У Ковелі наркотою торгував працівник суду

04 Серпня 2017, 10:22
7531

У Ковелі викрили постачальників наркотичних таблеток.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

Управління СБУ та слідчі прокуратури 3 серпня 2017 року викрили канал незаконного ввезення на Волинь та зафіксували неодноразові факти збуту на території області наркотичного засобу «субутекс».

У рамках проведення контролю за вчиненням злочину правоохоронці зафіксували факти збуту наркотичних таблеток в місті Ковель групою осіб, до складу якої входив працівник одного із місцевих судів області, громадянину цих нарковмісних таблеток іноземного виробництва. Наркоторговці викриті та затримані.

Наркоторговцям загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.
 



 

Коментарі
04 Серпня 2017, 14:34
Чергова водичка - прізвища де? Всі повинні знати цих "хероїв", щоб рідні нартошиків могли "подякувати" за скаліченні життя. На мєнтов і суддів надія мала- своїх обідити не дадуть, ворон ворону око не виклює, потихенько поставлять справу на тормоза ще й мзду з цих ублюдків збриють
04 Серпня 2017, 14:37
"Про це повідомляє прокуратура Волинської області." там вважають за непотрібне давати прізвища цих ділків. може хто впізнає їх на фото?
04 Серпня 2017, 14:59
Згідно Цивільного кодексу оголошувати прізвища затриманих, підозрюваних до набрання законої сили вироку суду забороняється
04 Серпня 2017, 15:59
він працює у Ковельському суді розпорядником чи то виконавцем
04 Серпня 2017, 16:58
так це ж Зідан!! я думав він реал тренує
04 Серпня 2017, 21:09
Агеєва у них головна
05 Серпня 2017, 02:34
Заказуха дурна, кращеб Борю хапнулиб якій торгує на чіріках, а не пішаків. Деж вони могли взяти той суботекс тікі в Борі, живе в домі біля день і ніч вікна виходять на зупинку, чі може ніхто незнає хто це? Міліція провела роботу, але взяли малу рибу. Бо велика риба Боря ним всім платить, от і грибуть мелочь, тим самим відводячі підозри, Борю прикрийте, його лавку і буде спокій! А працівник суду чі білого дому геть без толку. Головний канал це в Борі і всі це знають!!!
05 Серпня 2017, 13:15
Нічого нового, 2 лигарів під замовлення оформили для показухи і го "працювати" далі.
05 Серпня 2017, 13:18
Сруля не посадять відмиють, а Боря відкрито торгує чхати він на всіх хотів, поліція тихенько біля його вікон проїзджає і все, а на зупинці люди у страху чекають свою маршрутку, бо позаду брудною лайкою цькуються між собою наркомани. І закрутили Бідзюрі-наркоману лапи і що, дали 3 роки, вже шість місяців проситів в СІЗО і все і на цьому велика жирна крапка. А наркоши як процвітали в районі "Черьомушок" так і процвітають, страшно за дітей вони ж тими шприцями граються, а в аптеці у борг дають водичку для інекцій та шприці, на днях був свідком. І повність погоджуюсь із дописом Гостя
06 Серпня 2017, 12:22
Боже,які ви все наівні,як раз то і Боря це тупа пешка яка тоавкою,яку важко травкою назвати промишляє,а Сергійко давно промишляє субіком давно за ним полювали, теж доречі на Чіріках живе,двоє дітей має! Вобщем догрався...
06 Серпня 2017, 12:22
Боже,які ви все наівні,як раз то і Боря це тупа пешка яка тоавкою,яку важко травкою назвати промишляє,а Сергійко давно промишляє субіком давно за ним полювали, теж доречі на Чіріках живе,двоє дітей має! Вобщем догрався...
07 Серпня 2017, 02:05
Для Знаю на замітку!!!! Що на чіріках субік продає Боря!!! І так званий Сергійко чі хто там полюбом брав його в Борі!!! І неробіть Борю баригу з стажом пешкой!! Боякраз звідти весь товар іде, якій завозиться з франківська на 2 ковель Кабуку Сергію, а той передає Борі, в якого бігункі так звані беруть і перепродають!! Так і цей раз вийшло, взяв перепродав і взяли, тікі думалиж він прямий торгаш, а вийшло шо є посреднік і вони знають це, а неможуть сунутись бо проплачено, (деньгі правят міром і в кого більше той сильніший) як в кіно. І якщо взяв перепродав 2 шт, то це да наркобарон! Клоуни, під носом велика риба, а беруть мелочь щоб показати роботу, перед тим Бідзюру тепер цього граждана Х. Такщ нічього ви незнаєте! А так враження перейшов комусь дорогу людина Х. Хтось зірку заробить, гарно звучить( припинили наркотрафік) сміх, одним словом, покі незакриють Борі такіх пешок буде ще неодин і недва
07 Серпня 2017, 02:13
