Люблинець: учасник АТО обматюкав посадовців селищної ради

17 Липня 2017, 17:10
2973

Ковельським відділом поліції складено протокол про адміністративне правопорушення на 32-річного мешканця селища Люблинець, який ображав нецензурними словами посадовців, чим порушив громадський порядок.

У судовому засіданні він визнав свою провину, надав документ про те, що є учасником бойових дій у зоні проведення АТО, а конфлікт між ним та селищним головою виник з приводу надання у власність земельної ділянки.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тарас Наваляний звільнив його від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Коментарі
17 Липня 2017, 20:24
молодець цей судья,скільки вже він допоміг відчути себе кимось хоч і в суді
17 Липня 2017, 20:25
за таких як цей суддя хлопці йдуть воювати
17 Липня 2017, 20:59
а коли вже зматюкають наших керовників?
17 Липня 2017, 22:04
Учасник АТО - це що нова каста в державі ??? Опустіться всі на грішну землю і будьте людьми в першу чергу ...! Нам ,що мало недоторканості депутатів Верховної ради ???
17 Липня 2017, 23:20
А ти піди повоюй
18 Липня 2017, 00:33
ця голова сіховська обнагліла вже. собі ціле озеро вже построїла а атовцям шиш
18 Липня 2017, 01:27
Треба йому було найняти Косцьовята захисником. Тоді б хоч 15 діб отримав...
18 Липня 2017, 03:12
Ось цей судья - судья від Бога! Я його знаю як він розводив мене без мене. Вислухав мою жінку, подивився на її поведінку, а він знав мене, і прийняв рішення розвести. Його потім запитали чого він так зробив. Відповідь була дуже цікава: Хай він почне жити як людина без цієї курви бо він заслужив людського життя!!! І він правий!
18 Липня 2017, 10:41
<p>Так ці [ВИДАЛЕНО] там , вообще [ВИДАЛЕНО]  сидять , особливо [ВИДАЛЕНО]  ше та [ВИДАЛЕНО], відгаркується як собака на посадовому місці , нічого неможна запитати і вирішити, всі родичі працюють, [ВИДАЛЕНО]  вони вже слідуючий раз будуть власть</p>
18 Липня 2017, 10:43
Без нічошо нічого не буває, за законами фізики
18 Липня 2017, 17:24
всі атошники знають що цей судья справжній мужик хоч всі ми не без гріха але як би не він то було б гірше нашим реально
18 Липня 2017, 17:24
...судья Бойчук теж красавчик!!!
18 Липня 2017, 18:25
Я сам учасник бойових (воював 2 роки і 4 місяці) і маю права сказати: "Шановні АТОвці часто ви зловживаєте своїми правами. Тільки "не в обіду" але це правда"
18 Липня 2017, 18:29
... і ще добавлю - від Держави так і не отримав того що вона мені обіцяла: ні квартири (поза чергою), ні авто (поза чергою), тепер навіть безкоштовний проїзд в автотранспорті майже неможливий. Плата за комунальні - щороку урізається ЛІМІТ. І що...? Рвати на собі "тєльняшку?, репетувати, кричати, псувати собі нерви? Я давно всього добився і без допомоги Держави. Працюйте і будете все мати.
18 Липня 2017, 18:35
Та ви на Сіховську молитися повинні. Як би не її оперативність - сиділиб ви в лайні від ветзавода. Згадайте як попередня влада а перд нею і ще попередніша наліво-на право продавали земельні участки. А тепер думай ЩО і ДЕ дати АТОвцям коли все розкрадено. Та й самі АТОвці часто вимагають те чого в природі неможливо зробити.
19 Липня 2017, 01:10
шановні добродії....куди не зайдеш в держ органи якщо так по закону то останнє нагло відберуть бо по закону...ну то якщо по ЗУ атовцям інвалідам чи хто має УБД положено перше..друге і десяте...то обов*язок наших кабінетних полупатріотів зробити все можливе без мзди цій категорії і хто і як там не казав...є доки буть ласка..ато атошники нагліють...вони вимагають лиш свого...однак не всі юристи і з лахматими друзями!...з цього і випливають різні подібні казуси..дайте атовцям все що передбачено законодавством без бюрократичнокомуністичного гімна і з ними проблем не буде ніколи...бо як йти воювати то синки повтікали за к4ордон з татусями...а на їх плечі ліг тягар братовбивчої війни...тож прохання їм завжди треба по можливості допомагати...терпіти та розуміти...бо ви всє г..мно!..а вони молодці!!!
19 Липня 2017, 01:37
Якщо загнув мата, то мабуть довели. Я нерви в людей вже не ті. <br/>Ви думаєте атошникам землю дають?! Проблеми їм дають, бо то або болото, або проблемні ділянки.
19 Липня 2017, 03:17
І хочу, щоб ви теж знали, що Наваляний Тарас Данилович - нормальний чоловік, фаховий суддя, щирий українець, виїхав з Донбасу, коли почалася війна...