У Ковелі на вулиці Достоєвського асфальтують дорогу

20 Липня 2017, 14:55
5498

У Ковелі прокладають асфальтну дорогу на вулиці Достоєвського.

Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На укладання асфальтового покриття з міського бюджету виділено 700 тисяч гривень. Усі роботи виконує бригада ПАТ «ШБУ-63». Ця вулиця була вибрана для ремонту не випадково, саме по ній пролягають маршрути міських пасажирських перевезень.

Ця територія часто потерпала і від підтоплень. Тому вздовж вулиці проходять меліоративні канави. Значна їх частина уже не функціонує. Міський голова Олег Кіндер доручив начальнику управління капітального будівництва та комунального господарства Андрію Стернічуку у найстисліші терміни провести їх ревізію та почистити.

Окрім цього, ведуться переговори з представниками Львівської залізниці щодо передачі каналізаційних мереж цього мікрорайону у комунальну власність, тоді місто зможе вкладати кошти у їх ремонт та реконструкцію. 

У Ковелі в різних частинах міста ведеться ремонт та будівництво доріг.  Раніше, Район.Ковель повідомляв про будівництво  під'їзної дороги до набережної та ямковий ремонт біля школи №13.

 





 

Коментарі
20 Липня 2017, 19:07
чому дорожне покриття не обмежують бордюрами і не роблять тротуали, а кладуть асфальт як заманеться, тобто по бидлячому?
20 Липня 2017, 21:00
Ти убогий поїдь до Польщі і побачиш , як по-бидлячому та кладуть , без бардюр щоб вода сходила та не рвала асфальт
20 Липня 2017, 21:55
бидляки від влади на вул д галицького коли щось зробите ? до главмавпи на волю асфальт язиками лижите а тут за 25 літ нєзалєжності хоч би грейдера пустили та щебнем потрусили тварини
20 Липня 2017, 22:59
колінми полазиш, не впаде з тебе. Один чорт вбуханий кожен день додому йдеш.
20 Липня 2017, 23:21
На Кришталевій коли асфальт буде?
20 Липня 2017, 23:44
Які другі вулиці ? Ще Достоєвського не доасфальтували, розмітили всю вулицю робочими знаками, а 250 м не дотянули асфальта адже дехто рішнув, щоб асфальт перекинути на переулочок, що на фотках, зробили переулок на 3 хати асфальтованим, а 250 м не дотянули, там дітей з 50... і маршрутка ходить, нащо діти, краще трьом тузам прокласти
21 Липня 2017, 00:12
Та ну? Ви що? Точно асфальтують? При Союзі асфальтували, де тільки можна, і ніхто не робив з того визначних подій. А зараз - аби по вулиці жив крутелик або депутат - відкат з бюджету гарантований. Треба перевірити, хто х п...сів там проживає. Невже Шава?
21 Липня 2017, 02:07
Краще вулицю фестивальну полатали<br/>Вул. Тимошенко ( паралельна вул. Фестивальна )<br/>Вул. Ярослава мудрого