У мерії Ковеля придумали назви новим вулицям та провулку

08 Серпня 2017, 17:27
4705

Топонімічна комісія Ковельської міської ради пропонує депутатам присвоїти новоствореним вулицям такі назви: Марії Хотинської, Заплавна, Долинна, Надії та Радості, а провулок назвати – Зарічний.

На передостанньому засіданні комісії, яке відбулося 10 листопада 2016 року, колишній міський голова (1991-1998 рр.) та Почесний громадянин міста Анатолій Семенюк порадив врахувати пропозиції, що надходили до виконкому, і назвати нові вулиці іменами Гетьманів Ружинських, Данила Нарбута, Миколая Чернецького та Марії Хотинської.

Блаженніший владика Греко-католицької церкви Миколай Чарнецький є покровителем і захисником Ковеля, у якому він правив з 1927 по 1939 роки, створивши монастир редемптористів. У той час Данило Нарбут був талановитим художником та артистом ковельського театру.

На топонімічній комісії 6 липня 2017 року вчитель історії ЗОШ № 5 Олена Пащук запропонувала, щоб назвати вулицю іменем Марії Хотинської – відомої на Волині громадської діячки, члена Ковельської філії «Союзу Українок», однієї з організаторів на початку 90-х років демократичних процесів в Україні та засновника місцевої організації Народного Руху України, нині покійної. Члени комісії підтримали цю пропозицію одноголосно.

 







 

Коментарі
08 Серпня 2017, 21:45
а чому не назвати вулицю именем мера? це теж так пасує йому
08 Серпня 2017, 23:36
Не перейменовуйте вулиць взагалі. Не вдаряйтесь в "пам'ятикоробство". Не чудіть, мов ті діти. Хай пройде певний проміжок часу, бо щоб не довелось перейменовувати в зворотньому напрямку. Не витрачайте на цю дурість коштів яких в так бракує.
08 Серпня 2017, 23:50
Ти дурню, невже ти не розумієш, що вулиці НЕ ПЕРЕЙМЕНОВУЮТЬ, а дають НОВІ НАЗВИ ?!!! Чудило!!!
09 Серпня 2017, 00:02
<p>ями [ВИДАЛЕНО] хай позасипають на вулицях а не таблички міняють.</p>
09 Серпня 2017, 00:23
Вулицю Кіндера вулицю Кошарука. Вони для міста стільки "зробили" що не одне покоління ковельчан пам'ятатиме.
09 Серпня 2017, 02:36
А про вулицю Вовка, де він понабудував багатоповерхівок, чому забули?
09 Серпня 2017, 02:38
Проблема не в тому. що перейменовують та присвоюють нові назви. Дивує інше- що це все ОДНОГОЛОСНО! Перестали думати, чи всі з усім згідні? А може всім все однаково набридло???
09 Серпня 2017, 11:02
единственная страна в мире, где столько искажают или режут историю, правильно подмечено, никого не спрашивая, к сожалению люди уже начали понимать, что от них ничего не зависит...
09 Серпня 2017, 12:39
Ти дивись, когуте підірваний, щоб не винесли з мавзолею твого історичного сифілітика, а в себе в Україні ми самі розберемося, де історія, а де короткий курс, без твого кукурікання...
09 Серпня 2017, 13:24
иди работай, неграмотный, по всей Украине вонь идет от таких как ты горе историков, життя не даете нормальным людям....что за дибильная низость и невоспитание в оскорблениях....как ты поедешь в гейропу, с такими мозгами? туалет помыть даже не доверят..
09 Серпня 2017, 13:34
Хто така Хотинська, психічно хвора, хай спочсиває з миром. Хай мавпа назве свою вулицю Імені благородних геїв-побратимів.
09 Серпня 2017, 15:06
чому ще досі не перейменували 40-років сраної побєдИ. дєдам вже пофіг. совка нема.і хто виграв не зрозуміло
09 Серпня 2017, 15:38
А в чому проблема цієї назви вулиці ?
09 Серпня 2017, 17:08
кокельчанину, у вас никогда не будет порядка, с таким бардаком в голове....живете одним днем и гопака пляшете на костях погибших и отдавших жизнь свою, это страшно, радует что не все такие.
10 Серпня 2017, 00:04
А чим тобі назва не подобається? Бо наші діди твоїм ідейним побратимам п...ди наваляли? Нюрнбергського трибуналу нового хочеш, паскуда нацистська?
10 Серпня 2017, 03:01
Кацапські дєдиваєвалє 40 років пабєдоносно дідовщину в кацапській "армії" розводили... Ото за це в їх "честь" і вулицю назвали...
10 Серпня 2017, 11:06
последнему.......ты пугаешь.....тебя срочно изолировать, и таких как ты....
10 Серпня 2017, 11:57
Тебе вже разом з твоїм кацапстаном і шизобогом путіним доізольовують Штати і ЄС. Незабаром тобі шизобог оголосить голодомор у відповідь на санкції США і ЄС.
10 Серпня 2017, 12:48
Запутінець, церкви як зривали і пам'ятники зносили, забув?
10 Серпня 2017, 14:23
Щиро вдячні вам, маються на увазі Богдан та Козломордий, за ваші дописи. Без вас було б скучно.<br/> Як ся маєте, дітлахи? В тата вже перестали копійки тирити на цигарки і первентин? Менше вживайте, бой той залишок мізків, що є, випарується.
10 Серпня 2017, 15:16
На цигарки я копійки не тирю, бо заробляю і не курю. А ось ти, козломорде, Україну продаєш за копійки (30 срібних), які тобі путін пообіцяв, але не дасть.
10 Серпня 2017, 17:03
судя по коментам, и твоему IQ, к быдлу подходишь сам, тут люди нормальные общаются, высказывают свое мнение, не оскорбляя никого, чего ты сюда свое рыло суешь с оскорблениями , обзыванием....сиди ровно, нюхай, неполноценный...
11 Серпня 2017, 00:36
Ти себе нормальною людиною зовеш? В дзеркало подивись - ти зовсім не людина, а цап рогатий. Мекай на кацапських сайтах разом з такими ж козячими IQ, як і сам. Нащо на нашому сайті поносиш? Щоб зайвий раз тебе козломордим назвали? Сподобалась кличка?
11 Серпня 2017, 01:43
Хлопці, коли вже накінець забаните цього бота, який ерім козломордих і вокзал-чемодан більш нічого не знає? Вам дати його ІР? чи цей срач якраз виходить з вашої кухні? Був колись нормальний журналіст Гаврилюк Ярослав, якого демократична влада якраз за правду вигнала з роботи. Так він не дозволяв, при всій скандальності, такої х...ні нести, як ці козломорді нацики-малолітки. Не курять, вони, бачите. Та хоч відсмоктуйте, але людьми будьте, і дописувачів, які мають свою думку, нема чого ображати. <br/>Таких ушльопуів, як ви, нова демократична влада потихеньку вже прибирає, і в АТО, і тут на місцях. За вашу вс....ну Варту чули? Нацкорпус - на черзі. Вішайтесь, або втікайте.
11 Серпня 2017, 11:18
у меня такое мнение, что админам стоит задача это пропускать, наверное это кому то выгодно, также за одну понюшку находят вот такого троля, который несет во все темы эту хрень, потому что все коменты и выражения похожи, козломор вокзал везде одно поле, тупой проплаченной головы, слава богу хотелось чтоб одной, его уже со всех тем гонят, а оно лезет, значит политикой попахивает....