Секретар громадської ради при Ковельській міськраді пояснила свою позицію щодо заяви у поліцію

15 Липня 2017, 14:45
6219

На адресу нашої редакції надійшов лист від секретаря громадської ради Галини Артюшенко (на знімку – в центрі) з приводу недавньої публікації «Поліція проводитиме розслідування по скандальному павільйону в центрі Ковеля», в якій мова йшла про те, що ковельчанин Володимир Пархонюк звернувся із заявою до поліції, вказуючи на лобіювання посадовцями мерії інтересів приватного підприємства «Землемір».

Нагадаємо, що Володимир Федорович побував на засіданні громадської ради.

«Громадська рада одноголосно затвердила поданий мною проект заяви і мала була подати її до відділу поліції. Але через деякий час голова цієї ради Микола Печенюк повідомив мене, що ні він, ані секретар ради Галина Артюшенко таку заяву підписувати не будуть та ознайомив з протоколом засідання громадської ради, у якому йшлося про підтримку заяви від мого імені. 30 липня на особистому прийомі у начальника Волинського обласного управління Національної поліції Петра Шпиги я подав заяву про злочин, у відповідності до статті 214 КПК України, до якої долучив виписку з протоколу засідання громадської ради, яку принесли на прийом Печенюк та Артюшенко», – сказав нашому журналісту Володимир Пархонюк.

У надісланому листі Галина Артюшенко пояснила свою позицію.

 









 

