У Ковелі суд оштрафував директора юридичного центру за непрацевлаштування інвалідів

06 Серпня 2017, 17:09
3659

У Ковелі за непрацевлаштування інвалідів на роботу оштрафували директора юридичного центру.

Про це йдеться в судовій справі, яку розглянув Ковельський міськрайонний суд.

За постановою суду, чоловік будучи директором Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, порушив вимоги законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів. Відповідно до звіту в товаристві протягом 2016 року не працював жоден інвалід та не було створено нових робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Таким чином, юридичний центр не виконав норматив робочих місць призначених для працевлаштування інвалідів і порушив закон «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», вчинивши тим самим адміністративне правопорушення.

На судовому засіданні по розгляду справи чоловік визнав свою вину.

За порушення закону про соціальний захист інвалідів на директора юридичного центру наклали штраф в сумі 170 гривень та судовий збір в сумі 320 гривень.

Коментарі
06 Серпня 2017, 21:15
Шалені штрафи... Всі боятись будуть. Що за нах а не держава
06 Серпня 2017, 21:18
Аби сказав що жоден інвалід не схотів йти на таку роботу, а він приклав максимально можливих зусиль то проконало би 100%. А так по класиці жанру, - щиросердечно покаявся і признався, - тоді і відповідай за всіма канонами. В цьому саме заключається загальна помилка винних, які при можливості використовують правило щиросердечного вважаючи що це панацея.
06 Серпня 2017, 22:05
А яку користь дає працевлаштування людині з вадами здоров'я ? якщо дана людина звільняється від сплати у пенсійний фонд , а якщо нема сплати то стаж не зараховується так чи ні ?
06 Серпня 2017, 22:05
Куплений на базарі диплом юриста знань директору юридичного центру зовсім не дав...
06 Серпня 2017, 22:13
За якою адресою цей юридичний центр знаходиться.
06 Серпня 2017, 23:18
Директоршею хочеш стати?
06 Серпня 2017, 23:58
Ні , просто влаштуватись на роботу , щоб їх більше не штрафували )))
07 Серпня 2017, 01:16
Навіть такі боги, як я, можуть іноді помилятися )))
07 Серпня 2017, 12:23
А ти що, вмієш не помилятися?
07 Серпня 2017, 20:00
Коли стало відомо що протокол склали на Ковальчука, а він розумний і нормальний хлоп, я дозволю собі припустити що йому краще заплатити невеликий штраф ніж цілим колективом інваліда на роботі доглядати. Це думки вголос не більше.
07 Серпня 2017, 23:56
Штраф не вирішує проблему, після його сплати інвалідів всеодно доведеться працевлаштовувати. Так що дарма Вася платить. Але... він просто не знав, як викрутитись із елементарної халепи... Лох, одним словом... Ось така вона, безкоштовна юридична допомога...