У центрі Ковеля створюють фотозону із емблемою міста

19 Серпня 2017, 11:25
2468

На одній із стін Палацу учнівської молоді створюють тематичну фотозону. 

«Прямо зараз в центрі міста, біля фонтану наші місцеві художники створюють фотозону. Для участі в її створенні запрошуються усі бажаючі. Пензлик знайдеться для кожного. Долучись до створення казкового куточка у нашому місті», – написав Олександр Філон на свой сторінці у Фейсбук.

 



 

Пізніше митці поділились своїм результатом в мережі Фейсбук.

«Це був неймовірний день! Мистецтво справді робить життя кращим і є прекрасним у будь-яких його проявах. ArtKovel дякує усім, хто долучився до спільної справи», – написала Вікторія Вознюк у дописі.

 

 



 

Коментатори допису виражають своє захоплення намальованою фотозоною.

 




 

Коментарі
19 Серпня 2017, 14:34
Тож класно було на фоні пивного генделика селфитись, заодно і ароматами переробленого пива насолодитися
20 Серпня 2017, 00:35
Повідайте як зфотогравуватись у цій "фотозоні" ??? ЇЇ заліпили якоюсь сценою, повністю заблокували доступ. У нас як завжди усе через задницю робиться... Чи коли ідеш посцяти за пивну то селфі як в барах у туалетех роблять???
20 Серпня 2017, 01:53
Є норми етикету що і куди одягати. І в центрі міста з оголеним торсом це бичарство. На такі випадки є змінна одежа або спеодяг. <br/>Будь ласка, не з’являйтеся в публічних місцях з голим торсом, якщо тільки ви не активістка Femen.
20 Серпня 2017, 02:54
http://armedia.am/static/news/b/2017/08/50940.jpg
20 Серпня 2017, 20:45
подякуй за картину, ти змошеш фоткати свою харю.
20 Серпня 2017, 21:13
А не має за що дякувати. Викладіть свіжі фото у мережу. Там нічого немає. Я нічого не бачила. Реально. А робити одноденні піар акції щоб пропіаритись і виставляти фото тільки з вигідного ракурсу це якось не правильно. Коли я зможу в день незалежності зробити там фото у цій фотозоні..... Я вибачусь що була не права. І напів оголеними ходити теж дико. Ми не на городі і не на пляжі.
20 Серпня 2017, 21:47
та не вибачися ти, ніколи не вибачися, бо на рахунок шо місцеве мистецтво це невдала пародія на реальне життя ти права. <br/>чогось на пляжі всім пофіг, деякі навіть цицькі показують, а тут срамота і позор, напівоголенний)скоріше всього в тебе комплекс, шоб не роздіватись самій ти пропагуєш не роздіватись і іншим. скажи чесно ти жирна ?
20 Серпня 2017, 23:34
Була б худою то не сиділа б з такими прищавими дрочунами як ото ти і не сралаб усіх підряд.
20 Серпня 2017, 23:53
отойбо і воно, що в жирних баб тільки одна радість що сидіти з прищавими дрочунами і срати всіх підряд. Але я тебе поважаю, бо в прищавих дрочунів також одна радість - це жирні баби з обвіслими цицьками. Погодься що наша доля така як розпізнавати один одного крізь цілковиту анонімність та не зовсім цивілізованим шляхом відпускати компліменти один одному. Щож ти робиш зі мною таке плутовка, знов дрочити схотілось, так зараз і зроблю.