+ на чіріках федя перепродає товар а саме субік борін, в центрі ложка яка живе біля річкі, на володимирські самрук сергій, це люди які продають субік якій завезений з франківська де кабук передає цим всім людям, на володимирській жилай продає амфітамін, + матрас приторговує перепродує первентином і амфой, але це нецвкаво ментам бо все вони знають і грибсти будуть мелочь, з голови тре починати, ане з хвоста, закрийте цих вище написаних і буде спокій
07 Серпня 2017, 02:17
Доречі сруля відпустили, якій є права рука борі в цих ділах, от він перепродає 100% бере ціле і далі кусочками торгує, от чього відпустили? Непідозріло? Аж занадто. Знаю точно що він бере людям субік маючи з того пару грн + собі кусочок на розкумарку!!!
07 Серпня 2017, 02:33
Те що Сергій міг вживати було діло, але він явно неторгаш 100%. І вище гість 2 все вірно написав, скоріш за все перепродав тоц субік, і напряму він небрав його в борі бо непродасть боря йому, а брав сруль якій з борьой давно співпрацює, і судити сруля тре а не сергія, але сруль свідок аж смішно, сергій точн нездасть нікого, а от сруль буде валити всіх, і також для знаю, Боря торгує субіком, нетравою субіком інфа 100000% тікі продає певним людям лише, сруль перший бігунок його федя другій був бідзюра якого закрили уже, міра сусідка його бере точно. А сергій напряму неміг брати! Чоловіка тупо підставили. Попросили взяти де взяв товар сруль сергій преклеів пару грн собі, і приприйомі оказались ті гроші які преклеів 100 чі 200 грн, оказались мічані, і все наркобарон, а при собі в сруля нічього уже небуло знач свідок))) гарно вийшло) можливо міліція читатиме то знайте шо сергій посреднік а бралось в борі і брав сруль
07 Серпня 2017, 14:40
Ви себе чуєте? його не менти взяли,а СБУ! це за людиною слідкували не день, не два не місяць..ви трохи думайте,що пишите. Да,якщо менти б я згоден,а так. СБУ проводити операцію для того,щоб взяти пешку, це смішно! Задумайтеся! Вони херньою такою не займаються.
07 Серпня 2017, 18:29
А вийшло що фігней, гість 2 правилтно все написав, і це факт уже де брались вони, а в сбу теж є посади яку тре заробити, гучна подія вийшла просто
08 Серпня 2017, 05:27
Проживаю в Луцьку, але час від часу балуюсь суботексом, критика лишня, це моє життя, але до чього виду, що в луцьку важко взяти тай місцеві бариги правлять багато, тому беру саме в Ковелі на чіріках, не сам звісно беру, даю людині накидуючи на морожино і при можливості даю кусочок йому бо він вживає давно уже тому і біжить шкет по одному дзвінку, знаю шо живе в домі біля хортиці має собачку малу (я його навіть незнаю звели люди) поздороваюсь передаю гроші малому а той несе іх до Борі саме це вже я точно знаю, гість і гість2 вже розжували всі схеми як воно є, і якби наше сбу вже так гарно працювало тоб давно прикрили цю лавку в Борі, а не гонились з прізрачними продавцями чіто перекупами, на рахунок травкі насмішили шо боря продає, мало того що борю інформують коли які рейди так ходить цікава версія чього його нечіпають, бо мол жити йому недовго нехай сидить дома краще, сміх тай годі. Чьому розказав свою історію, так як якби я немав доступу тоб і невживав, скажите найдеш іншого продавця? Ні надоіло, на субутексі на сьогоднішній день сидить дуже велика кількість людей, і сидять не малолеткі так як недешеве задоволоння в луцьку уже 700 просять в ковелі можна за 450 найти, а як поіхати ще далі в нововолинськ то і по 350, а достойні працючі люди в якіх і сімя і власниі бізнеса мають, але так як воно береться за 5 хвилин то іберуть люди, бо мають залежність уже. Впевнений якби прикрили саме такіх як Боря, Ложка, федя бігунок Борі, Самрука та дружбана його Феру, Жилая торгаша амфой це для всіх новинка, да да, син власниці бара якій находиться біля швейной торгує і ніхто нечіпає. Можите писати гадості в мій адрес, що сам наркоман і розписую "бред", але написав все як є, принаймі багато людей зможуть вилізти з цих лап наркотичних, можливо і мен повезе. Надіюсь чі то СБУ читатиме чі міліція наша, прийміть до уваги ці коменти в них багато цвеавоі інфи завдякі якоі можна дуже скоротити продаж у ковелі. + особиста думка догадуюсь про якого працівника суду іде мова, і маю сказати це, що досить толкова людина яка я впевнений оказалась крайньой, тещо вживав полюбом, колись чекали разом товар і спілкувався з ним, берав особисто для себе, тому хлопці робіть висновок і враховуйте слова інших які знають правду, гість 2 писав що скоріш за все бра по проханню інших, нездивуюсь якщо сам агент підставне лице втерся в довіру а той повірив і пішов брати. Цікаво чі був товар на руках коли принімали, чі лише гроші які взяв зверху реальноі ціни))) якщо лишилось хоть 100 грн які були мечані чі з номерами переписаними, тоді я незавидую чоловікові, так як сбу уже достатньо цього щоб роздути слона, особливо якщо справу в сбу веде шворак або є учасником даноі операціі, тому всерівно іде поголовах, карєріст і сраколиз, якій невміє визнавати своі помилкі. Багато написав, робіть висновкі, писав щиро і правдиво, можна багато писати, так як можна годинами розписувати схеми, але хватить, повторю розказав так як набридло і маю надію що прикривши Борю відкажусь і сам немаючи доступа. Жертві цього ценічного арешту бажаю удачі та терпіння, хороший адвокат має добитись хороших результатів, спостерігаю за даною подією та н реакцію наших органів сбу та міліціі, активуйте агентів своіх всіх ковельських впевнений що вони зможуть підтвердити дану інфу написану вище, жертва 100000% більш як впевнений була заказана, хоча можливо сбу взяло невірний шлях цепочкі збуту і поставкі, надіюсь відкрилиються очі і дану всю інфу перевірять, особливо початок і завоз з франківська Кабука, якій прлживає напроти 9 школи, якщо непомиляюсь 3 хата з початку вулиці, вся інформація правдива за кожного згаданого! Всім удачі, працюйте
08 Серпня 2017, 06:07
Вай вай ото розписали))) чув від людей з якіми вони спілкувались місто мале всі все знають, так якщо мова про хлопця з собачкой то це сруль Сергійко малий, о боже))), чув шо з суда хлопець вліп конкртно, а смішно в цій історіі те що брав в Борі кальоса саме малий Сруль, передав тому працівнику, а той вже людині яка замовляла товар, вже кожен знає в дворі хто ходить до борі, нерозумію чьому сруль іде як свідок, а інший як продавець, варіант один як писали мав гроші при собі мечані, говорять люди що продає Боря по 500 для сруля, сруль мав з них 50 грн + кусочок, а працівник брав своім знайомим лише і все через малого серожу, але брав ніби по 600 гріючи 100 грн собі, знаючи сруля особисто він тих 50 грн які приклеів ішов і зразу тратив полюбом така він людина, а працівник видно хотів лишити легкі гроші, от і лізуть тепер боком, сбу нерозраховували що продає інший а не працівник, скоріш за все якщо вони вели слежку за працівником то була отримана лева інформація надана придставленим агентом якій втерався і втерся в довіру раз пішов, вина однозначно є працівника хай це чі собі чі наперепродажу, але от Сруль отмажиться і вийде сухім, свідок сміх, головний закупщік якразто, а отпрацівнику 10 років за що світить, за наівність тимбільше він нездасть нікого чув таке про його, шо неможна сказать за сруля, той буде все валити на того і шо він неприділах і незнає шо це таке суботекс. Порада постраждалому щоб розказав все як є від а до я, неприкриваючи нікого, думай про себе дітей та сімю. Інший учасник вже гуляє і розказує якій він святий підсираючи іншого. Тут для журналістів з даних коментів нова уже публікація може бути якщо гарно склеіти, і чергова стаття, але головне правдива а нероздута, а то як прочітаєш то і сміх і гріх, людина написала нерозуміючи суті, а з слів мабуть які надало СБУ піар, гучний заголовок зато, краще склейте коменти і підпишіть. Сповідь наркозалежного, та правда від небайдужих людей. Або Наслідки легкіх грошей, та сльози батьків, і викладіть суть
08 Серпня 2017, 06:19
Закликаю інших оставляти коменти, висловлювати власну думку та позицію, можливо в когось теж є цікава інформація яка стосується даних людей, а саме працівника суду, та сергія малого під прізвиськом сруль. Відкриємо очі правоохоронцям разом.
15 Вересня 2017, 18:22
Пройшло більше місяця Боря як торгував торгував так і торгує, все куплено, збу також, тут інфи більш як треба! Всі сидять ждуть очердну підставу.
15 Вересня 2017, 18:23
Пройшло більше місяця Боря як торгував торгував так і торгує, все куплено, збу також, тут інфи більш як треба! Всі сидять ждуть очердну підставу.