На ковельському вокзалі гостей міста зустрічає занедбана лавочка

20 Серпня 2017, 13:51
5762

У соціальній мережі поділились фотографіями занедбаної лавочки на залізничному вокзалі у Ковелі.

Фото опублікував Олександр Святославович на сторінці групи «Ковель Life» в соціальній мережі Фейсбук.

На фото зображено надламану дерев'яну лавочку на якій вже лущиться фарба. Антуражу фото додає стара електричка, що зображена на задньому фоні.

Лавочка була встановлена у 2008 році під час ремонту залізничного вокзалу. 

 


 

У коментарях до допису користувачі жартують і відзначають оригінальність дизайну лавочки:

 





 

Коментарі
20 Серпня 2017, 17:04
якщо буде ще щось подібне обовязково публікуйте. також публікуйте діалоги цих безруких моральних уродів, вони замісь своїх убогіх коментарів взяли би відремонтували лавочку.
20 Серпня 2017, 17:08
Лавочка супер стоїть нікого не зачіпає навіть присісти можна якщо втомився
20 Серпня 2017, 17:10
Нормальна вінтажна лавочка
20 Серпня 2017, 17:42
Може їм ще й гривень дати??!а вони нас безкоштовно будуть возити, молодець...
20 Серпня 2017, 17:45
Це - лавка підсудних, які розікрали і далі розкрадають Укрзалізницю
20 Серпня 2017, 17:58
зміст фрази “дати їм грошей шоб вони нас безкоштовно возили” місцеві тролі як я оцінюють негативно і просять шоб якщо ви не можете висловлюватись без матершинних слів в порядку виключення можете іх почати використовувати. тут немає ніякоі цензури, інформація тут спеціально публікується для провокацій
20 Серпня 2017, 18:00
зараз такою статтею нам авторський колектив пропонує нам обісрати укрзалізницю і все що з нею пов'язано. і так в кожній статті.
20 Серпня 2017, 18:05
Там всі такі (лавочки)
20 Серпня 2017, 18:09
Лічись троль....і не затягуй цим...Чи вже пізно???
20 Серпня 2017, 18:46
не відволікайся, продовжуй розмислювати і срати укрзалізницю, не забудь ще раз написати щось погане про лавочку. <br/>прикольно ті дібіли попалились на своїй переписці, теперь вони зірки місцевого троллінга. ти тоже один з них, це відчувається по образі і болі в голосі врача який має надію на одужання троля. наівність цю краще в лавочку свою спрямуй, вона сама по собі від цього відремонтується.
20 Серпня 2017, 19:04
А ХТОСЬ ВЖИВУ ТУ ЛАВОЧКУ ТАМ БАЧИВ , БО МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ЦЕ ФОТОШОП
20 Серпня 2017, 21:33
Ця лавка - останки ковбойського поїзда, що ходив з Ковеля до Львова та Ходорова... Ех, які то були часи, я на ньому щотижня їздив!.. А як час швидко летить... Вже нема того поїзда, якийсь вонючий дизель замість нього ледь повзає і сажею все небо закоптив...
21 Серпня 2017, 00:05
фірсова в тюрму всіх дурить
21 Серпня 2017, 01:20
Та я вам своє крісло залишив, з якого мене ви вигнали
21 Серпня 2017, 10:24
Коли будеш на вокзалі зустрінуть тебе один з молотком двоє з лопатами
21 Серпня 2017, 10:53
Зустрічайте у Варшаві на вокзалі
22 Серпня 2017, 11:08
Про занедбану лавочку треба дбати і піклуватись, призначити опікуна.
24 Серпня 2017, 00:34
Лавочка комусь очі мозолить...не бачили ви з близька електричку прикриту на фото вагоном. Та лавочка навпроти електриски, яка людей возить, виглядає як сьомий айфон навпроти буханки &quot;сенао&quot;.