У ковельчанина поліцейські вилучили «BMW» без номерного знаку кузова

20 Липня 2017, 10:43
3803

Поліцейські у Ковелі виявили автомобіль без номерного знаку кузова.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції Волинської області. 

Під час огляду автомобіля «БМВ 730» поліцейські виявили відсутність номерного знака кузова транспортного засобу та дублюючої таблички. Транспортний засіб вилучили і помістили на арештмайданчик. Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 290 Кримінального кодексу України. Мова йде про знищення, підробку або заміну номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу.

Водію автомобіля загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, або до трьох років обмеження волі.


 

Коментарі
20 Липня 2017, 14:21
то мабуть була машина на польських бляхах. З неї зрізали номер кузова і вчепили українську бляху з якогось старого авто. Техталон що каже, там же є марка машини.
20 Липня 2017, 16:58
таких э ще багато ...
20 Липня 2017, 17:05
АС2587АА це сміттєвоз з ВЕРЕСУ. У тому році йогозавезли на польських бляхах. Якщо навіть припустити що його зареєстрували в Україні( хоча машина старше 5 років), то носери ссають бути зовсім не такої серії. АА йшло в 2004-5 роках. Думаю щона цих номерах рахується якийсь бус.
20 Липня 2017, 21:20
А чому поліція не розповість як затримувала біля Янтаря автомобіль який пробив радіатор.Тосолу була ціла калюжа.Казали люди що навіть було чути постріли
20 Липня 2017, 22:04
а мені от смішно - зайшов я на сайт МоторноТранспортного бюро - Перевірка чинності поліса, набрав цей номер машини і.... Я, як страховик в трансі - на цей номер (АС2587АА), станом на 20.07.2017р., аж три поліса - два в ПЗУ і один в Оранті. В ПЗУ як вантажні, в Оранті як моторолер. ппц. Моторолер - ладно, мож описка, опускаєм. Але дві страховки на одну машину в ПЗУ?!!! Та спробуйте самі ;)
20 Липня 2017, 22:54
Шановні інспектори нової формації. Зупиніть ту машину та перевірте законність навішених на неї номерів. Розвійте наші сумніви.
21 Липня 2017, 00:12
Та що ви вчепились до того сміттєвоза. Тож добру справу робить. Сміття вивозить
21 Липня 2017, 13:20
о,то ж Фріца беха!
21 Липня 2017, 14:15
Я теж добру справу роблю. Але ж мені не дозволяють зняти польські бляхи і причипити будь що заість номера