як у цивілізованих людей!
14 Липня 2017, 01:16
буде, але чому там. Чим гірші будинки по вул. Садовій? там взагалі яма на ямі. Хтось там просто живе з шишок. Пікінес он теж чомусь у себе в дворі поклав бруківку а не на Черьомушках. Своя рубашка ближче до тіла.
14 Липня 2017, 01:25
Давайте не будемо лукавити, якби кожен з нас мав таку можливість, то впершу чергу робив для себе, а потім вже для &quot;сусіда&quot;
14 Липня 2017, 08:24
За рахунок німців вони там ремонтують...
14 Липня 2017, 13:21
Живу поблизу, не чула, щоб там мешкали якісь віпи. Але для чого та бріківка. Залили б якісний асфальт та і усе. Хоча, можливо він дорощий за плитку, не знаю.<br/>&quot;&quot;&quot;Однак, мешканці цього будинку повинні самостійно забезпечити подальші роботи з благоустрою. Вони уже мають привести в порядок клумби, висадити дерева, за бажанням встановити столики і лавки&quot;&quot;&quot;<br/>Косити траву, підрізати кущі теж повинні мешканці???? а за що ж тоді в ЖЕК платимо та податки на благоустрій міста? Вже по Володимирській вовки будуть бігати ского, бо нічого не не коситься не чиститься і не впорядковується.
14 Липня 2017, 15:07
А це ви запитайте у Товстиги і памідорихи, яку він призначив начальником ЖЕКу 2. Ця аферистка заправляє свої буси ЖЕКівською солярою і на роботі буває рідше, наж га базарі. Що ж ви хочете, памідорний сезон почався. А в траві по володимирській вовки не вовки, а вужів вже бачили. Ото я попереджаю тебе, Памідориха і разом з твоїм куратором Товстигою, якщо з моєю дитиною щось станеться ( вуж налякає чи ще що) ви свій вік будете доживати каліками.
14 Липня 2017, 16:50
на фото Мер з Товстигою у тому дворі. Я впенвнений що вони їхали Володимирською і бачили тії хащі. Не думаю, що після цього памідорисі не поступила вказівка навести там порядок. Але клала вона і на мера і на Товстигу.
17 Липня 2017, 17:34
Коли влада нічого не робить - погана. а коли дійсно проводять якісний ремонт дороги, також погана бо не на нашій вулиці і не біля мого будинку це робиться. Почекайте не все зразу.Молодці , любо подивитися0, хоча це на біля мого будинку, але я радію за мешканцв цього будинку