Ковельський співак Аркадій Войтюк випустив «Бомбу»

16 Липня 2017, 15:00
8319

Аркадій Войтюк випустив новий кліп на пісню «Бомба».

Кліп створено у стилі американського вестерну.

«Прем'єра! Віртуальна реальність, день «бабака» і все це з запахом вестерну! Тут і салун, і віскі з розпусними дівчатами, і бійки… Герой кліпу випадково переходить дорогу головному бушрейнджеру з його шайкою! Причина – прекрасна танцівниця салуну...», – пише співак про свій кліп в одній зі спільнот у «Фейсбук».

Аркадій Войтюк народився у Ковелі. Став відомим після участі у програмі «Х-Фактор» в 2011-му році. Також є популярним гумористом, учасником команди «VIP Тернопіль». 

 

Коментарі
16 Липня 2017, 20:36
іди працюй на роботі ледащо непотрібне! пісні воно співає.
16 Липня 2017, 20:39
А, що в Україні нестача працівників? А це мистецтво і воно повиннобути. Не хлібом єдиним живе людина. Навіть корови під музику кращі надої дають!
16 Липня 2017, 20:55
Мистецтво???? Де ви в творчості Войтюка вгледіли мистецтво? Та його й не слухає ніхто, в не знають крім ковельчан. Дуже посередній співак.
16 Липня 2017, 20:59
ну якщо чесно то я і ковельчанин та про такого співака вперше чую, чисто із-за цікавості прохлухав ні точнішше перемотав його пісні (бо там нічого слухати) скажу що краще нехай йде дороги замітати. я любою різні жанри музики ну в нього особисто немає ніодної пісні . . .хай вибачає за грубість та це правда
16 Липня 2017, 21:08
побавився на тому сраному Х-ФАКторі та й іди працюй (чи де він там навчався...), бо тієї ГІМНОпопси як блох у немитої собаки. І є ж звичайно дауни, які слухають таке лайно і будуть слухати. З цим нічого не поробиш.
16 Липня 2017, 21:21
Так дыйсно. Погоджуюсь. Нема тут чого слухати. Хай йде бере віник і вулицю підмітає.Ніяких музичних дани у цього хлопця нема.
16 Липня 2017, 23:24
А Я СЛУХАЮ КРУГА ЦЕ МАЙЖЕ ЯК ВОЙТЮК
16 Липня 2017, 23:29
Владимирский Войтюк, вєтєр ковельський....
16 Липня 2017, 23:41
Даеш шансон
17 Липня 2017, 02:10
Бомбезно!!! Аркадію, ковельчани за ТЕБЕ!!! Пишаємось. Тільки вперед
17 Липня 2017, 04:40
Олень
17 Липня 2017, 09:16
Видно ковельські лабухи грали ,а штундяки знімали кліп
17 Липня 2017, 09:29
Щас спою
17 Липня 2017, 09:31
Та хай собі співає
17 Липня 2017, 09:34
То вже буде на весіллях грати
17 Липня 2017, 10:26
Не позор Ковель!
17 Липня 2017, 11:05
Перечитав коменти.Жаба -наш основний діагноз...Войтюку-удачі!
17 Липня 2017, 11:25
Нам соромно за його
17 Липня 2017, 12:48
<p>та то [ВИДАЛЕНО] з 10 шк! не позорся довбойобе а іди шось роби! напрімєр гімно з туалетів чисть! мені на хфірму треба клінінгменеджер!</p>
17 Липня 2017, 17:38
Та йому лящі в школі роздавали
17 Липня 2017, 18:59
Не завидуйте. Це погана риса. Хоча важко зараз почути гарну музику. Якщо вже ТІК що приїжджав в Ковель "працював" під "фанєру" ну то укр-музиці (власне як і усьому) прийшов "Кирдик"
17 Липня 2017, 22:07
Як був биком в школі, так і остався
17 Липня 2017, 23:29
тільки повний неадекват "кине" навчання і піде різну хєрню співати. Хай ще навчиться на баяні лабати. На вулиці людей хоч розважатиме.
18 Липня 2017, 01:33
Бик калхозний
18 Липня 2017, 01:46
Не позорся , вже всі сусіди з тебе сміються, а якщо будеш дальше тормозити- то взагалі вітатись не будуть
18 Липня 2017, 01:49
Та чого ви накинулись, хлопець дійсно непоганий, талановитий. Ще в АТО поїхав повоювати - ціни не було б. Хлопчик віку призивного, тим більше має лікарські навики.
18 Липня 2017, 04:08
Н
18 Липня 2017, 10:08
Я ТЕЖ ВИВЧИВСЯ НА СТОМАТОЛОГА
19 Липня 2017, 00:21
<p>Ще одного [ВИДАЛЕНО] тато вивчив</p>
19 Липня 2017, 00:49
Він як брат дуже хороший -виконує всі послушанія
19 Липня 2017, 01:50
В нашому хорі співають набагато краще
19 Липня 2017, 10:58
Я теж маю невеликий хист до співу
19 Липня 2017, 11:29
То заспівайте дуетом...
19 Липня 2017, 19:04
А ВАМ СЛАБО ........ Нормальний пацан. Кліп може бути. Блюз був просто клас. Ковель десь там згадають. Хобі різного. Творчих злетів УСІМ !!!!!!.
20 Липня 2017, 00:03
Та нехай співають