Сміття, трава і водорості: як у Ковелі заростає річка Турія

24 Липня 2017, 10:52
7521

Колись повноводна річка Турія перетворюється на засохле болото.

Ще минулого року річка була не придатна для купання. Епідеміологи повідомляли про перевищення санітарних норм у 50 раз і можливість захворіти гострими кишковими хворобами.  

Окрім цього, річка біля пристосованого пляжу поросла зеленою ряскою, що автоматично відлякувало відпочивальників. Екологи переконували, що запустять спеціальних мальків і коли риба виросте, то поїсть усі водорості. 

 

 

Ряска справді зникла, однак, річка Турія досі має необнадійливий вигляд.  

 





 

З іншої сторони можна побачити сміття під мостом і оцінити широту річки, яка поросла вже не річковими водоростями на берегах, а зеленим газоном. 

 




 

 

Коментарі
24 Липня 2017, 14:08
скажіть, що й тут кіндер винен.
24 Липня 2017, 14:23
ні, тут винен Порошенко
24 Липня 2017, 14:31
Річку потрібно чистити...
24 Липня 2017, 14:46
на Землі спостерігається глобад\льне потеплінняю. І винни тут саме ті країни, які не дотримуються екологічних норм. Це в першу Чергу США, які не підписують кіотський протокол і не приймають участь ні в яких екологічних проектах. Китай. Україна -яка профукала кіотські гроші.
24 Липня 2017, 14:51
А чи вирішено питання з припиненням скидання в річку каналізаційних стоків?
24 Липня 2017, 15:05
Привезли машину для того щоб почистити водосховище намили можновладці собі участків під забудову і допобачення річка заростає перетворюється в смердючий потічок,водосховище в каналізаційну яму!Що далі?
24 Липня 2017, 15:05
З запуском мальків розвели як лохів. Акція була проведена з корупційною складовою, під замовлення групи мажорів, які називають себе дайверами і без жодних посвідчень підводного мисливця вибивають маточне поголівя риб, перш за все карпових, які і харчуються водною рослиннісю, в тому числі - вищими рослинами.<br/>Суть в тому, що запущений в основному товстолоб, який не поїдає таку заразу, як сальвінія, перистолистник, зате теж знищує ікру і малька інших риб. Акція була проведена без будь-якого наукового обгрунтування і вивчення, під кришею корупціонерів з рибінспекції і за рахунок, в основному, коштів з бюджету. Черговий розпил.
24 Липня 2017, 15:18
Не товстолоба, а качок треба розводити! Ряску знищать і прибуток містові дадуть!)))
24 Липня 2017, 21:21
Це тому Мавп не в клітці
24 Липня 2017, 23:08
а що робить наш відділ екології міської ради яки очолює такий великий спеціаліст як Козакевич чому не видно її роботи чи вона тільки бумажки по кабінетах вміє носити? ганьба такому екологу і пора гнати Кіндера за те що вщяв її на роботу. її х обласного управління не дарма вигнали бо такі спеціалісти там не потрібнеі
24 Липня 2017, 23:10
а що робить наш відділ екології міської ради яки очолює такий великий спеціаліст як Козакевич чому не видно її роботи чи вона тільки бумажки по кабінетах вміє носити? ганьба такому екологу і пора гнати Кіндера за те що взяв їїї на роботу. ЇЇї з обласного управління екології не дарма вигнали бо такі спеціалісти там не потрібнеі ось кіндер і підібрав її. Бери Блже що нам не оже
24 Липня 2017, 23:56
От якби я ще працювала то ми з романовським вже давно порядки навели :пропили б усьо...і сміття і траву і водорослі
25 Липня 2017, 00:52
Без достатної кількості опадів річка залишиться маловодною.
25 Липня 2017, 01:17
В1952р я бачив туж річку ще більш маловодною але вона була чиста
25 Липня 2017, 02:44
Шкода що головний еколог області заточений тільки на бабки. Став мером і пиляє, то землю, то дерева, то бюджет. Скільки зверталися, і такі поважні союзянки і депутати, а йому - поки нема заробітку, то всім хрена показує. Може його мокнути в ту брудну річку?
25 Липня 2017, 12:38
качок у нас розводити не можна. це ж тобі не німеччина, Там німець дивиться на качечку чи лебедя і радіє. А наше покоління нової формації всіх їх переб&quot;є за годину.