У Голобах з’явилися маленькі волинські «Нідерланди»

23 Липня 2017, 13:35
11389

У Голобах з'явилась нова туристична принада.

Центр розвитку місцевого самоврядування у Волинській області на своїй сторінці у Facebook поділився неймовірними світлинками Голобської громади.

«А ви вже побували у волинських «Нідерландах»? Голобська громада та Сергій Гарбарук гостинно запрошують», – йдеться у дописі. 

На території громади почало діяти підприємство, на якому вирощують квіти, тому запрошують туристів  сфотографуватися на фоні яскравих квіткових полів.

Зараз тут квітнуть лілії, а незабаром буде сезон гладіолусів. Працівники розповіли, що найдужче лілії пахнуть вночі, а в особливо тихі ночі можна навіть почути, як розкриваються квіти, – пише ТСН про нову туристичну принаду.

 

4
4

4

5

3

7

5

3

4

6

4

Коментарі
23 Липня 2017, 20:48
і конопля голанська є?
24 Липня 2017, 01:41
Для мене Голландія викликає асоциації не квіточками-тюльпанами і не вітряками. Заробити можна, але треба вкалувати. Шикарно живуть підари, приститутки, цигани і афроараби, бо за рахунок простих голландців їх спонсорують. Щодо коноплі - правда, легально. Ще одне, Голландія і Бельгія єдині країни в Гейропі, де так як у нас пиво можна вживати з роибою. В Німеччині цього, мяко кажучи не зрозуміють і пивну кружку викинуть.<br/> То в Голобах усе це вже є?
24 Липня 2017, 02:27
чухай на кацапію , якщо тобі Голоби неботобаються. Козел путінський.
24 Липня 2017, 02:37
Ти ідіот, чи просто щирий рагуль? Я в твоїй кацапії зроду не був, але якшо треба по бізнесу - поїду, з ними легше мати справу, ніж з власними корупціонерами або просто йолопами, як ти. Ти в Європу хоч поїдь подивись, рагулятина ти непідмита, твої Голоби як при Союзі були відстой, так і зараз клондайк контрабандистів, нариків і поблядушок.
24 Липня 2017, 02:40
Голоби подобаються!!!! Не козел путінський а Вітя Козак, УСЕ Голойобам.
24 Липня 2017, 13:40
Люди давайте жити дружно !!! Почали з квітів -а дійшли до взаємних образ...
24 Липня 2017, 15:07
Котику-братику, та ми згідні... Твої слова в Богу у вуха, щоб врозумив крикунів-активістів, які вже доходять до відвертого нацизму. Комуняки порявняно з ними діти.
24 Липня 2017, 15:08
Судячи з коментів,то краще писати про безлад,гі..но,і різні проблеми.Прекрасне не для Ковель.район! Хай жують,що подають...
26 Липня 2017, 20:17
З задоволенням відвідаю. Де саме знаходиться та графік роботи?
18 Квітня 2018, 20:21
З великим задоволенням відвідаю....
18 Квітня 2018, 21:14
Таким &quot;читачам&quot; як ви дуже важко вгодити. Вже і в цій здавалось позитивній публікації з чудовими фотографіями про квіти і весну знову журналісти винні. &quot;Прекрасне не для Ковель.район!&quot; Чи ви вже білини об'єлися, писако?! Невже тільки критику на сайт подавай, щоб вам одну гидоту писати?