Показали як проводять співбесіди з кандидатами у Патрульну поліцію Ковеля

19 Серпня 2017, 14:18
7725

Тривають співбесіди з кандидатами у Патрульну поліцію міст Луцька та Ковеля.

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбук.

Учора,18 серпня, в УПП у Луцьку відбулась чергова співбесіда учасників поліцейської комісії з 29 кандидатами на службу в Патрульну поліцію міст Луцька та Ковеля.

Комісія спілкувалась з ними та визначала вмотивованість до служби і рівень усвідомлення відповідальності професії. Співбесіди почались у повному складі комісії, відтак, злагоджено та в позитивному настрої. 

Після успішного проходження співбесіди майбутніх поліцейських запросять на курси первинної професійної підготовки працівників Патрульної поліції.

Нагадаємо, раніше наше видання повідомляло, що у Патрульній поліції Ковеля відкрили ще 50 вакансій.

 



1

 

Коментарі
19 Серпня 2017, 18:55
с_у_к_а й_о_б_а_н_а вистава. Клоуни проводять кастинг в цирк. Зараз налетять моралфагі за мати. Тільки зрозумійте одне - виразитись про цю феєрію піз...аватізма без матів просто неможливо!
19 Серпня 2017, 23:47
А скільки стоїть співбесіда?
20 Серпня 2017, 02:28
Перше та друге фото це з серії знайди 10 відмінностей? Бородатий крутить головою знайшов :) Поки більше не можу дуже складне завдання :(
20 Серпня 2017, 06:48
А той гівнюк що організував новітнє МММ теж в комісії чи може вже попросили...
20 Серпня 2017, 11:27
А хто з них рішала?
20 Серпня 2017, 11:46
А це чмо бородате що там робить? Заробляє грошики?
20 Серпня 2017, 12:08
конкурасантма було роздано дощечки з отворами різної форми( квадратики, зірочки, кола, трикутники і т. д.) і відповідни фігурки. завдання було - вставити фігурки у отвори в дощечці. після вправи конкурсанти поділились на дві групи - розумні і сильні. В наступний раунд конкурсу пройшли сильні. Слабаки нам не потрібні.
20 Серпня 2017, 12:28
Чи є тату "купола" на грудях в поліцейського (третього зліва)?
20 Серпня 2017, 14:09
Що там робить бородач?
20 Серпня 2017, 14:22
Другий зліва ручку не так тримає. Поки це все. Дійсно складне завдання! Це вам не фігурки пхати в отвори дощечки!
20 Серпня 2017, 18:38
Заберіть з комісії пєтуха бородатого