У Ковелі на проїжджій частині дороги поставили торговий павільйон

28 Серпня 2017, 11:06
9189

Ця архітектурна вакханалія на Привокзальній площі настільки викликала обурення у ковельчан, що вони прийшли до міськвиконкому на традиційну в понеділок ранкову апаратну нараду.  

«Ми хотіли дізнатися за цей контейнер, який поставили на проїжджій частині на Привокзальній площі. Просто на проїжджій частині! Ми хочемо знати: хто дав дозвіл?» – поцікавилася член громадської ради при Ковельській міськраді, підприємець Людмила Васковець.

«Ми почули. Почули», – мовив міський голова Олег Кіндер.

Після апаратної наради громадяни пішли до кабінету заступника мера Андрія Товстиги, який почав «заспокоювати» людей і в першу чергу – депутата Ковельської міської ради Галину Стасюк, яка все таки першою взяла слово.

«Це не вихідні були. Це був робочий день. Подзвонили мені люди, що о 7-й годині ранку 23 серпня привезли і поставили контейнер в супроводі поліції», – заявила Галина Миколаївна.

«Я слідчі дії проводити не буду. Ніякого супроводу поліції там не було. Тільки що говорили з Тусем [начальник відділу поліції Іван Тусь, – ред.]. Заяву Корсак подав ще вчора. Виїжджали патрульні. Хтось вияснив, хто це є. Йому сказали, щоб до обіду його [контейнера] там не буде, тому що ні я, ні архітектура ніяких дозволів ніяких «Ромашок» в зоні парковки не давали. Не давали! Окей?! Тобто до обіду вони його мають забрати, а там будемо розбиратися. Запросимо Івана Гавриловича, чи хто у нього там відповідальний за ці всі речі. Візьмемо цього підприємця і розберемось: яким таким макаром воно появилось? І щоб більше не появлялось. На розміщення такого чуда дозволів ніхто не давав», – переконував Андрій Товстига.

При цьому Галина Стасюк нарікала на головного архітектора міста Людмилу Мурай, до якої вона, як зізналась, зателефонувала вдруге у житті, але чиновниця не захотіла їй, депутатові міської ради, відповісти на дзвінок.

«Якщо я дзвоню, значить треба. Я просто так не турбую. Бо мені люди кажуть: «Що це таке? На що ви дивитеся?!» – пояснювала депутат.

«Там стоянка машин, а продають ще якісь похоронні аксесуари», – додала Галина Стасюк.

«Ми прийшли взнати, хто дав дозвіл на встановлення того контейнера… Ви ж бачите, що робиться у нас на Привокзальній площі», – казала до заступника мера Людмила Васковець.

«Ми зараз готуємо проектну заявку на реконструкцію Привокзальної площі. На реконструкцію. Якщо нам вдасться залучити кошти, то вона буде зовсім не такою, як є», – сказав Андрій Товстига

Як повідомив редакцію спецкор газети «Вільна думка» Микола Силюк, заступник міського голови особисто гарантував, що торгового павільйону на Привокзальній площі сьогодні не буде.

 





2

 

