Ковельчан просять повідомляти про перебування в районі нелегалів

11 Серпня 2017, 14:16
2279

В період з 1 по 31 серпня 2017 року на території Волинської області триває профілактичне відпрацювання під назвою «Мігрант», спрямоване на запобігання вчиненню правопорушень іноземцями та особами без громадянства.

Про це йдеться в повідомленні сектора превенції Ковельського відділу поліції.

В зв’язку з особливим розташуванням Ковельського району, а саме близькістю до кордону з Республікою Польща та Республікою Білорусь, діяльність правоохоронних органів буде особливо націлена на виявлення правопорушень в сфері незаконної міграції, порушень чинного законодавства України іноземцями та особами без громадянства.

В разі виявлення, чи володіння жителями м. Ковеля і Ковельського району інформацією щодо незаконного проживання іноземців на території України, фактів підробок документів на в’їзд та виїзд з України, незаконної легалізації іноземців, фактів вчинення кримінальних, адміністративних та інших правопорушень громадянами інших держав, в тому числі автомобілями на іноземній реєстрації, правоохоронці просять повідомляти органи Національної поліції України за телефоном «102», телефон для анонімних повідомлень Ковельського відділу поліції : 099- 620-32-52.

Коментарі
11 Серпня 2017, 17:58
повідомляю. В Ковелі 50% автомобілів з іноземною реєстрацією ( на польсько - литовських бляхах).
11 Серпня 2017, 18:21
Треба Нацгвардію визивати! Місцеві не впораються!!!)))
11 Серпня 2017, 19:41
Приїзжі цигани роками проживають та здійснюють торгівельну діяльність без будь яких документів ,а відповідальні особи за певну плату закривають на це очі
11 Серпня 2017, 20:02
Давно з цією циганвою пора навести порядок незрозуміло чим дійсно займаються
11 Серпня 2017, 20:04
В одну кімнатку на ніч до 15 циган набивається а з ранку кудись розбредаються
11 Серпня 2017, 22:17
Перевдягнуті в монахів офіцери фсб кацапської педерації "працюють" вахтовим методом (часто міняються) в Почаївській лаврі продавцями наркотиків
11 Серпня 2017, 22:44
Як колись в дитячій ігрі:"....кто незаховался я иду искать." Маєте робити так робіть, вам за це держава гроші платить, а не чекаєте щоб вам все подали на тарілочці. Підривайте свої ж...и з кабінетів і вперед за нелегалами!!!!
11 Серпня 2017, 22:52
А ДІЛЬНИЧІ ЗА НОЧЛЄЖКУ МАЮТЬ НАВАР.Так до пенсії не допрацюється...
11 Серпня 2017, 23:53
Ковельський ринок. Правда вони платять мзду, такі не підходять напевно.
12 Серпня 2017, 00:38
Цікаво скільки вартує проживання та бізнес одного цигана в місті.Скільки відстьогує мусорам.
12 Серпня 2017, 00:41
Скільки з одного цигана чи циганки мають мусора в день
12 Серпня 2017, 00:45
Дві тисячі за житло сто баксів мусорам за спокій три тисячі за бізнес
12 Серпня 2017, 01:34
А ще приймають в нову поліцію
12 Серпня 2017, 10:02
В поліціє вже і молдаван і молдаванка
12 Серпня 2017, 10:05
Це може той Молдаван з міграційної що обложив циган та убогих поборами за перебування в місті
12 Серпня 2017, 16:12
А що, тільки циган шукають? Може ще яких "неугодних"? Вічногонимих євреїв, комуністів.... В довоєнній нацистській Німеччині теж так починали...
13 Серпня 2017, 02:39
Почати треба з фсбістів
14 Серпня 2017, 02:22
Вже зараз стучу про нелегалів:<br/> 1. Філон, лемко який нелегально приблукав до нашого міста;<br/>2. Харковський, мурчащий по поняттях і москаль по натурі, втік з ІВзюма в Ковель при дивних обставинах;<br/>3. Вся нечисть, чиї діди ховались по схронах і співчуваючі їм нацики.
15 Серпня 2017, 12:48
ПОВІДОМЛЯЮ!!!! ЩО НА ВУЛИЦІ КОСАЧІВ ЖИВЕ ДУЖЕ БАГАТО МІГРАНТІВ КАВКАЗЬКОЇ ЗОВНІШНОСТІ, КОТРІ ЇЗДЯТЬ НА АВТОМОБІЛЯХ З ІНОЗЕМНИМИ НОМЕРАМИ. І ДОРЕЧІ БІЛЯ ФОНТАНУ ВІДКРИЛИ ГАДЮШНІК САМЕ КАВКАЗЬКІ НЕЛЕГАЛИ. ЗА ЯКИЙ ХАБАР??
15 Серпня 2017, 13:17
Який гадючник? Біля якого фонтану?