Із зарплати мера Ковеля знову стягнули гроші

07 Серпня 2017, 10:32
3182

Другий місяць поспіль із заробітної плати ковельського міського голови Олега Кіндера стягують кошти, згідно виконавчого листа від 23 березня 2017 року.

Ковельське міськрайонне відділення державної виконавчої служби головного управління юстиції у Волинській області стягнуло із зарплати мера за червень – 3 тисячі 921 гривню 5 копійок, а за липень – 2 тисячі 490 гривень 49 копійок.

Як повідомляло наше видання, Олег Кіндер не вперше платить з власного гаманця за свої фіаско в судах. У 2015 року з нього було стягнуто 5 тисяч гривень судових витрат на користь начальника відділу по управлінню майном комунальної власності виконкому Ковельської міської ради, а в 2016 році він заплатив 8 тисяч 218 гривень товариству «ВКП «Каскад», яке в судах довело його незаконні спроби позбавити права власності на майно.

 

1


 

Коментарі
07 Серпня 2017, 13:52
"ВКП КАСКАД" В мене в червні виконавча стягнула 60000 тисяч гр.
07 Серпня 2017, 13:58
Красава!Більше таких лохів!Держава багатша стала.
07 Серпня 2017, 14:01
Там не один лох,а два.Льня компаньйон,тоже зі своєї долі башляє.
07 Серпня 2017, 14:06
Фото в студію!Щоб ковельчани знали своїх хероів!
07 Серпня 2017, 14:10
Хто знає за що заплатили?Напишіть.
07 Серпня 2017, 14:17
Звідки бобло?З села ворона там розграбив наш магазин,Пархонюк.
07 Серпня 2017, 15:34
Я стану скоро директором заводу,заберу до себе "цих двох лохів"хай гребуть там зі мною це гімно.Кукукнотого тоже в команду.
07 Серпня 2017, 16:55
Його гроші. Як хоче так і тратить.
07 Серпня 2017, 17:21
Пеньок ти йовбак!Гроші не його,а українські.Він не тратить, а заплатив за своє адміністративне порушення закону,я так зрозумів.А саме головне,що цей злодій повинний нести відповідальність.
07 Серпня 2017, 17:26
Випил,украл в тюрму.
07 Серпня 2017, 17:33
Ніяких вісім тисяч з Кіндерової зарплати не надходило.
07 Серпня 2017, 18:44
А де написано в статті, що 8 тисяч із зарплати Кіндера мало надійти саме держказначейству? Відносно вашого допису, то є така приказка: чув дзвін та не знає де він. Уважніше читайте статтю, особливо останнє речення!
07 Серпня 2017, 19:46
Зато 60000 тисяч нам надійшло.Дякуємо"ВКП КАСКАД"за плідну співпрацю.Бажаємо директору товариства міцного здоров'я,успіху в роботі.Молодці так тримати!
07 Серпня 2017, 19:50
07 Серпня 2017, 19:52
Залишите мера без зарплати, а потім будете верещати, що він бере хабарі. По-вашому він що, повинен божим духом харчуватись???
07 Серпня 2017, 22:21
Кіндер з фотографії про те саме і говорить!
08 Серпня 2017, 00:22
Обливають брудом мера,ті що не зробили нічого доброго в своєму житті.Я не політик і для мене особисто,це не піар але дивлячись ,що зробив Кошарук то Кіндер зробив для Ковеля набагато більше.
08 Серпня 2017, 00:42
Дай порівняльну таблицю (хто що зробив і коли)
08 Серпня 2017, 03:54
Обоє злодюги час настане не за горами.
08 Серпня 2017, 06:45
Нерозумію як наші люди могли обрати та допустити щоб кіндер був мером, толком говлрити невміє, по сценарію грає написаному іншими. Але наші люди за гречку продаються і віддають своі голоси, цілі дома голосували за кусок асфальта якій поклали біля будинка, і всі важають заслугою це квндера, хоча це обовязок міста привести кожен двір до належного вигляду, а нетак як багато самостійно доводять до ладу власним коштом, де влада потирає тікі рукі. Стягли рару тисяч та мало, нехайби стягли суму таку на яку незадеклерував майно та інші позиціі в деклараціі. Памятаю перед самими виборами він перебував в центрі зайнятості і брав одноразову виплату на підприємницьку діяльність, де отримавши швиденько кошти буквально за декілька днів перед виборами припинив іі, це нерозтрата державних коштів? Сума на той час була немала поверх 2000$$$$, отак і живемо! Одне радує що є карма, і вірю що всі погані діі та вчинкв повернуться