Коментарі
28 Серпня 2017, 14:23
я вам про цей контейгнр вже тиждень торочу а ви тільки очухались. Олег Олексійович - поки ви коруаціонера Товстигу на приберете, завжди будете мати клопіт. А чому мовчить відповідальна за територію павмідориха, Товстигина падруга? Чи може то її ларьок? памідори там буде продавати?
28 Серпня 2017, 14:37
де ви торочили про контейнер і хто тільки очухався?
28 Серпня 2017, 14:45
скільки те небрите падло товстига ще буде брити бабки? Невже ніхто не хоче спалити його на хабарі? Це ж так просто!
28 Серпня 2017, 15:14
Базарна баба<br/>19:58 26.08.2017<br/>як ви думаєте, а кусок стоянки на привокзалці не вкрали? Хто дав дозвіл на проїзджій частині ларька ставити? Це ж яку клепку треба мати. мабуть господар ларька добре бабла в архітектуру відвалив? То може давайте посеред дороги поставимо пару прилавків.... ЦЕ із замітки пр вкрадені 3 кг картошуи - баране.
28 Серпня 2017, 15:53
А до чого тут слово &quot;баране&quot;? Хіба вас ображали?! Взагалі, на мою думку, за образливі слова потрібно видаляти весь допис, щоб було наукою для інших &quot;любителів&quot; матюкатися і ображати людей. Це така моя пропозиція модераторам. По-друге, ви написали, що торочите про контейнер вже цілий тиждень, а тут виявляється 26 серпня, тобто два дні тому. Ваше обурення з приводу незаконного встановлення на проїжджій частині контейнера цілком поділяю, але разом з тим: вчіться спілкуванню і не виплескуйте свої емоції на невідомих вам людей.
28 Серпня 2017, 16:37
Ковель давно не місто залізничників а суцільний базар як в Індії.
28 Серпня 2017, 16:45
алеж ніхто не зясував у Логвінова В.Г. чи не розрозбляється технічна документація про надання дозволу на користування земельною ділянкою, чи для розміщення на ній МАФу, наприклад: на підставі протоколу комісії щодо вирішення земельних спорів, який пізніше затверджується рішенням виконавчого комітету. <br/>От і наприклад який небудь &quot;Нагорник&quot; законно розмістив своє рухоме майно на цій земельній ділянці, якого пізніше зобовяжуть привести його у відповідність до чинного законодавства. <br/>І після реконтсрукції Привокзальної площі, про яку заявив Товстига, цей МАФ &quot;РОмашка&quot; зявиться у новій красі розміром до 100 кв.м. як біля фонтана.
28 Серпня 2017, 16:47
Тому, шановний депутат та громадськість мали би отримати офіційні відповіді як відКіндера, ТОвстиги, Мурай, так і від &quot;шановного&quot; Логвінова. Легше пізніше буде доводити неправомірність їхніх дій. <br/>Бо вийде як з кіоском &quot;Конащуків&quot;.
28 Серпня 2017, 17:02
А що з кіоском Конащуків не так? Ти десь бачив офіційне заключення про якусь неправомірність? Ото й не патякай
28 Серпня 2017, 17:21
В Луцьку на вул Кравчука на тротуарі де ходили люди добудували забігайловку МЛИН і нічого ні хто і незамітив
28 Серпня 2017, 17:57
вибачаюсь, якщо кого образив. Просто вже нерви здають дивитись на безладдя, що твориться в Ковелі. Де наші мужики, що дозволяють наше місто. Ей Філоне!!!!- де твоя банда?
28 Серпня 2017, 17:59
ТРішки терпіння. І все буде: і висновок про неправомірність, і корупція, і конфлікт інтересів та ще й який у радника міського голови- Ю.А. КОНАЩУКА
28 Серпня 2017, 18:24
То Стасючка конкуренціі боїться от гвалт і підняла...
28 Серпня 2017, 18:42
до речі я ще й раніше писала про це, але не пам&quot;ятаю в якій замітці. Склероз мучить. Наші ковельські суки вже нічого не бояться.
28 Серпня 2017, 19:17
а може то Роми того що &quot;Сяйво&quot; бо в нього є аптеки з такою назвою &quot; Рамашка&quot;????? А що ? Запатентоване ім&quot;я......
28 Серпня 2017, 19:21
Кажуть це місце під Ромашку оцінили в 5000 американських гривень.І вже продають заочно
28 Серпня 2017, 19:24
Кіндер спішить все продати до кінця каденції
28 Серпня 2017, 19:45
Павільйон на привокзалці<br/>Дуже схожий на сарай<br/>Помідорисі поставить<br/>За хабар дала Мурай.
28 Серпня 2017, 20:48
Це все б..ство Конащуко-Мурайо-Логвінова кодла з повного одобрямства Кіндер-сюрприза...Просто смішно читати коментарі, в яких просять &quot;Олега Олексійовича&quot; звернути увагу на корупціонера Товстигу (в недалекому минулому Балака), або інших. Всі знають, хто в Ковелі головний корупціонер - це Кіндер! А павільйончик случайно не Нагорник вночі встановлював? Так, як &quot;Вітамінку&quot; на привокзальці і &quot;Кнопин&quot; по Незалежності...
28 Серпня 2017, 21:48
&quot;Внесе&quot; наприклад депутат до ЄРДР самоправство,а там і зясується П.І.Б. Власника та посадовців у співучасті.
28 Серпня 2017, 21:58
