Ковельські футболісти здобули перемогу у товариській зустрічі на Львівщині

30 Серпня 2017, 16:00
1561

Нещодавно в місті Соснівка Львівської області відбулась товариська зустріч з футболу між командами ветеранів спорту 40 років і старших - ФК «Рочин» (м.Соснівка) та «Наше місто» (м.Ковель).

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Перший тайм пройшов за повної переваги місцевих футболістів, які спромоглися створити безліч небезпечних моментів. Лише самовіддана гра голкіпера Вадима Логвінова дозволила ковельчанам певний час зберігати ворота недоторканими. В середині тайму суддя призначив сумнівний пенальті і господарі повели у рахунку.

Після перерви тренер «Нашого міста» Валентин Січкар вніс певні корективи у тактичні дії команди і футболісти зіграли на повну потужність. Спочатку Олександр Столярчук зрівняв рахунок, а потім ударом із-за меж карного майданчика вивів нашу дружину вперед. Під кінець зустрічі Олександр Ятчук провів м’яч у ворота суперників і встановив остаточний рахунок - 3 : 1 на користь ковельчан.

Після закінчення поєдинку тренер команди «Наше місто» подякував спортсменам за видовищну гру та відзначив дії на футбольному полі Сергія Логінова, Віктора Мар’юсіка, Олександра Богдана, Віктора Бабарики, Сергія Павлова, Володимира М’якоти, Василя Русіна, Сергія Зінчука, Анатолія Лисковця, Анатолія Радчука, Віталія Кашика і Сергія Шульгачика.