Суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальну справу по посадовцях мерії Ковеля

20 Липня 2017, 15:46
4056

Ковельський міськрайонний суд розглянув та задовольнив скаргу ковельчанина Володимира Пархонюка на бездіяльність уповноважених осіб відділу поліції, які відмовилися вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо подання посадовцями міської ради недостовірної інформації та відсутності належного контролю за надходженням орендної плати від директора МПП «Землемір» Інни Конащук та Катерини Бортюк.

«Я глибоко переконаний в тому, що злочини з підробки документів, поруч з іншими порушеннями земельного та містобудівного законодавства, є своєрідною «візитівкою» посадовців Ковельської міськради і носять системний характер. Адже саме в цій «царині» «крутяться» чималі гроші, які, як видно неозброєним оком, дають їм та їхньому очільнику можливість неправомірного збагачення за рахунок громади. Всі мої дії направлені виключно на притягнення цих осіб до відповідальності», – заявив після судового засідання Володимир Пархонюк.

 



 

Коментарі
20 Липня 2017, 19:08
Так багато суддя написав... Старався, щоб жодної задиринки не було.
20 Липня 2017, 19:14
нарешті вже може кнопин магазин приймуть і вивезуть під три чорти!!!!! Нехай вертаються туди хлопці ремонту взуття. Хоч користь людям була.
20 Липня 2017, 19:42
НЕВЖЕ МАВПА ЗАКРИЮТЬ В ЗОЛОТУ КЛІТКУ
20 Липня 2017, 20:47
А Суд не зобов'язав Пархонюка вернути у власність магазин в с.Ворона пайовикам????
20 Липня 2017, 21:04
<p>Та [ВИДАЛЕНО] ворона ще каркає?!!!</p>
20 Липня 2017, 21:12
А що нам з цього приводу скаже п.Конащук? Все ж-таки , чи сплачувала її мати ( Бортюк К. Ф.) та вона сама за оренду ,коли почергово орендували земельну ділянку? Чи " знаній патріотці і учасниці жіночого руху" К.Бортюк було ніколи думати за такі дрібниці як наповнення міської казни, бо як директор МПП" Землемір" вона сама керувала розробкою "Землеміром" проекту землевідведення, за яким площа земельної ділянки "чарівним" чином збільшилась з 9 до 35 кв.м. А "чарівником", напевне, був сам Юрій Конащук ( голова земельної комісії Ковельської міськради і за сумісництвом її зять). От такий-то сімейний підряд.
20 Липня 2017, 21:15
і не має різниці який зміст заяви, коротко викладено фактичні та об'єктивні дані, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення (злочин), - підписв, подав, відмовили, суд зобов'язав.<br/>Такі дії хотів би бачити з боку членів Громадської Ради, а ВИ ?
20 Липня 2017, 21:17
А чому (МАВПА) не видалено?
20 Липня 2017, 21:19
І без лишнього шуму та пилі!...нада сказать.
20 Липня 2017, 21:32
ЯК ПРОКОМЕНТУЮТЬ ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМРАДИ ТАКІ ДІЇ ? СХВАЛЯТЬ ? МОЛОДЕЦЬ, МИ Ж ЙОГО ПІДТРИМАЛИ СЛОВОМ ? А ДІЇ ? ? ?
20 Липня 2017, 23:16
Громрада аплодує Пархонюку! Пархонюк молодець! Слава Пархонюку! Громрада тоже молодець і тоже слава бо підтримала Пархонюка! Все правильно.Так тримати! Нащо було Пархонюку випендрюватися і спихувати на громраду. Номер не пройшов і Пархонюк написав, підписав, подав, поліція відмовила, суд зобовязав. Кожний хай робить свою роботу і все буде файно.
20 Липня 2017, 23:48
Шкода , що нормальні люди мусять витрачати свої нерви і час на боротьбу із свавіллям і захланністю сімейки Конащуків . В цій ситуації тішить лише : якщо мешканці доб&quot; ються ДЕМОНТАЖУ цього павільйону-одоробла, то іншим &quot; конащукам&quot;, крутеликам, і рішалам буде неповадно робити щось подібне в інших місцях.
21 Липня 2017, 00:17
сьогодні дощ іде і гримить. Може де блискавка вдарить в той ларьок.
21 Липня 2017, 00:25
Ковель: депутатка розгорнула «війну» проти родини підприємців http://www.volynpost.com/news/93479-kovel-deputatka-rozgornula-vijnu-proty-rodyny-pidpryiemciv
21 Липня 2017, 00:57
Для чого Артюшенко списала скільки паперу?Що вона доказала?
21 Липня 2017, 01:39
Пархонюк написав, підписав, подав, поліція відмовила, суд зобовязав. То нахрена нам така громрада з артюшенками та печенюками ,які ні до чого не здатні?
21 Липня 2017, 01:54
І я дуже хотів би такі дії бачити від членів ГР,але схоже на те,що керівники організації зацікавлені в діаметрально ротилежних результатах діяльності,
21 Липня 2017, 02:03
А шо пархонюк доказав? Чим би дитя не тішилось..
21 Липня 2017, 03:56
читайте постанову суду: ...В силу ч. 1 ст. 214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати досудове розслідування.<br/>А поліція не хоче втрачати стосунки з посадовцями міської ради, хай краще то зробить суд. А якщо закон вимагає порушувати кримінальну справу на протязі 72 годин, то який суддя камікадзе? <br/>Далі треба щоб хватило духу змусити слідчого встановити винуватих, оголосити підозру і направити справу до суду, а тоді можна буде співати дифірамби.
21 Липня 2017, 04:27
З ЦЬОГО РОЯ НЕ БУДЕ НІ.... ,ТІЛЬКИ СПАЛИТИ ЛАРЬОК КОНОЩУКУ ЯК ХАТУ КІНДЕРУ ІНШІ ЗЕМЕЛЬНІ БАРИГИ ДУМАТИМУТЬ
21 Липня 2017, 06:01
це замовна статейка, там навіть коментарі під нею негативні видаляють, бо добряче проплатили Конащуки
21 Липня 2017, 10:59
Всі земельно - майнові оборуки в Ковелі не вібувались без Канащука, який рахує себе едаким &quot;сірим кардиналом&quot; Кіндера. Тут і надання незаконно у власність земельних ділянок, тут і епопея (до речі розслідування ще триває) по бомбосховищу, тут і гаражі на Володимирській та привокзальці. І все Канащук - &quot;Землемір&quot;, &quot;Землемір&quot; - Канащук...Пора тим міряльником зайнятися серйозно.
21 Липня 2017, 12:06
Цікаво, хто від нашого імені оплакує крокодилячими сльозами руїни колишнього радянського сільмага?
21 Липня 2017, 16:30
А мене більш за все дивує, чого мешканці будинків біля того павільйону мовччать про те. що він стоїть на силовому кабелі. Бо цеж може бути біда
21 Липня 2017, 16:42
А чого рахує? Він таким і є. Ги-ги
21 Липня 2017, 19:07
Наскільки мені відомо, то саме те, що павільйон стоїть на кабелі і дуже близько до трансформаторної було однією із причин вимоги мешканців його демонтувати.