я не можу зрозуміти наших чиновників. Ну має же ти високооплачувану посаду, статус держслужбовця, кучу пільг, прилаштував свою памідориху на хорошу посаду, бабло потихеньку від маржі капає. Ну й сиди собі тихенько. радуйся життю. Але ж ні, блін, ще мало. Ще хочеться хапнути. Коли ж ви вже суки нажеретесь? Запам&quot;ятайте одне - всі ваші діїфіксуються, документуються, фотографуються, пишуться. Прийде час і за все відповісте. Не втечете. Не забувайте - життя, це як супермаркет. заходиш - бери що хочеш. Але на виході стоїть касовий апарат і за все потрібно буде заплатити. Не мине і вас сія чаша. ПОКАЙТЕСЬ, поки не пізно. Поверніть гроші, в кого брали і почніть нормальне життя. Покайтесь!!!!
28 Серпня 2017, 22:58
А Я ВЖЕ ХОТІВ ОБІЛЕЧУВАТИ
28 Серпня 2017, 23:02
Як повідомив редакцію спецкор газети «Вільна думка» Микола Силюк, заступник міського голови особисто гарантував, що торгового павільйону на Привокзальній площі сьогодні не буде. Подивимось, чи у нього слова так само дешево коштують, як у Кошарука. Той теж писав заяву про звільнення якщо до 28 квітня не ліквідують ветсанзавод. Ветсанзавод є а Кошарук працює. То чого варті слова владних мужів. Разводняк повний.
28 Серпня 2017, 23:02
А цікаво на ринку шоблу Кривенької качечки,коли порахувати, кому скільки дали б ,якби не корупція
28 Серпня 2017, 23:06
І чого тоді з Кнопою паровозіком пару його корешей лягашей не пустили
28 Серпня 2017, 23:08
Тоді мішки для капусти були в дефіциті
29 Серпня 2017, 00:00
Там хотіли зробити обмінник валюти Ромашка.
29 Серпня 2017, 00:05
Недадуть спокійно в триньку пограти
29 Серпня 2017, 00:08
Чого було б нормально може валютники пропали
29 Серпня 2017, 00:10
Всеодно в наших валютників бакси від Хусейна
29 Серпня 2017, 00:25
Від якого банку має бути обмінник
29 Серпня 2017, 01:33
у тому контейнері сидять оперативники, спостерігають, невдовзі хапонуть всіх валютчиків і це буде спецоперація всіх часів і народів. може навіть доведеться памятники ставити павшим героям......
29 Серпня 2017, 02:03
Але ж там світла немає як будуть працювати без касового апарату чи вони як Коля Хамса
29 Серпня 2017, 07:27
Це бютівська гидота під реконструкцію собі місця забиває на площі.
29 Серпня 2017, 07:29
Вони б своїй Дубійчисі вже виділили би половину стоянки
29 Серпня 2017, 07:58
Отаннім часом виникає непереборне бажання дати Мавпові в морду
29 Серпня 2017, 10:55
Назвіть імя хероя ,яка бютівська скотина може так обнагліти, щоби посеред площі поставити свій хлівчик
29 Серпня 2017, 10:56
Ще один хлівчик стоїть під фонтаном
29 Серпня 2017, 10:58
Там давно вже не дорого а вприватна власність як прохід чи доріжка біля хати Сашки Долара
29 Серпня 2017, 11:02
Просто люди не знають.Незабаром до вокзалу як до водойми не підійдеш
29 Серпня 2017, 11:03
До жд вокзалу можна і в обхід попасти зі сторони Ковель-2
29 Серпня 2017, 11:05
Після реконструкції там буде канатна дорога як в Карпатах
29 Серпня 2017, 11:07
Ні там в центрі привокзалки замість стоянки буде торговий центр
29 Серпня 2017, 11:08
Коли вже той Кнопин хлівчик спалять
29 Серпня 2017, 11:10
То правда що Кнопу запакували у мішок для соління капусти
29 Серпня 2017, 11:34
Казав же, мавпу давно пора в клітку! Бо обнагліла до ручки...
29 Серпня 2017, 11:58
То просто банани неякісні
29 Серпня 2017, 12:11
Завезли з нітратами
29 Серпня 2017, 12:35
Товстига з Кіндерякою хоче зробити підземну парковку а зверху торговий центр
29 Серпня 2017, 12:39
То там має бути двухярусна підземна привокзалка
29 Серпня 2017, 12:40
Вони так повиганяють всіх продавців і в нових мапах поставлять своїх
29 Серпня 2017, 12:45
Все правильно в нас європейське місто і мапи на привокзальній площі мають бути європейські,а не якась там стоянка
29 Серпня 2017, 12:46
А ДЕ Я БУДУ ПРОДАВАТИ САМОГОНКУ І БІЛОРУСЬКІ ЦИГАРКИ
29 Серпня 2017, 12:48
Занеси КІНДЕРУ 10 000 і забий місце
29 Серпня 2017, 12:51
А вже продають місця
29 Серпня 2017, 14:09
а я чкм, що в результаты реконструкцыъ привокзали у нас буде метро. Перша лыныя вокзал -машзавод.
29 Серпня 2017, 18:05
Шановні, це тільки початок,згодом ще стоятимумь поруч контейнера.
29 Серпня 2017, 18:05
Шановні, це тільки початок,згодом ще стоятимумь поруч контейнера.
30 Серпня 2017, 02:51
Чий нонтейнер . Довге мовчання ... Виходить &quot;Нужника&quot; , бо чк потрібно демонтувати все проходить дуже швидко . Як чудово бути &quot; Нужником&quot; .....
30 Серпня 2017, 10:33
Таке гівно тільки &quot;кошику&quot;потрібне,або його побратиму&quot;пархонюку&quot;.
30 Серпня 2017, 19:36
Мені в тій Ромашці Пархонюк обіцяв місце директора
30 Серпня 2017, 22:51
Той Пархонюк може дати тількі купу.Це ще той козел.
01 Вересня 2017, 01:46
Свої детективні здібності застосуй деінде, а тут краще не позорся!
03 Вересня 2017, 17:52
Який детектив козел.Позориться він отой тупий, а я маю дві освіти!