Мешканець Люблинця під час полювання застрелив чоловіка

22 Серпня 2017, 13:08
5685

На Волині під час полювання застрелили 45-річного чоловіка.

Трагедія трапилася цієї ночі поблизу села Рудня Старовижівського району, – повідомляє прес-служба поліції у Волинській області. 

Близько 3 години ночі в чергову частину Старовижівського відділення поліції від лікаря екстреної медичної допомоги надійшло повідомлення про вогнепальне порання. Потерпілий помер. 

Правоохоронці встановили, що в полі поблизу села Рудня, 35-річний мешканець селища Люблинець Ковельського району під час полювання смертельно поранив 45-річного жителя Старовижівського району. Потерпілий помер на місці пригоди.

Поліція зброю вилучила.

Відомості слідчі Старовижівського відділення поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України. Мова йде про вбивство через необережність.

Санкція статті передбачає обмеження або позбавлення волі від трьох до п’яти років. Наразі триває досудове розслідування.

Коментарі
22 Серпня 2017, 16:14
А ХТО ЙОГО ЗАКАЗАВ
22 Серпня 2017, 16:45
То кожен рік трапляється. А висновок один: Не беріть на полювання молодих зі зброєю. Палку в рукі і хай бігає!)))
22 Серпня 2017, 18:21
До прохожого. Та ти що а на що ж він полював? На качку в 3 ночі?
22 Серпня 2017, 19:43
сука дебіли заїб..и з тим полюванням! Рембо-термінатори ху..ві! Алкашня з двухстволкааи. Як такий вояка то піз..й в ато і там стріляй скільки хочеш! А не ту нещасну качку!
22 Серпня 2017, 22:43
В полі качок немає. Це КРУТЕЛИКИ з тепловізорами на кабана їзьдять. Нажаль не Він перший, не Він останній.
22 Серпня 2017, 22:50
А може так йому і треба. Бере падло Ковельських " крутеликів" водить де нетреба, а інше дибільне стріляє. Посидить років з 5 - ть буде знати як фауну любити.
23 Серпня 2017, 01:49
Даю розгорнуту інформацію. Вбивцю звати Авдєєв Олександр, житель Люблинця, давній тепловізорщик. Застрелений - простий дядько з села, який приглядав за своїм полем вночі, щоб не крали капусту.<br/> Тепловізорщики всіх нормальних мисливців дістали, ось приблизний список тільки по Ковелю : Кавас з бригадою, Тарасюк з бригадою, Кисляк з бригадою( Авдєєв з його компашки), Булавка з Колодяжного, Дикун зі своїми штундами... Перелік можна продовжувати, але толку ніякого. Всі на відкупі в ментів, Кавас взагалі в законі, новий король Ковеля. Ці громадяни практично кожної ночі ганяють джипами з тепловізорами по полях і луплять все, що рухається.
23 Серпня 2017, 02:17
Так відкрийте полювання на них!
23 Серпня 2017, 03:19
завалив ні в чому невинного чоловіка і максимум 5 років, ну діла.. От би двадцятку впаяли так як в нормальних країнах
23 Серпня 2017, 03:23
нєфік, на передову на Донбас таких тепловізорщиків і до пабєди
23 Серпня 2017, 13:45
За Каваса теж можу сказати. При чому валять навіть весною на посівах кукурудзи свиноматок. Потім поросята самі бігають виживають. А мусора і не тільки ковельські навіть не дивляться в його бік
23 Серпня 2017, 14:08
Каваса старшого нічому не навчило минулорічне поранення. Як займались розбоєм в лісах так і продовжують. Захапали собі всі навколишні ліси і думають що вічно житимуть. Так не буде.
24 Серпня 2017, 12:06
Каваса давно треба на гілляці на конопляному галстуку без мила підвісити. В нормальній країні той бандюган давно парив би нари, засранець.
25 Серпня 2017, 04:55
Всі до одного інтернет герої в очі нікому нічого не скажете тому що самі в житті нічого не добилися
27 Серпня 2017, 19:22
а все даремно не проходить, барвінки он уже знають
27 Серпня 2017, 22:56
Хлопці весь цей пезпредел почався з самих єгерів. Маю інформацію та записи як староживсь єгері хомич та його контора входять людей по 100$ за кабана на браконєрку! Лось 400$ ! Певно на людей перейшли!
27 Серпня 2017, 22:57
Хлопці весь цей пезпредел почався з самих єгерів. Маю інформацію та записи як староживсь єгері хомич та його контора входять людей по 100$ за кабана на браконєрку! Лось 400$ ! Певно на людей перейшли!
27 Серпня 2017, 23:01
я ше знаю що вони б'ють і на Москву возить !! Бащук з ними за одно !! Гайда був то трохи сцяли його бо він міг і самого пристрилити не розбирався!!!