У Ковелі шукають землю для будівництва заводу з переробки сміття

11 Серпня 2017, 15:21
2665

Пройшло обговорення питання вибору земельної ділянки під будівництво заводу з переробки сміття директором комунального підприємства «КОВЕЛЬРАЙКОМУНСЕРВІС» Георгієм Корнієвським, в.о. начальником Держгеокадастру у Ковельському районі Галиною Левчук, головою Білинської сільської ради Ольгою Лисюк.

Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської районної ради.

На засіданні в.о. начальника Держгеокадастру у Ковельському районі Галина Левчук продемонструвала присутнім  земельні ділянки, котрі підходять для будівництва сміттєпереробного комплексу, а саме непродуктивних земель поблизу населених пунктів з додержанням розмірів захисних санітарних зон.

При обговоренні було  акцентовано на важливості спорудження такого підприємства, яке б розв’язало  питання сміттєпереробки кількох населених пунктів. Реалізація програми дозволить створити значну кіль­кість нових робочих місць, забезпечить населення альтернативною дешевою енергією, дасть поштовх соціально-економічному розвитку місцевих громад при збереженні довкілля в стані екологічної збалансованості. Тож як зазначили учасники зібрання питання актуальне, але вимагає детального вивчення.

 



 

Коментарі
11 Серпня 2017, 18:40
Буду делать с мусора деньги!
11 Серпня 2017, 19:40
вам мало костомельного?
11 Серпня 2017, 19:51
Ще не один побудований завод на Україні не працював
11 Серпня 2017, 20:38
А в Ковелі буде працювати ,я вірю в Корнієвського порядна людина сказав зробив основне щоб не мішали а допомагали
11 Серпня 2017, 21:57
Жора порядна людина?З якого часу зек може бути порядною людиною?
11 Серпня 2017, 22:06
Построю завод, директором возьму Петю Гондона в белой кепке ( Мякоту)
11 Серпня 2017, 22:07
У Ковелі шукають землю для будівництва заводу з переробки сміття... А поза межами міста не пробували знайти? Чи ще один ветсанзавод вирішили подарувати ковельчанам?
11 Серпня 2017, 22:36
Написано " яке б розв’язало питання сміттєпереробки кількох населених пунктів." Це означає що будуть звозити в Ковель сміття з усієї області.
11 Серпня 2017, 22:46
І чого на голову ковельчан всіляка БЮТівська гидота
11 Серпня 2017, 23:17
Замість того щоб ганити будівництво заводу краще б вимагали і брали під контроль що б нешкідливий і економічно вигідний побудували .
11 Серпня 2017, 23:30
Сергій ти подумав що ляпнув. Якщо побудують то він має з гідно норм бути нешкідливим а згідно логіці то ще й економічно вигідним. То ще після робити ходити контролювати чи норми дотримують ))) Написав аби написати.
12 Серпня 2017, 01:06
Знаючи про те які навколо відкати і як все будується, Сергій правильно зауважив, потрібен контроль. Щоб не "зекономили" на фільтрах і т.д. Бо наші умєльци вміють спростити і тюнінгувати.
12 Серпня 2017, 01:07
Знаючи про те які навколо відкати і як все будується, Сергій правильно зауважив, потрібен контроль. Щоб не "зекономили" на фільтрах і т.д. Бо наші умєльци вміють спростити і тюнінгувати.
12 Серпня 2017, 01:18
Якби мені сказали скільки я буду платити за сміття після відкриття того заводу я б тоді сказав би на скільки він вигідний . А по нормах яких Українські чи Європейських будуватимуть?
12 Серпня 2017, 01:32
Завод тоді буде рентабельним коли ціни за переробку сміття від населення будуть європейськими.Ми вже маємо європейські ціни за газ електоенергію ...
12 Серпня 2017, 02:23
навіщо будувати щось нове, а сільмаш нащо? подшаманьте і вперед! тільки з фільтрацією викидів там щоб було на вищому рівні!
12 Серпня 2017, 03:02
Контроль це нові відкати тим же контролючим ))) А сільмаш вже немає що і шаманити він валиться . Простіше нове будувати. Чому ж можновладці так вперто шукать землю і всякими шляхами намагаються той завод побудувати хоть по бумагам пропустити ? А все тому що там каса піде. На літній естраді вже нічого не заробиш той не будуть ))) Все що можна було увірвати вже увірвали а там хай стоїть.
12 Серпня 2017, 10:01
Якісь вони всі проєвропейські а відкати та зарплата совкові