Сергій Кошарук написав чому так довго вирішується проблема з ветсанзаводом

21 Липня 2017, 14:17
4349
Заступник голови облдержадміністрації і колишній мер Ковеля Сергій Кошарук звинувачує міського голову Олега Кіндера, що гроші на вирішення проблеми ковельського ветсанзаводу – зависли у повітрі.

«Переконаний, що епопея з ковельським ветсанзаводом закінчиться лишень тоді, коли ковельська влада виявить бажання, візьме на себе свою частину відповідальності та більш активно включиться в роботу. Обласна влада не може виконати ту частину роботи, яка безпосередньо належить ковельській владі», – написав Сергій Кошарук у своїй статті

 

 

 

Колишній мер міста звертає увагу на ефективність пікетів: «Це добре, що ковельські активісти постійно нагадують владі про те, що треба завершувати розпочате до кінця. Однак шкода, що роблять це здебільшого в стінах Обласної державної адміністрації і практично не зважають на прояви бездіяльності ковельської міської ради». 
 

 Сергій Кошарук повідомляє, що з резервного фонду бюджету Волинської області було виділено 1,3 мільйон гривень на проблему ветсанзаводу. Окрім цього, нещодавно Кабмін виділив Волинській області 17 мільйонів гривень на ліквідацію екологічної катастрофи. Однак, Ковель досі не взявся освоювати ці кошти.

Для того, аби ці кошти надійшли у казначейство, Мінрегіонбуд просить Ковель надати локальні кошториси робіт та дефектні акти для складання експертних висновків щоби завершити процедуру.

 

 

 

«Нічого подібного ковельськими керівниками зроблено не було. Облдержадміністрація надсилає запити на Ковельського міського голову, спеціалісти чи не щодня телефонують до працівників ковельського виконкому. Але досі ковельська влада не надала необхідних документів, відповідно – гроші зависли у повітрі», – констатує Сергій Кошарук. 

 


 
Коментарі
21 Липня 2017, 17:26
ой сірожа, ніхто тобі вже не вірить.....
21 Липня 2017, 17:43
А кіндеру, п*дору та злодюзі вірять?
21 Липня 2017, 18:20
шо один піддор,шо другий,друг друга варті.
21 Липня 2017, 19:35
сірожа, ти чому ще на роботі. де твоя заява про звільнення. Будь мужиком. виконай свою обіцянку.
21 Липня 2017, 20:37
а що робить відділ Дідковського разом з видатним екологом Козакевич? премію отримувати і зарплату більше а ніж наши пенсіонери в три рази вони можуть а роботи їх не видно. не сам Кіндер винен а його служби що роблять? хоча за це треба питати Кіндера
21 Липня 2017, 21:37
Та коли Кошарук тримав своє слово? Жодної обіцянки не виконав. Бив себе в груди, що заяву напише, а як прийшлося, то прижав хвоста і винуватих шукає. То з тієї ж п'єси, що й "куля в лоб".....
21 Липня 2017, 22:10
Кошарук, де базар овочевий, який ти разом з шавою обіцяв перед виборами? А казав - біля Слдайги базар зробимо, Брехло і трепло.
22 Липня 2017, 00:20
Але вже й брехун цей Сірожка!
22 Липня 2017, 00:55
Кошарук завжди з людьми і серед людей. Як АТОвцям кращу землю надати, то ж він пробив. Але кіндерлогам земельні схеми обрізав то вони й скаляться.
22 Липня 2017, 01:20
Кошарук виклав аргументи і документи! А Кіндер і Ко що виклали???
22 Липня 2017, 02:34
обіцяв овочевий базар в разі обрання мером, а кого вибрали - той нехай і будує
22 Липня 2017, 11:50
що ви мелете, які землі кошарук пробив. На зерова? То нехай сам собі там хату побудує. Це брехло, яких світ не бачив. Єдине що він зробив користне, то вибив кімнату в гуртожитку на Театральній 2 своїй коханці.
22 Липня 2017, 17:10
Кожен має своє особисте життя, так що не варто і негарно колупатися в чужому житті. Не має ідеальних людей і невідомо скільки коханок та дітей від них має Ковельчанин. Не кожен може забезпечити дружину , коханку , усіх дітей , для цього треба мати все і в першу чергу порядність і батьківський обовязок. Дуже багато теперішніх коханок народжують дітей, але дуже мало батьків визнають їх. Якщо ж дружина живе з таким чоловіком, значить він нормальний чоловік, а те що скочив у гречку - з ким не буває.
22 Липня 2017, 18:22
прелюбодєяніє - большой грехь
22 Липня 2017, 19:44
я теж маю коханку. але я не можу її забезпечити квартирою за державний кошт, як дехто з екс-мерів. Як казав один мудрий філософ - "вы не путайте государственных овец с личными".
22 Липня 2017, 21:26
Кіндер вже не одну кучу гівна на ковельчан наклав
23 Липня 2017, 13:01
Кошик, приїжджай до на нас в Поворськ, ми тобі нагадаємо, де твоє місце, брехуняко ти підлий. Як вас, чиновників брехливих, земля носить і як ви людям в очі дивитеся?
24 Липня 2017, 02:32
В Ковелі надзвичайна ситуація а в мерії нікого застати не можна. Один Кошарук хоч приїздить до людей коли воду набирають та повідомляє що відбувається. По ходу косяки за Кіндером. Має якісь папери надати щоб з держбюджету ті міліони дали.
24 Липня 2017, 03:07
А це тому, голубе, що ти слова свого не тримаєш. Не пригадуєш, нетрадиционал, хто божився у квітні у відставку подати? То чого ж ти ще з бюджету зарплату отримуєш, явір ти наш плюсовий?
25 Липня 2017, 10:18
А поки ви кошика мочите у мене нова машинка - джип. Бо седана та буса вже малувато.