Ігор Верчук показав оновлений міський центр «Спорт для всіх»

28 Липня 2017, 11:01
2756

Волонтер Ігор Верчук показав оновлений Ковельський міський центр «Спорт для всіх».

«Трохи позитиву. Респект тренерам із футболу Миколі та Роману Лисам. Вони зуміли із занищеного ФОКу зробити кусочок Європи в Ковелі. А які футбольні поля. Варто глянути!!!», – написав він у дописі на своїй сторінці в мережі Facebook.

 

На фото можна побачити багато квітів, що надають затишку спортивному закладу.

 

1



 

Коментарі
28 Липня 2017, 15:47
Такі люди заслуговують на пошану, саме вони, не гучними гаслами, ведучими баранів за собою на перекриття доріг і всякіх другіх западлянок, а щоденною кропіткою працею, не тільки готують нове спортивне покоління, а ще і виховують у них (замітьте що саме у спортсменів, яким потрібно тільки мяча гарно вміти копати) високі гарні естетичні бачення навколишнього світу і спілкування з найкращими проявами природи, а також мають можливість дбати і оберігати !!! Хлопці ви молодці. Все інше гарне вам віддадуть ваші учні і Бог!
28 Липня 2017, 16:02
І ще на футболі гарно відмивати гроші, особливо на побудові Стадіонів.
28 Липня 2017, 17:03
враховуючи що це вже 258-ий построєний і відновлений Верчуком стадіон то да, то він точно вже багато построів схем і відмив грошей. А для тих хто повівся на 258 стадіон доповідаю, що це сарказм, є така письменна форма. Навіть якщо він би і хату собі построів на цьому тошо, він за своі заслуги претендує на багато більше в відмінносиі від багатьох диванних експертів і домислювачів.
28 Липня 2017, 23:05
Якби ще Мавп не мішав
29 Липня 2017, 02:09
За чиї бабки вазони? Для чого витрачати державні гроші на вазони?До чого там цей Верчук, до чого цей піар.
29 Липня 2017, 02:13
По фото схоже на якуйсь приванну фазенду а не на спортивний обєкт ?
29 Липня 2017, 12:31
гроші дав гузаяка