У Ковелі відкрився новий меблевий магазин «by Pryhodko»

06 Серпня 2017, 15:47
9074

У Ковелі відбулося урочисте відкриття меблевого магазину «by Pryhodko».

Знаходиться він на вулиці Сагайдачного, 4а.

Компанія «by Pryhodko» протягом 10 років в Україні та у Європі виготовляє високоякісні, ексклюзивні меблі на замовлення. Зокрема, компанія виготовляє якісні шафи-купе, гардеробні, вбудовані шафи, вітальні, дитячі, вологостійкі меблі для ванних кімнат, а також стелажі для аптек та магазинів, меблі будь-якої складності.

Магазин пропонує найдоступніші ціни на ринку, гарантію якості фурнітури, сучасний дизайн та широкий вибір палітри.

Власник меблевої студії Сергій Приходько каже, що їхня мета – створити унікальний симбіоз стилю і модних тенденцій, в якому переплітатимуться традиції найкращих майстрів та висока якість продукції за доступною ціною.

«Будь-які побажання наших покупців буде втілено у життя. Студія меблів «by Pryhodko» – це безмежний світ корпусних меблів за індивідуальними проектами!», – підкреслив бізнесмен.

З нагоди відкриттяв магазині до кінця серпня діятиме знижка на весь товар – 28%! Поспішайте відвідати «by Pryhodko» за адресою: м. Ковель, вул. Сагайдачного, 4а.

 























 

Коментарі
06 Серпня 2017, 19:32
Скільки коштує замовити статтю?<br/>Чи всі статті замовні?<br/>На даному ресурсі бувають деколи реальні новини без замовлень ?
06 Серпня 2017, 22:09
Якби не знищив мене кукукнутий Косцьов'ят, то не приходили б до Ковеля всякі Приходьки...
06 Серпня 2017, 22:49
Заздрість — самолюбне і недружелюбне невдоволення тим, чим інша людина насолоджується, в м'якому значенні тяга за добром, котре має інший. <br/> Заздрість — один з семи смертельних гріхів.<br/> Йоан Дамаскин так само описує заздрість як незадоволення добром іншого.
06 Серпня 2017, 22:54
Ми родом з Ковеля. Приходьте та замовляйте меблі... у нас діє знижка - 28%
06 Серпня 2017, 23:07
Якщо люди стараються щось робити, то невже то - зло?! Молодці Приходьки!!! Багатих вам замовників-покупців та поменше заздрісників! Вдалих продаж!
06 Серпня 2017, 23:13
Дякуємо щиросердечно за побажання та підтримку ;)
06 Серпня 2017, 23:17
А Ковельську меблеву фабрику шкода. Такі гарні меблі випускала. І не тільки з тирсоплити, а й з дерева. І не плівкою обклеювала, а натуральним шпоном.
06 Серпня 2017, 23:20
Хіба Приходько родом з Ковеля? <br/>І хіба він є виробником меблів? <br/>Це введення в оману завідома неправдива інформація. Як на мене це теж один із гріхів.<br/>Відкрились тай добре.<br/>В заголовку статті напишіть на правах реклами. Тай все. Таких виробників повно на базарі. Возять готові меблі. Де саме в Європі ви виготовляєте меблі??? Коли помиляюсь вкажіть де знахотяться потужності даного виробника. Можливо у чомусь помилився то виправте.
06 Серпня 2017, 23:56
Що за назви іноземні? Украінською не можна назвати?
07 Серпня 2017, 00:03
Назва можливо іноземна тому що даний виробник працює в першу чергу на Європу і ця торгова марка зареєстрована. Написано ж що 10 років виготовлять меблі в Україні та Європі.
07 Серпня 2017, 02:44
Торгова марка зарейестрована в европі.І що. Це міняе.у мене дві торгові маркі зареєстровані в Европі.конкретнише Італія а плаття шиемо у Киеві.навіщо дурити людей
07 Серпня 2017, 02:44
Вкажіть де саме в европі продають дані меблі?навіщо вводити в оману людей.в мене теж зарейестрована торгова марка в европі
07 Серпня 2017, 02:54
Плаття шиєте у Києві а марка у Європі. Це ви в себе запитали &quot;навіщо дурити людей?&quot;
07 Серпня 2017, 12:22
Нема на тебе справжньої податкової...
07 Серпня 2017, 12:37
А справжньої податкової вже майже немає, Ще одна реформа і піпєц.
07 Серпня 2017, 20:17
(Не в обіду) Магазин без майбутнього. Жаль свого часу щоб пояснити чому. Але це так.