Коментарі
15 Липня 2017, 18:29
Це ще раз підтверджує, що громрада тільки здатна плескати язиками і паклюжити владу. А коли доходить справа до конкретних дій, то зразу в кущі. так само, як і хвалений "Азов". Чому не відстоюєте ковельчан? Нема піару? Чи з тим ларьочком пов"язаний хтось з вашик кураторів?
15 Липня 2017, 20:20
Будь-які корисні ініціативи,які виходять не від Артюшенко нею блокуються.Чому?
15 Липня 2017, 21:07
Да, на громраді довго "єлозили", подавати заяву чи ні і відбувалося це благодаря Артюшенко, яка вчепилась за те, кого визначити потерпілим? ( при тому, що заяву ще не включено до ЕРДР!!! ) Коли Пархонюк встав і попросив повернути йому проект заяви та сказав, що подасть її від себе особисто, хтось з членів ГР викрикнув - " .. а що ж тоді робитиме громадська рада?!!!" І всі проголосували одноголосно за подання її від імені поважного органу....То для чого той лепет?
15 Липня 2017, 22:01
розігнати ту раду разом з депутатами це всерівно що якийсь корпус азов що піариться в місті. краще на фронт їх а не тут бігати по місту
16 Липня 2017, 00:11
Спец. комісія радою створена для цьої проблеми. Голова там депутатка Роїк. Вже скільки років та комісія щось рослідує там. А результат де? Чого Пархонюк пише в поліцію заяви коли то є робота деп.комісії? І як писали раньше Засідання тимчасових контрольних комісій ради проводяться, як правило, закриті. Депутати, які входять до складу тимчасової контрольної комісії, та залучені комісією для участі в її роботі спеціалісти, експерти, інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв'язку з її роботою
16 Липня 2017, 00:42
Артюшенко тільки те і робить, що бредятину пише<br/>Не громадська рада , а стидоба!<br/>Подивіться хто там: неосвічені, вискочки, брехуни.....Артюшенко Геть!!!
16 Липня 2017, 01:44
Яка потвора... Дивлячись на її та на тих, що збоку, складається враження, що ми дійсно вже в Европі, і то в Англії, де найгарніші блондинки.
16 Липня 2017, 03:10
Чого ви примахалися до Артюшенко, правильно зробила що не підписала. Артюшенко думає і робить адекватно. Примахайтеся до Пархонюка, він так загрався в детективні ігри, бачить себе Шерлоком Холмсом і суперників зживає любим способом. Або до Роїк, бо вона чи то така безхребетна, що прогнулася перед Пархонюком чи клепки не має, що до закінчення роботи комісії дала Пархонюку оприлюднити напрацьовані комісією документи, хто її обрав головою, якийсь дебілізм.
16 Липня 2017, 03:11
&quot;...І всі проголосували одноголосно за подання її від імені поважного органу...&quot; Виявляється,що позиція членів громради ніщо в порівнянні із забаганками вождів-узурпаторів Артюшенко і Печенюка.Всі ідуть не в ногу і лише вожді ідуть правильно обраним шляхом.Абсурд повний.Таких керівників необхідно гнати із займаних посад.
16 Липня 2017, 03:18
Новітні більшовики, читай уважно протокол, то ти сам придумав - &quot;...І всі проголосували одноголосно за подання її від імені поважного органу...&quot; - чи Пархонюк нашептав, бо там такого нема.
16 Липня 2017, 11:00
Цікаво подивитися як мавпоподібний злодійсько корупційний БЮТ будуть викидати на задвірки історії
16 Липня 2017, 11:27
На злодії шапка горить.
16 Липня 2017, 14:10
Пархонюк створив бурю в стакані з нічого і виставився повним тормозом бо його хотілка переважила здоровий глузд, він розвів комісію як лохів, а на громраді спотикнувся бо не получилось втягти Печенюка з Артюшенко в свої розборки з Нагорником, а втягнув лише під прейсинг всіх і себе тоже. Мені подобається позиція Артюшенко, молодець, людина знаходиться на своєму місці і твердо знає, що треба робити. Цікаво знати що вирішив суд, бо інформації нема ніде.
16 Липня 2017, 15:28
а суд взагалі був?
16 Липня 2017, 16:15
Почитав обидві статті і всі пости під ними і рішив висловитися, бо аж пре. Гоніть в три шиї Пархонюка, бо він ніколи не зробив нічого доброго для громади, дбає лиш за себе любимого, а тут сліпому видно, як він зіграв. Створив він не бурю в стакані, а сколотнув усі свої нечистоти і вилив на тих, хто йому не підкорився. Пархонюк - провокатор ще той, продумує добре перш ніж щось робить, а тут під видом заяви на Конощучку він рішив що запряже громраду і вже не він, а громрада буде зводити рахункки з Нагорником і Конощучкою, а він буде тіки руки потирати. Підтримую Артюшенко на всі 100% що написала листа в редакцію та виклала для обєктивності документи, з яких видно що вона все зробила правильно. Навіть не сумніваюся, що увесь негатив на Артюшенко написаний від Пархонюка, а непокори він не прощає, я точно знаю.
16 Липня 2017, 16:24
А я на всі 100% підтримую Пархонюка В.Ф.тому,що звернення в правоохоронні органи від імені авторитетної ГО мало б більшу вагу ,ніж від свідомого громадянина.
16 Липня 2017, 16:32
То хай би комісія звернулась до громради без посередника Пархонюка і тоді б дійсно заява була б вагомою
16 Липня 2017, 16:41
Вважаю виправданим посередництво людини,яка чи не найкраще в місті орієнтується в злочинних схемах &quot;дерибану&quot; землі.
16 Липня 2017, 16:41
Ооооо! тоді без сумніву заяву написала б Артюшенко і то таку, що полетіли б шапки не в одного чиновника! А Пархонюк спаскудив все! Артюшенко, на скільки я знаю ні в чому не зацікавлена особа, а навпаки потерпає від своїх правозахисних дій. Не раз дивуюсь - нащо воно їй треба.
16 Липня 2017, 16:42
Вважаю виправданим посередництво людини,яка чи не найкраще в місті орієнтується в злочинних схемах &quot;дерибану&quot; землі.
16 Липня 2017, 16:47
Пархонюк найкраще в місті орієнтується в злочинних схемах &quot;дерибану&quot; землі, а його опонент Нагорник спокійнісінько розширює територію!
16 Липня 2017, 16:59
А я пропоную припинити дебати,які не роблять честі жодній із сторін,а зосередитися на вирішенні більш актуальних проблем.Наприклад, на запобіганні винекнення екологічної катастрофи в місті.
16 Липня 2017, 23:33
Гризіться далі!!!
17 Липня 2017, 00:51
А що влада не може найти іншого місця для того магазина щоб віх заспокоїти і не робити шуму , а то роздули невіть що .
17 Липня 2017, 01:09
А мені подобається що Пархонюк пролетів як хванера над Парижом.
17 Липня 2017, 01:57
Інше місце треба шукати для влади а не під магазин, бо то занаддо гуманно, щоб за підробку документів, несплату за орендовану землю задовольняти непомірні апетити Конащуків. Тут палка двох кінців. Якщо Конощуки погодяться на друге місце під кіоск - значить бояться криміналу за підробки і т. д. . Як тільки комісія погодиться надати землю під кіоск в другому місці -начне штормити Конощучка що вона була права, а їй перешкоджали працювати. Тут вихід один - кримінал і хай там розбираються де кому яке місце виділять.
17 Липня 2017, 11:20
Артюшенко-ганьба громади
17 Липня 2017, 12:10
&lt;p&gt;Артюшенко [ВИДАЛЕНО]...тчк....Печенюк [ВИДАЛЕНО]...тчк....Громрада фікція...тчк.&lt;/p&gt;
17 Липня 2017, 12:12
Конащука на нари!...тчк.
17 Липня 2017, 14:41
чому ви не вмієте дискутувати без поганих слів?! коментарі з образами потрібно видаляти!
17 Липня 2017, 20:19
хто знає був суд, чи нє, Пархонюк, де суд, де кримінал?
19 Липня 2017, 21:10
якщо я правильно розумію то мова йде про те місце під кіоск де стояв кіоск по ремонту взуття і нікому не заважав поки власник не вирішив поставити новий але з більшою площею і тут когось якась зелена жаба задавили і почали щось копати аби прибрати.