Пенсіонер справляв нужду в центральному парку Ковеля

07 Серпня 2017, 17:39
4214

65-річний ковельчанин посеред білого дня справляв природні потреби у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в невстановленому для цього місці, тим самим порушив громадський порядок.

До речі, він проживає у багатоквартирному житловому будинку якраз навпроти парку.

В судовому засіданні по розгляду даної справи пенсіонер свою вину визнав, у вчиненому розкаявся. Його вина доведена також письмовими поясненнями свідка та рапортом Ковельського відділу поліції.

Суд оштрафував правопорушника на 51 гривню та стягнув з нього на користь держави судовий збір в сумі 320 гривень.

Коментарі
07 Серпня 2017, 20:44
То нехай поставлять туалети, щоб було де нужду справляти. А то штрафувати мізки є, а як до діла іде то тупуваті власті в нас. Чому пенсіонера оштрафували, а як я особисто п'яного молодого хлопця бачила, який вибачте свій зад напрямив просто на алею, то нічого, таке нікого не хвилює. Соромно має бути владі, що ковельчанам неиає навіть куди в туалет в місті сходити. А в літньої людини можуть і хвороби різні бути, які стосуються стулу.
07 Серпня 2017, 20:55
Знайшли про що написати! Людині сц яти захотілось ще й пенсійного віку! посоромилися б !!<br/>Що ж ви не фотографуєте і не пишете про відбитих малолітніх які сс уть в дворі цього багатоквартирного центрального будинку а? мало видно розуму що б до такого додуматись чи просто занадто боягузливі що б про їх написати, а от про пенсіонера без проблем.<br/>хах журналісти нюйо рк тайи=мс ахха ковельщини !!!<br/>може він взагалі з лікарні додому йшов і приспічило, ви не подумали гаа?<br/>виходить що ви тут ссикуни бо боїтесь про малалєток писати !!!!!
07 Серпня 2017, 21:17
Хахаха 100%
07 Серпня 2017, 21:32
а де у парку Л. УКраїнки туалет? Якщо приспічить, куди бігти. Казали що безкоштовний ( а в парку немає навіть платного) туалет мав бути в новобудові біля Апельсину. міська рада навіть бабло виділили на його запуск. Але там висить замок. То хоч на дереві табличку прибийте де можна покакати, під яким деревом.
07 Серпня 2017, 21:49
А ковельська поліція тільки і здатна на те щоб пенсіонерів по парку ганяти і бабушок біля базару, це їхній потолок професіналізу, ну і самий гуманний суд в світі!!! Напевно і склад злочину розглядали))) Ганьба поліцейській і судовій системі Ковеля!!! Толковий керівник повиганяв би на...р за такі оперативно розкриті резонансні спави, щоб не позорились і не нагнітали невдоволення громадськосьті!!! Ганьба професіоналам!!!
07 Серпня 2017, 21:56
&lt;p&gt;Шо за [ВИДАЛЕНО]&amp;nbsp;писав цю статтю, ото новость,&lt;/p&gt;
07 Серпня 2017, 22:09
зараз твою ай-пі адресу заблокують - буде тобі &quot;новость&quot;
07 Серпня 2017, 22:11
Не ображайте Селюка - він кльовий кореШпондент!
07 Серпня 2017, 22:27
А дійсно, де туалети в м.Ковелі? Прошу назвати адреси. Але якщо вони такі, як на першому поверсі міської ради, то ходіть туди самі. Вам там місце.
07 Серпня 2017, 22:39
Питання не в Силюку, а в тому що, хамів (аооа, 321) треба блокувати. В чужій хаті на хазяїв не матюкаються! Буде наукою для інших.
07 Серпня 2017, 23:40
А якщо КОЗАЧКИ МЕНТОВСЬКІ справляють нужду в підїзді або біля то скільки це буде вартувати
07 Серпня 2017, 23:53
В Луцьку теж ніде було посцяти ,поки Палиця не збудував Універмаг з туалетами европейського зразка,чисту,доступні,БЕЗКОШТОВНІ.....Голосуйте за І.Палицю.
08 Серпня 2017, 00:11
В кожному кварталі в американському місті повинен бути хоч один сортир. Якщо його нема, сміливо обсцикай стіну, тебе не мають право оштрафувати. Бо це природна потреба, яку треба негайно справляти, а ніде...
08 Серпня 2017, 00:37
&lt;p&gt;Та ви вже затрахали такими новинами ,аж гидко робиться! Туалетів 0! Та щей пенсіонера зловили ,а те, що на днях голий торч в парку гусарив ,то ні слова! [ВИДАЛЕНО]&amp;nbsp;редактори!&lt;/p&gt;
08 Серпня 2017, 00:52
силюк кущах сидить і підглядає.......
08 Серпня 2017, 03:50
СЦЯТИ СРАТИ В МІСЬКУ РАДУ, КАБІНЕТ КІНДЕРА .
08 Серпня 2017, 10:28
Я прошу автора статті , керівниів влади , поліції і суду через сайт роз'яснити громадянам куди сходити в парку в туалет, якщо приспічило .
08 Серпня 2017, 10:31
серйозна подія
08 Серпня 2017, 12:42
Питання не лише до Кіндера, який не дбає за чистоту міста. Питання туалетів в місті не один раз піднімала одна із депутатів і все переводилось на сміх - тема непристойна! А людям дійсно нема де в парках справити нужду, бо туалетів нема. І той хто складав протокол мав би повідомити своє начальство, мера, що не по-людськи штрафувати людину, якщо вона не має де справити нужду і змушена це зробити в людному місці. А хіба суддя не міг розібратися і закрити справу через малозначимість. Корупційну справу по Кіндеру закрили, а пенсіонера притягли - за вуха! То чому журналістам не треба про це писати? Але громада себе не поважає, бо глуха і сліпа.
08 Серпня 2017, 12:51
Люди ви про що?????Та навіть якщо в Ковелі зроблять тисячі туалетів то всерівно наше бидло буде обсцикати парки і будинки!!!
08 Серпня 2017, 13:02
Не давно проходив повз колишнього туалету в парку то він був відкритий ціна висіла 2 гр. вхід , можливо його потрібно було офіційно відкрити щоб всі знали .
08 Серпня 2017, 18:59
Тим, яким аби висратись коли приспічить, потрібно відкривати безкоштовні сортири. А хто всирається лише з комфортом, інакше запор - тим платні. Інакше ті, яким приспічить, накладуть біля платного...