Вербка: триває будівництво нової школи

16 Липня 2017, 14:30
5173

 Показали як будують нову школу у селищі Вербка.

Про це йдеться на сайті Ковельської районної державної адміністрації. 

Будівництво навчального закладу фінансується з Державного Фонду Регіонального Розвитку та співфінансується з місцевого бюджету. 

На сьогоднішній день завершені всі загально-будівельні роботи, проводяться штукатурні роботи, внутрішні оздоблювальні роботи, утеплення фасаду школи, виконані роботи з встановлення електрики, сантехніки, виконуються роботи з благоустрою території, частково облаштована дорога з бруківки. 

Під час інспекції будівельних робіт голова Волинської обласної адміністрації Володимир Гунчик зауважив, що дуже важливо забезпечити необхідну інфраструктуру, це і під’їздні дороги, забезпечення опорних шкіл автобусами, створити нормальні умови для навчання.   

 
 
Коментарі
17 Липня 2017, 00:48
Ото Рома-космос і Паша-шрек на школі руки гріють. А все тому що діляться з луцьким карликом. Швиденько в нього автобусик куплять. А це черговий гешефт. Нічого скотиняки , скоро на вас чекає розплата за людські сльози. Начувайтесь перевертні!!!
17 Липня 2017, 11:38
Школа гарна буде ще б директора до тєї школи гарного і булоб все вирішене на В<br/>ербці з садочком і освітою.
17 Липня 2017, 13:11
Тож там є директор і навіть дуже хороший. Всі вчителі хвалять.
17 Липня 2017, 14:03
То може на перше вересня 2017р. відкриють.
17 Липня 2017, 15:56
Батьки також хвалять, коли репетиторам гроші платять. Якість освіти учнів при ній доже низькою стала. Старий директор була на своєму місці. А ця не може організувати працю вчителів і вони цим користуються. А гроші не погані отримують за нічого не робіння.
18 Липня 2017, 02:47
Не хвилюсь, школа буде відкрита. Там директорша старається міцно. Прикомандированих будівельників поїть і спить з ними щоб до 1вересня закінчили будівництво і районні коханці їй допомагають.
18 Липня 2017, 22:56
Які всі язикаті!!!на себе то дивіться!!!
19 Липня 2017, 00:17
Тож в селі всі живемо і все бачимо!
19 Липня 2017, 00:22
&lt;p&gt;А, що правду не можна говорити? Коли ця жінка позорить наше село, то це все правільно? А вона ще й виховує наших дітей які приходили зі школи і кажуть, що наш директор - [ВИДАЛЕНО]! Це також нормально?&lt;/p&gt;
19 Липня 2017, 01:23
Як вам не соромно обливати брудом гарну і порядну людину . В мене діти ходять в ту школу і ніхто про її нічого поганого некаже ,вона навпаки дуже багато зробила )раніше зайдеш в школу то сморід від туалету дихати недавав )
19 Липня 2017, 11:11
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО]! Її кабінет поруч з уборною і районий начальник коли її жарить думає, що звідти йде сморід. Ось і дав гроші на ремонт туалету. А зараз в новій школі побачиш яку койку він їй поставить в кабінет. Я ж собачку вигулюю і все чую і бачу, що вона робить в своєму кабінеті. Колись навіть хотів чоловіка покликати щоб і він побачив яка в нього жінка але він молодець що втік від неї.&lt;/p&gt;