як нейому то близькім. Погано та біда в тому що наша влада невміє і небуде жити уже чесно, тому як вони знають шо таке хабарі, і вважають це нормальним, чув від одного що це додатковий заробіток за прийняті позитивні рішення. Потрібен молодий, розумний, креативний, небайдужий до проблем міста, амбіційний, та забезпечений щоб невиникало спокус на заробіткі))) неспорчений колишнім режимом, та поможливості непрацюючий в органах держ влади, тоді і буде порядок! А так сьодні штраф, завтра пару взяток, або віджате державне майно яке приватизують і продають за копійкі. Все це особиста думка, але кіндер це звичайний злодій від якого користі небуло і небуде, просто вростає в крісло, щурик
08 Серпня 2017, 11:07
Як тільки Пархонюк "взуває" Кіндера за його недолугі дії - так починає каркати вирапняста "ворона"...видно пайка халявного сиру стає все меншою.
08 Серпня 2017, 12:48
Щоб знайти мера як ви пишете молодого, розумного,креативного, небайдужого до проблем міста, амбіційного та ще й забезпеченого, то треба міняти закони і думати про достойну заробітну плату цій людині, бо забезпечена людина(яка напевне уже має свій бізнес), а тим більше розумна на таке випробування не піде (щоб кожен день його пинали люди, а нашим ніколи не вгодиш). Без політичного досвіду та знайомств при міністерствах, там також не має що робити, бо який би ти мудрий та розумний не був можеш розраховувати тільки на себе, а люди у нас підступні з'їдять ще при вході в новий кабінет (зрозуміло без команди теж нікуди). Так що дякуйте Кіндеру що зголосився ще один термін відбудовувати місто, а то прийшов би Кошарук і знову будував би "аеропорти" та "аквапарки", а школи та садки з дирявими кришами стояли чи може вам Печенюк більш до вподоби, який і документу до купи скласти не може, то розумієте що було б з містом...
08 Серпня 2017, 13:15
Ага, Кіндеру героя!!! Жоден ковельчанин не повірить, що Кіндер проліз в мери, щоб відбудовувати! Він прийшов, в першу чергу прикрити свої та його команди злочини по дерибану землі та комунального майна, продовжуючи &quot;тихий&quot; дерибан і далі.<br/>А Ковель є просто нормальним містом, яке за рахунок нас усіх, незалежно від Кошаруків, Кіндерів і оних гавнюків розвивалося, розвивається та буде розвиватися й будуватися.
08 Серпня 2017, 14:22
Пархонюк взуває собі постоли,а не Кіндера.В цього довбаного директора, морзг висох&quot;старческій ума разум&quot;.
08 Серпня 2017, 14:43
Видно добре наступив на хвоста Кіндеро - БЮТорастичному непотрібу, раз слюною так бризьгаються...
08 Серпня 2017, 19:12
В усіх нормальтних країнах судді, лікарі та перші особи міст та інші високопосадовці отримують величезні зарплати. Щоб не крали, хабарів не брали і затискачі з тампонами в пуза не зашивали. В нас суддя отримує всього 20 000 грн. зарплати, а мер ще менше. І ти хочеш за програш державної установи в суді із зарплати мера дерти судовий збір? Мера можна по-іншому пожурити - відправити у відпустку взимку, винести догану. Але не бити по кишені!!! Це дійсно небезпечно!
08 Серпня 2017, 19:21
В усіх нормальних країнах світу мери не є злочинцями та крадіями! Мавпу в клітку, а інший, що прийде буде добре знати, що красти в громади та порушувати закон ніззя!!!
08 Серпня 2017, 22:41
Якщо мер Кіндер злочинець та крадій? То кошарук хто? Чого той телепень хоче знову до корита?Залишається одна відповідь&quot;свиня і в адміністрації свиня&quot;.
15 Серпня 2017, 14:32
В усіх нормальних країнах не тільки мери,судді і т.д. отримують достойну зарплату, а й кваліфіковані робіітничі професії іноді оцінюються вище ,ніж службовців. Це по перше.<br/> А по друге НА СЛУЖБОВІ ПОСАДИ ОБИРАЮТЬСЯ НАСАМПЕРЕД ВИСОКОМОРАЛЬНІ ЛЮДИ,А НЕ ТІ ,ЯКИМ ПОБІЛЬШЕ БАБЛА ДАВАЙ, ТО ВОНИ В ЯКЕ ХОЧ ГАМНО В Т.Ч. І ПАРТІЇ ВСТУПАТИМУТЬ, А ПОТМІ ЗА БАБЛО ЗМІНЮВАТИМУТЬ СВОЮ ПАРТІЙНІСТЬ ДО БЕЗКІНЕЧНОСТІ( аби від корита не відступатися).