Відсторонений від правосуддя ковельський суддя має розглядати кримінальну справу

24 Липня 2017, 15:15
5008

Як повідомляло наше видання, Вища рада правосуддя під час засідання 18 липня 2017 року тимчасово відсторонила суддю Ковельського міськрайонного суду Олега Василюка у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

На офіційній веб-сторінці суду зазначається, що 25 липня Олег Василюк має розглядати кримінальну справу відносно обвинуваченого Віктора Калінчика за «порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».

Відомо, що Віктор Калінчик, працюючий тренером по дзюдо Федерації дзюдо України, був засуджений вироком Ковельського міськрайонного суду 25 листопада 2016 р. на 6 років позбавлення волі, але апеляційний суд Волинської області під головуванням голови суду Петра Філюка ухвалою від 23 березня 2017 р. скасував вирок та призначив новий судовий розгляд у Ковелі в іншому складі суду. Справа потрапила Олегу Василюку…

 


 

Коментарі
24 Липня 2017, 20:00
Перед тим, як писати цю статтю, треба було перевірити у самому суді, чи є таке в списку призначених справ, а не сліпо вірити сайту, де непоодиноко трапляються помилки.
24 Липня 2017, 22:39
що треба чи не треба робити журналісти і без вас розберуться, а "профілактика" не зашкодить, менше будуть "помилятися" на офіційному сайті суду
25 Липня 2017, 01:15
ДАЙТЕ ПІДЗАРОБИТИ СУДДІ
25 Липня 2017, 02:54
Журналісти, а попросту діряві контрацептиви точно розберуться. Більш мерзотної професії на даний час в країні немає. Гієни.
25 Липня 2017, 02:57
Всі мають право на добросовісну помилку
25 Липня 2017, 13:01
Суддя в засіданні візьме самовідвід на підставі тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя.
25 Липня 2017, 13:42
вас мабуть добряче розписали журналісти, що ви їх так називаєте
25 Липня 2017, 15:33
А ви не згодні щодо журналістів? Для чого розписувати, відкрийте ЗМІ і побачите думку про так званих журналістів. При Янику, будь він не ладен, брехні лилось ніж зараз, і хоч якийсь плюралізм думок був без цензури.
25 Липня 2017, 20:48
Яке воно має відношення (брехня і плюралізм думок) до цієї новини про суд і Василюка? Я сьогодні теж зайшов на сайт суду і там висить, що судити буде Василюк. Район.Ковель поширив брехню? Чи все таки констатував факт?! Журналісти надрукували ваш допис де, ви їх називаєте гієнами і контраценптивами. Це дуже дивно звичайно, бо особисто я думав, що журналісти видалять його за образу, а ваш акаунт взагалі заблокують, але цього не сталося. Напевно, вони поважають думку читачів і навіть таких як ви. А ви кажете про "якийсь плюралізм думок без цензури".
25 Липня 2017, 21:55
Україна - країна чудес , корупції і без національної гордості та продажною владою майже на всіх рівнях, яка веде країну до розвалу і самоліквідації . А валять все на Путлєра ....
26 Липня 2017, 00:40
Взяв суддя самовідвід?
26 Липня 2017, 00:57
Він не може цього зроби. Всі підстави для відводу або самовідводу чітко прописані в законі. Якщо електрона система поділила йому саме цю справу і розгляд її вже проводився ним же, він зобовязаний її закінчити.
26 Липня 2017, 12:13
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67288970<br/>І почитай уважно закон
28 Липня 2017, 01:28
Твоє посилання не робоче. Закон читаю і знаю. А ти?
28 Липня 2017, 12:52
Моє посилання аналогічне. &quot;Робоче&quot; незабаром появиться в Реєстрі. Слідкуй за Реєстром, в перервах дуже уважно читай закон. А я закон знаю і таку статтю не написав би, щоб курей не смішити.