Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ковельській колонії дивились фільм про проблемних учнів

18:10 15.07.2017
542

Вихованці Ковельської колонії переглянули фільм «Письменники свободи».

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Відеолекторій організувала громадська організація «Молодь зможе» та працівники міського центру соціальних служб.

Події, які розгортаються у фільмі «Письменники свободи», базуються на реальних фактах з історії життя одного американського педагога. У школі, в яку він прийшов працювати, навчалися діти – учасники різних конфліктних груп. Демонстративне та зневажливе ставлення до освіти було прийнятним для цих підлітків. Вони звикли керуватися вуличними інстинктами. Довго чинили супротив новим правилам. Проте любов і сильне бажання вчителя допомогти своїм учням, зіграли неабияку роль у їхньому світогляді.

Після перегляду фільму «Письменники свободи» хлопцям пояснили, як важливо навчитися протистояти тим людям та обставинам, які ведуть до прірви. Проаналізувавши деякі деталі відео, у спільному діалозі, дійшли висновку, що змінюватись нелегко, адже для цього потрібно докласти чимало зусиль: подолати внутрішні протиріччя, власні страхи, переступити через перепони.

На завершення зустрічі учасники заходу підсумували, що не потрібно боятися втілювати плани і задуми у життя. Не рятуватись втечею від проблем та невдач, а стати позитивним героєм для тих, хто тебе любить і цінує.


Трейлер переглянутого фільму:

Коментарі
20 червня
Вчора
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин