Ковельські комунальники оперативно відреагували на критику

04 Серпня 2017, 12:59
4248

Невдовзі після появи у нашому виданні критичної публікації з приводу стихійного сміттєзвалища у центрі Ковеля, комунальна служба негайно провела «зачистку» території.

За словами очевидців, від ремонтного житлово-комунального підприємства № 2 приїхав трактор з причепом, який і забрав побутові відходи. На місці, де були купи сміття комунальники встановили табличку з попередженням про адміністративну відповідальність за порушення правил благоустрою.

Чому так довго (цілий тиждень!) працівники РЖКП № 2, яким керує Наталія Гейко, не могли вивезти сміття? Кажуть, нібито, не було солярки…

 



 

Коментарі
04 Серпня 2017, 17:30
хай Гейчиха не бреше. Все є і солярка і трактора. Працювати нема кому. Те хамло довело людей до того, що вимушені звільнятись з роботи.
04 Серпня 2017, 17:33
ага, бля. памідори возити і буса заправляти соляра є, а сміття возити немає. Гнати ту с....у треба.
04 Серпня 2017, 17:49
Дарма прибрали. Завтра буде на тому місці купа ще більша.<br/>Я звертаюсь до кореспондентів Ковель Район<br/>Прошу Вас пофотографувати тут в суботу та неділю. Впевнений , у понеділок тут бубе насрано ще більше.<br/>Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.<br/>На жаль у нас люди свині і бидло, а ми ще в Євросоюз хочемо!<br/>Прикро!!!!!!!!!
04 Серпня 2017, 18:22
у мене претензії до автора статті. Ви узагальнили поняття комунальник. Потрібно було написати начальниця РЖКП2 забила болт на мера, начальника комунального відділу, на ковельчан (які справно платять гроші за прибирання). І за такої недисциплінованої працівниці будуть думати що комунальники всі такі. Тому прошу фразу &quot;Ковельські комунальники&quot; розуміти у сенсі працівники РЖКП2 на чолі з торговкою памідорами, неучем, хамлом.
04 Серпня 2017, 19:28
Це єдина послуга на весь Ковель, яку надала помідориха за останній місяць
04 Серпня 2017, 19:28
Насмітять.....і ще раз Насмітять. ..а виховати бідна прибиральниця
04 Серпня 2017, 21:34
як вас, шановний мере, заступник і начальник комунального відділу, баба взуває!!!!! Сміття валаяється, території не кошені, вужі в траві повзають а три мужика не можуть одну памідориху на місце поставити. Ото влада!!!!! Щоб то не примусити начальника виконувати свої прямі обов&quot;язки - підтримувати порядок у місті. З арплату та - начальниця отримує вчасно і не менше 15 000 грн. ганьба вам мужики,
04 Серпня 2017, 22:44
Треба називати все своїми іменами. Критикувати треба &quot;свідомих і поважних&quot; мешканців, що гадять там, а комунальники там при чому? Чи сміттєвоз не їздить вчасно за розкладом? Чи то памідориха з товстигою там понасирали, гади такі, га?
04 Серпня 2017, 23:01
Далеко кукукнутому Косцьовяту із знищеною ним меблевою фабрикою. Помідориха набагато віртуозніше нищить РЖКП № 2. Базарна торговка, як-не-як...
05 Серпня 2017, 03:04
А чому це ви всі звинувачуєте РЖКП-2???<br/>Якщо люди такі свині і не можуть викинути сміття коли є машина,а не гадити , а потім ще після них прибирай!! РЖКП-2 в дворах давно таблички розставили!! І взагалі невже ви не люди що ви так гнобите начальника РЖКП-2???<br/>Задумайтесь!!!
05 Серпня 2017, 10:42
а все тому, що вона влаштована Товстигою на цю посаду по блату. Не маючи відповідної освіти, не маючи досвіду роботи в даній сфері, психологічно і психично не здатної до роботи з людьми, тим паче з мешканцями будинків, не маючої бажання працювати на благо міста -вона тим не менше зайняла цю посаду. Результати її діяльності всі бачать. Ввірена їй ділянка роботи знаходиться в жахливому стані, працівники займаються поборами. Щоб електрик усунув поломку в мережі -вимагають гроші, слюсар те ж саме. Як у фільмі &quot;Афоня&quot; -прокладка импортная 3 рубля стоит. Та коли ж це бля...ство вже закінчиться? Що мімська влада не бачить цього беспрєдєлу? Кого Товстига поставив на посаду?
05 Серпня 2017, 13:26
Я взагалі не розумію, чому на посаду начальників ЖЕКів не проводиться конкурс. Подивіться -ЖЕК1- влаштувала через Бойка мамка і пішла в тепло головбухом, ЖЕК 2 - Товстига, Добробут - Стернічука однокласник. Уявляєте яка корупційна складова.
05 Серпня 2017, 15:00
Треба людей штрафувати, які гори накладають і порядок буде!
06 Серпня 2017, 02:01
За добробут не говоріть, бо довго ніхто не погоджувався йти сюди директором. Хто хоче брати на себе відповідальність за підприємство, в якого куча долгів. Нинішній начальник молодець!!!
07 Серпня 2017, 19:17
Хай таку табличку ще поставлять біля 28-го будинку по вул. Театральній. Там таке постійно. І ще треба кількох &quot;Добросовісних та свідомих &quot; громадян дійсно оштрафувати, щоб кидати не хотілося. Сміттєвоз їздить регулярно. В 19:30 відїжджає сміттєвоз, а це бидло о 19:45 йде і кидає пакети зі сміттям. ГАНЬБА не жеку, а тим свиням , які мусорять.!!!
07 Серпня 2017, 22:46
треба написати в телебачення, щоб поміняли програму. якраз у цей час кіно йде. Тому й не несуть сміття. або графік сміттєвоза нехай змінять