У Ковелі зі сміттям планують боротися квітами

25 Липня 2017, 17:00
2279

У місцях стихійних сміттєзвалищ у Ковелі хочуть висаджувати квіти, декоративні кущі та дерева.

Про це пише «ВолиньPost» з посиланням на «Про Ковель».

Зокрема на території парку Слави щоранку там можна побачити купи всілякого непотребу. Зараз цю ділянку обслуговує ТзОВ «К.П.Верес». Воно встановило на місці несанкціонованого сміттєзвалища один металевий контейнер. 

За словами заступника директора підприємства Олександра Балака, сюди сміття зносять мешканці прилеглих житлових багатоповерхівок, де упорядником є РЖКП, працівники торговельних закладів. Директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко запропонував боротися із несанкціонованими сміттєзвалищами методом штрафів, зокрема першим оштрафувати начальника РЖКП.

Крім того, шукати сміттєвих порушників пропонують і через систему відеоспостереження, якою облаштовані торгові точки. Проте наразі комунальники зупинилися на варіанті з квітами.

 


 

Коментарі
25 Липня 2017, 21:21
треба встановити контейнера по усьому місту як це зроблено в інших містах і не буде смітників
25 Липня 2017, 21:50
а балак бучу піднімає, бо Верес думав на халяву грошики згрібати а тут ще й сміття виявляється вивозити треба. навпаки потрібно зобов"язати Верес належним чином прибирати і вивозити. А то закакались по всіх своїх будинках і парках і шукають крайніх. Працювати треба, шановний Бакал. То вам не раніше, що тільки дебільні команди давав. Тепер сам попрацюй і пожни плоди своєї діяльності.
25 Липня 2017, 22:35
В інших містах, де є контейнери, є смітники.
25 Липня 2017, 23:24
Нехай собі квіточки на могилках посадять
26 Липня 2017, 01:12
А нікому в голову думка про контейнери для роздільного сміття поставити? як і цивілізованих містах? Такі навіть недалеко від нас є?<br/> І потім.<br/> Навіщо все це.?<br/> Є чудовий великий безквітковий смітник, адреса: Театральна, так- так , як5 іти до музичної....
26 Липня 2017, 01:13
І взагалі, старші мудрі люди кажуть там гетто було...<br/>Може, хто і знає, що то. Сумно. Зовсім все це сумно.
26 Липня 2017, 10:48
Знову купа грошей піде в одне місце. Які квіти, ви що? Подивіться на набережну де тільки весною садили. Туйки &quot;переїхали&quot; по людським домівкам, а квіти - кущі і дерева повсихали і позаростали бур'янами бо за ними ніхто не дивиться. А згадайте передвиборчу агонію нинішнього мера, скільки від грошеняток ввалив у троянди? І скільки їх залишилось?? Ніяких квітів. Тільки камери відеоспостереження і шалені штрафи!
26 Липня 2017, 14:16
а балаку тільки й треба щоб щось садили. він вам і зимою квіти висадить. Досвід є. він зимою дерев насадив на 160 000 грн ( 30 000 долярів по тому курсв. Можуть дерева рости в січні? Здорова людина скаже - ні! А у Бакала росли. замерзли потім правда. А 160 000 тю тю за що й совала луцька прокуратура. відкупився собака